Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios ir pigiausios vaistinės

iskart atsiprasau jei tokia tema jau yra, na bet kiek peržiūrėjau forumą, kažko panašaus neradau g.gif kadangi daznai lekiu i vaistine, perku ten prieziuros priemones, vitaminus ir t.t.
na tai kur jus, dazniausiai einate pirkti vaistuku, vitaminu ir t.t? as ipratus eiti i eurovaistine, bet siandien uzejau i Camelia - apsidairiau ir ten yra visokiu geru dalykeliu, dar nuolaidu kortele pasiule. kokia vaistinė jums labiausiai patinka? ir kainos ir prekiu asortimento atzvilgiu? dekui uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 23 rugsėjo 2009 - 08:42
Aš tai dažniausiai Eurovaistinėse perku vaistus ir kitas priemones. Dažniausiai sekmadieniais, nes su maximos nuolaidų kortele 15 proc. nuolaida. O dar ir eurolitų duoda. Kažkaip paskaičiavus, man rodos, labiausiai apsimoka g.gif Tik reikia eit ne į bet kurias, o tas, kur bazėmis skaitosi. Va, pas mus mieste kelios eurovaistinės yra paprastos, o viena - eurovaistinė bazė. Tai ten pigesni vaistai būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 28, 20:18)
Aš tai dažniausiai Eurovaistinėse perku vaistus ir kitas priemones. Dažniausiai sekmadieniais, nes su maximos nuolaidų kortele 15 proc. nuolaida. O dar ir eurolitų duoda. Kažkaip paskaičiavus, man rodos, labiausiai apsimoka  g.gif Tik reikia eit ne į bet kurias, o tas, kur bazėmis skaitosi. Va, pas mus mieste kelios eurovaistinės yra paprastos, o viena - eurovaistinė bazė. Tai ten pigesni vaistai būna  smile.gif

tai irgi zinau bigsmile.gif paprastoj eurovaistinej yra apie 10 proc brangiau nei eurovaistiniu bazese, cia man taip vaistinej aiskino rolleyes.gif man pvz eurovaistines patinka del didelio kosmetikos ir prieziuros priemoniu pasirinkimo. bet va pvz eurovaistinese sebamed priemoniu nera, o jos buvo tokios geros. taciau kitose yra visko is sebamed bigsmile.gif na zodziu, kazkaip prie eurovaistines vis nuzingsniuoju dazniausia cool.gif
Atsakyti
Nu aš irgi dažniausiai į eurovaistinę einu. Dar kartais ir į camelia užsuku. Nu bet į kitas kažkaip visai nenoriu eiti schmoll.gif , nebent neturiu kitos išeities unsure.gif O kodėl, tai nežinau... Gal kitos vaistinės geresnės, tada būtų įdomu ir naudinga tai sužinoti g.gif
Atsakyti
Aš irgi Eurovaistinę lankau. Man patinka jų nuolaidų sistema, dabar dar eurolitai, o be to ir savitarnos skyreliai liuks.
Kažkaip nepasitikiu kitomis. Ne kartą buvo taip, kad neradau vieno vaisto nei Camelijoje, nei Gintarinėje vaistinėje, nei dar kažkokioje. Tiek apvaikščiojau eidama pakeliui į namus ir niekur neradau. Taigi teko keliaut į Eurovaistinę. Vat ten visada randu ko reikia thumbup.gif
Atsakyti
Vilniuje - į Camelia vaistinę. Nebent daugiau perku, tada laukiu sekmadienio ir einu į Eurovaistinę.

Pigiausia yra Vidžiūno vaistinė. Tik ji Utenoje. rolleyes.gif
Atsakyti
Man pigiausia Eurovaistineje.Dabar ir Gintarine vaistine yra sugalvojusi akcija kur renki kuponus ir gali issirinkti dovanu, plius ir nuolaidu kortele duoda smile.gif
Atsakyti
dazniausiai tai tenka apsilankyti eurovaistineje, bet pasitaiko, kad ir i bet kokia vaistine einu pirkti vaistuku... rolleyes.gif
Atsakyti
dažniausiai einu į Eurovaistinę. Kažkaip vis taip gaunasi. O dabar trauksim į Camelia, nes prie pat namų yra - arčiau kulniuot prireikus tongue.gif
Atsakyti
AS IR NEZINAU KODEL BET KELIAUJU DAZNIOAUSIAI I EUROVAISTINE 4u.gif 4u.gif ax.gif NORS IR CAMELIJA SAKE NEBLOGA IR ARVIAU NAMU MAN BET VISTIEK EURO..... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Aš dabar visada perku Norfos vaistinėj. Pvz, kažkada pirkau Eurovaistinės bazėj vaistus su nuolaida, mokėjau apie 24 lt, Camelia vaistinėj Europoj už tuos pačius mokėjau 22,85, nes ten jiems kažkodėl automatiškai nuolaidą pritaiko, o Norfos vaistinėj tomis praktiškomis valandomis su Norfos kortele mokėjau 22,70 lt. Dabar visada vakarais užsuksiu, nes ir nuo namų netoli, seniau specialiai į Europą iš Žirmūnų tekdavo dėl kelių litų nuolaidos važiuot.
O skubiai prireikus tų pačių vaistų teko pirkti prie Vilniaus universiteto esančioje vaistinėje, taip ir vadinasi, "Universiteto", kiek pamenu, tai mokėjau 30 lt doh.gif Siaubas kažkoks, kaip kainos gali skirtis.
Atsakyti
biggrin.gif Tikrai "Norfoje"pigiau!Nors siandien nedaug pirkau,nors ir ne tom "gerom"valandom,bet pigiau ir dar nuolaida dave su"Norfa' kortele :PEuro vaistine viena is brangiausiu,na ir kas kad duoda"Eurolitus"-veliau su to nemazom kainom ir atima...turiu su kuo lyginti,nes musu seimoje yra ir mazu ,ir senu zmoniu kuriems vaistu perku uz simta litu per menesi maziausiai blink.gif
Atsakyti