Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos svetainės

Turbut idomu buti paziureti vieni kitu seimos puslapius, ar ne? Skelbiu pirmaji puslapi - musu seimos.
Ji galite rasti adresu Jonaiciai
Atsakyti
Labai gerai padarytas puslapis thumbup.gif Esate šaunūs thumbup.gif
Gaila, bet mes tokios svetaines neturime verysad.gif
Atsakyti
wow labai įdomu, tik manyčiau, kad gal ne itin daug šeimų galėtų pasipuikuoti savo internetiniu puslapiu ax.gif Gal klystu g.gif
Jūsų šeima iš ties šauni bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurimukas- @ 2006 10 01, 20:40)
Turbut idomu buti paziureti vieni kitu seimos puslapius, ar ne? Skelbiu pirmaji puslapi - musu seimos.
Ji galite rasti adresu Jonaiciai

o is kur tiek ideju semeisi? puslapiukas superinis, nemiegosiu dbr naktim ir as noriu, bet oi kiek daug teks ismokti mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi koks gražus puslapiukas! Kokie jūs šaunuoliai wub.gif
Gal dar kas turit susikūrę, parodykit gi ax.gif
Atsakyti
Nelabai aiški tokių svetainių paskirtis, vargsta, daro, o paskui stebisi kai nuotraukos kokiuose "lievuose" saituose išdergtos atsiranda.
Atsakyti
Su dideliu malonumu susipažinau su šauniaja jūsų šeima.Nemanau ,kad reikėtų bijoti pasidžiaugti savo gyvenimu ir parodyti tai kitiems. thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif super puslapiukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tikrai paliko ispudi ir puslapiukas, ir seima thumbup.gif
Atsakyti
Nenoriu būti bjauri, bet deja tokia realybė. Interneto vartotojai nepakantūs grožiui ir linksmoms šeimoms. Kai mes susikūrėme savo puslapiuką, sulaukėme ištisos krūvos užgauliojimų, tyčiojimosi ir necenzūrinių komentarų. Bet, manau, sėkmingai susitvarkėme. Dabar mūsų puslapiukas toliau juda.

www.jonukas.lt
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 04 03, 12:38)
Nelabai aiški tokių svetainių paskirtis, vargsta, daro, o paskui stebisi kai nuotraukos kokiuose "lievuose" saituose išdergtos atsiranda.


Nelabai supratau ir aš šios svetainės paskirties g.gif Vien tik tam kad pasirodyti??????? Pvz man visiškai neįdomu žiūrėti nepažįstamų šeimų nuotraukas
Atsakyti
Ir aš turiu tokią svetainę, bet ji tik draugams ir artimiesiems, kuriuos rečiau matome o jiems įdomu kaip mūsų vaikas auga smile.gif niekad neviešinčiau nepažįstamiems blush2.gif

O jūsų svetainės labai gražios, semiuosi idėjų mirksiukas.gif
Atsakyti