Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulas

Imesiu keleta nuotraukyciu is vieno savo mylimiausiu miestu. Pirma karta jame apsilankiau pries gerus 7 metus, po visu Paryziu, Barselonu, Berlynu, Budapestu, Bukarestu ir t.t. Tik cia pasijauciau kaip visai kitam kitam pasauly, kaip pasakoj "1000 ir 1 naktis", bent jau tada jis man paliko begalini ispudi wub.gif Ir iki siol jis turi savo sarmo, grizus i Lietuva man labiausiai truksta imamu kvietimu i malda, absoliucios betvarkes ir signalu gatvese ir tu nepakatojamu turkisku kvapu wub.gif

Mecetes ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Mecetes viduj rolleyes.gif

user posted image

Tiltas per Bosfora bigsmile.gif

user posted image

Pro turkiskos masinos langa ax.gif

user posted image

Kiz Kulesi cool.gif

user posted image

user posted image
Papildyta:
Viesbucio terasa diena rolleyes.gif

user posted image

Ir vakarejant wub.gif

user posted image



Stambulo katinai biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Su Smurka bigsmile.gif alc.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 25 rugsėjo 2006 - 21:12
user posted image

apie šitą stebuklą prašom plačiau papasakot ax.gif labai įdomi vieta
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 09 25, 23:31)

apie šitą stebuklą prašom plačiau papasakot  ax.gif  labai įdomi vieta

Tas bokstas yra azijinej Stambulo daly, zemelapy pamacius visai neispudingai atrodo, va internetinis puslapis. Yra ir restoranas viduj, tik laiko nebuvo apsilankyti verysad.gif Dar vienas dalykas, del kurio reikia grizti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 25 rugsėjo 2006 - 22:37
QUOTE(voveriena @ 2006 09 27, 11:28)
Shalimar, pavasari zadu vaziuot i Stambula. Gal patartum, ka ten svarbiausia pamatyt/ kas padare tau didziausia ispudi??  smile.gif

Oi, nuo ko cia pradeti... bigsmile.gif
Dievinu mecetes, o Stambule ju begales, svarbiausia yra Melynoji (Zydroji) turinti sesis minaretus, be jos dar viena tokia yra Mekoj, Suleimano, Fatih, Eyup, kuriame yra Mohamedo mokinio Eyup karstas, turkai labai ja vertina. Uzeikit i mecetes vidu ir pamatysit kaip ten gera, kokia ramybe, koks grozis...
Is Sofijos soboro dabar padarytas muziejus, salia - Topkapi rumai, kuriuose nebeuzteko laiko apsilankyti, o ir siaip nesu didele rumu, architekturiniu statiniu ar kokiu griuvesiu megeja smile.gif
Grand Bazaras doh.gif man po keliolikos minuciu ten pradedavo skaudeti galva, nesveikas ikyrumas, kosmines kainos ir pastovus kalbinimai rusiskai doh.gif
Pasiplaukiojimas Bosforu - grazu ir romantiska turetu buti, bet kadangi mane laivuose pykina, tai nerizikavau biggrin.gif
Man labai patiko tiesiog vazinetis masina po miesta. Tik nesitikekit gatves pamatyti kokia nors tvarka ! Ja vaziuoja masinos, eina zmones, tempiami vezimai. Jei nurodyta, kad eismas yra vienpusis - niekas nekreipia demesio, vaziuoja kur kam reikia ir kada reikia, daznai ir saligatviais bigsmile.gif Sviesoforas - raudonas, geltonas ar zaliais - jokio skirtumo. Kartais atrodo, kad kelio zenklai cia reikalingi tik tam, kad sunys turetu kur koja pakelti biggrin.gif Ir nenutrukstamas pypsinimas...Kiek klausiau turku, kam jie be sustojimo spaudzia garso signala, tai jie apako - o kaip kitaip vaziuoti??? blink.gif lotuliukas.gif
Maistas...Kadangi turkiska virtuve mano megstamiausia, tai cia man rojus rolleyes.gif Privaloma apsilankyti Kumkapi rajone ir nueiti i zuvies restorana, pries tai salia esanciame zuvu turguj nusipirkti zuvies, man skaniausia hamsi ir krevetes wub.gif , tada paprasyti, kad restoranas ja paruostu, seiles tysta prisiminus... wub.gif
Taksimo rajone, Isitklal prospekte yra Galata bokstas, kurio virsuj restoranas, o ipro langus atsiveria Stambulo panorama. Baisiai norejau, bet del nepalankiai susiklosciusiu aplinkybiu paskutini vakara nesigavo nueiti verysad.gif
Butina pasivaikscioti po vakarejanti Stambula, saulelydziai prie Bosforo ir apsviestos mecetes tiesiog nepakartojami, taip pat daugybe laivu su svieselem, galeciau visa nakti praleisti beziuredama wub.gif wub.gif
Tik nepamirsti, kad Stambulas nera pats saugiausias miestas pasaulyje, tiesiog pasisaugoti pavojingesniu rajonu ir gerbti vietiniu tradicijas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Smurka @ 2006 09 27, 12:18)
Kam tau taip ilgai laukt? VArom naujako švęst mirksiukas.gif

O kam iki naujako tempti? Varom lapkriti drinks_cheers.gif
Papildyta:
Dar du restoranai, i kuriuos nenuejau si karta, pasilikau kitam apsilankymui biggrin.gif
Jus tik paziurekit i vaizdus pro langa... wub.gif
pirmas
ir
antras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 27 rugsėjo 2006 - 11:28
QUOTE(Flowwer @ 2006 09 27, 12:44)
Na merginos Jūs ir šaunuolės thumbup.gif Tai kiek kartų per metus aplankote Turkiją g.gif

