Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdos dar toli

Kaip bebutu keista, dar dauguma gyvena vasariskom nuotaikom. As ir pati dziaugiuosi nuostabiu rudeniu, saule ir siluma. Bet jau savaite noriu Kaledu! Pati savim stebiuosi ir negaliu atsistebeti. Taip noriu balto grazaus sniego, zinoma kad nebutu labai salta, viskas ispuosta lemputem ir siaip visokiais blizguciais ir neblizguciais.... Visi sventiskai nusiteike su sypsenom veiduose... Nezinau, gal as tiesiog laukiu stebuklo?......
Atsakyti
atėjus pavasariui stovime už lango ir laukiame žiemos
atėjus žiemai stovime ir laukiame pavasario


kažkokio lietuvių rašytojo žodžiai
Atsakyti
Kokie teisus tie musu lietuviu rasytojai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moone @ 2006 09 26, 11:26)
Kaip bebutu keista, dar dauguma gyvena vasariskom nuotaikom. As ir pati dziaugiuosi nuostabiu rudeniu, saule ir siluma. Bet jau savaite noriu Kaledu! Pati savim stebiuosi ir negaliu atsistebeti. Taip noriu balto grazaus sniego, zinoma kad nebutu labai salta, viskas ispuosta lemputem ir siaip visokiais blizguciais ir neblizguciais.... Visi sventiskai nusiteike su sypsenom veiduose... Nezinau, gal as tiesiog laukiu stebuklo?......

Tikriausiai toks gyvenimo ratas, kad ilgiau pagyvenus tarp spalvų pasiilgstame tylos ir baltumos, o pabuvus baltoje aplinkoje vėl pasiilgstame žalumos ir spalvotų gėlių... Aš irgi jau pasvajoju apie Kalėdas ir tą gražią ramybę mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip tik siandie, su vyru,buvom parduotuvese ir pagalvojom,kad jau reikia ziuret dovanu kaledom 4u.gif .tai labai uzsimaniau kaledu,eglutes,dovanu,gimines susiejimo,draugu,sniego... smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Ziemos nelaukiu... laukiu tik Kadedu ir Naujuju metu,sioms sventems pasibaigus galetu baigtis ir ziema biggrin.gif
Atsakyti
Zinot, o as irgi kartais jau pagalvoju, kad noriu kaledu..
ir siemet sau pasizadejau dovaneles ir atvirutes susipirkt is anksto, pasidaryt sarasiuka, ka reiketu pasveikinti, susitikslinti adresus. Dar parduotuvese dovanu nesidairau, bet gavusi kataloga ziemos svenciu atviruku, jau labai atidziai viska ivertinau smile.gif
Atsakyti
o aš jau daba mąstau apie kalėdines dovanas g.gif blink.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
na as kiekvienais metais,pasizadu,kad dovanas suspirksiu is anksto,bet... blush2.gif
na o siemet,jau esu tikra saunuole,ir 2 smulkmeneles jau turiu thumbup.gif
Atsakyti
Na va, kaip super girdeti, kad as ne viena tokia....Kalediskai nusiteikus?... mirksiukas.gif Tai pat jau mastau ka padovanoti seimos nariams, draugams ir kriksto dukroms. Mastau, gal joms uzteks kantrybes numegzti po megztuka... Nes jos pas mane po pusanrtu metuku, tai ir megzti labai daug nereikes ax.gif Na, bet nezinau ar uzteks kantrybes. Siaip, dovanu dar neturiu, bet turiu dovanu popieriaus ir kitu niekuciu, nes labai megstu graziai visas dovaneles apiformint. Mmmm kaip noriu. Bet pagalvojus, po kaledu ir nauju paskui taip nyku pavasario laukti...
Atsakyti
Aš tai laukiu Padėkos dienos.Kalėdų ir Naujųjų metų .Vaikui kiekvieną dieną sakau , kad dovanas nupirksiu per Kalėdas dar Kalėdų Senis atneš . Tai vaikas kiekvieną rytą klausia ar dar ne Kalėdos ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Happymother: 04 spalio 2006 - 09:30
ir aš jau galvoju apie dovanas, apie namo puošimą lauke ir viduje bigsmile.gif

kaip puošite savo numučius? bigsmile.gif
Atsakyti