As tai siais metais tik pirma kart buvau unsure.gif O siaip ketvirta cool.gif
Papildyta:
QUOTE(voveriena @ 2006 09 27, 12:48)
Shalimar, didelis tau aciu  4u.gif  labai graziai aprasei. As tavo posta net atsispausdinau- prireiks  mirksiukas.gif
O kaip ten su vietiniu transportu? metro, autikai? nera labai sudetinga ar brangu?
Butu nepakartojama....bet vistiek reik tam kokia stukele paaukot, kaip ten bus po visu kalediniu pirkimu  g.gif

Vietinis transportas labai patogus, gal sitas puslapis neblogas g.gif
Gyvenau sitam viesbuty, neblogas visai ax.gif
Voveriena, tai pries kaledinius pirkimus varom bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 27 rugsėjo 2006 - 12:01
QUOTE(Shalimar @ 2006 09 27, 12:37)

Taksimo rajone, Isitklal prospekte yra Galata bokstas, kurio virsuj restoranas, o ipro langus atsiveria Stambulo panorama. Baisiai norejau, bet del nepalankiai susiklosciusiu aplinkybiu paskutini vakara nesigavo nueiti verysad.gif


Dar imesiu to boksto internetini puslapi, neblogi vaizdeliai is jo atsiveria, ar ne? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(estela @ 2006 09 30, 12:32)
Nuotraukos labai grazios, as gal net ir susigundysiu koki spali ar lapkriti, jei nebus ten dar  salta. O is kur tu skridai, Vno ar Rygos?

As skridau is Rygos su turku oro linijom, nes pigiausias bilietas paskutine diena is Vilniaus kainavo beveik 2000 lt wacko.gif Labai salta nebus, tikrai geriau nei pas mumi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 09 27, 12:37)
Man labai patiko tiesiog vazinetis masina po miesta. Tik nesitikekit gatves pamatyti kokia nors tvarka ! Ja vaziuoja masinos, eina zmones, tempiami vezimai. Jei nurodyta, kad eismas yra vienpusis - niekas nekreipia demesio, vaziuoja kur kam reikia ir kada reikia, daznai ir saligatviais bigsmile.gif Sviesoforas - raudonas, geltonas ar zaliais - jokio skirtumo. Kartais atrodo, kad kelio zenklai cia reikalingi tik tam, kad sunys turetu kur koja pakelti biggrin.gif Ir nenutrukstamas pypsinimas...Kiek klausiau turku, kam jie be sustojimo spaudzia garso signala, tai jie apako - o kaip kitaip vaziuoti??? blink.gif  lotuliukas.gif

ei Shalimar biggrin.gif nu biski perdedi del tu sviesoforu ir taisykliu nesilaikymo tongue.gif veik du metus vazinejau stambule, nu nera taip kad visai nesilaikytu taisykliu rolleyes.gif ir prie raudonos stoja, ir jei eismas vienpusis, tik labai isimtinais atvejais nugrybauja ax.gif negasdink zmoniu doh.gif tongue.gif o vat del signalu tai tu teisi cool.gif as grizus i lietuva po to dar ilgai spaudinedavau signala, draugai pakraupe budavo blink.gif blush2.gif apramint vis bandydavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2006 10 01, 10:01)
ei Shalimar  biggrin.gif nu biski perdedi del tu sviesoforu ir taisykliu nesilaikymo  tongue.gif veik du metus vazinejau stambule, nu nera taip kad visai nesilaikytu taisykliu  rolleyes.gif ir prie raudonos stoja, ir jei eismas vienpusis, tik labai isimtinais atvejais nugrybauja  ax.gif negasdink zmoniu  doh.gif  tongue.gif o vat del signalu tai tu teisi cool.gif as grizus i lietuva po to dar ilgai spaudinedavau signala, draugai pakraupe budavo  blink.gif  blush2.gif apramint vis bandydavo doh.gif

Arba as ne tuose rajonuose lankydavausi, arba dar kas, bet as taip maciau biggrin.gif Bent jau mano vairuotojas taip vaziuodavo, as rekiu, kad kirmizi, o jis man "ka?kur?" bigsmile.gif O kai klausiu, kodel vaziuoji vienpusio eismo keliu, paaiskina, kad jis skuba, o per cia greiciau, be to, visi taip daro, "it's normal, here is Turkey" doh.gif Dar teko daugybe kartu stebeti kaip gatvese vairuotojai per masinos langa santykius aiskinasi, kumsciais grasina vieni kitiems lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 01 26, 11:11)
Gal merginos gali ką papasakot apie Stambulietiškus Hamamų ypatumus ?
Ar atskirai vyrai su moterom ar kartu? Kokios maždaug kainos, kiek laiko užtrunka ir pan.
Pati susiruošiau už nepilno mėn. ten nulėkti savaitgaliui tai jau dabar kyla begalės klausimų....


Siūlyčiau eiti į tuos hamamus, kurie skirti turistams ir yra įrengti viešbučiuose. Priežastis: ten švariau. Ir greičiausiai kad įleidžiami moterys ir vyrai kartu. Buvau viešojoje moterų pirtyje, tai ir švara ir paslaugų kokybė nepalyginamai prastesnė. Tiesa, pigiau, bet ir paslaugų paketas mažesnis - nėra aliejinio masažo
Atsakyti