Įkraunama...
Įkraunama...

Odos būklė: spuogai, dėmės, pleiskanojimai

Neisivaizduoju ka ir daryti-pasidare labai baisi oda-ant veido eme dygti skausmingi spuogai ir siaip oda pastoviai blizga. sad.gif Viskas prasidejo, kai lialiui suejo 6men, t.y kai pirma karta susirgau menesinem. Na gydytoja sake, kad cia hormonu audros, bet ar praeis tai kada nors? O kaip jusu oda? Ar nera pakitimu? Ka daryyyti????
Atsakyti
Puola fear.gif fear.gif man taip pat spuogai pradejo dygti, kai atsirado menesines, o lig tol dziaugiausi, kad nera ne spuogelio unsure.gif sad.gif pries pastojant oda taip pat buvo linkusi spuoguotis, o nestumo metu ir po gimdymo-viskas buvo susitvarke, o dabar ir vel.... dry.gif idomu, ko cia truksta iki grazios odos arba kazko per daug? g.gif
Atsakyti
Nu va, man lygiai taip pat. blink.gif Neseniai paziurejau video, kai buvau 4men nescia-koks grazus veidas thumbup.gif -lygus lygus, tai ir sau daug labiau patikau, o dabar tai puolu i liudnuma, nes negaliu paziureti i veidrodi-oda nelygi, kaip tarka mad.gif . Kazkas minejo, kad viskas turetu susinormalizuoti. Na o jei ne, tai kai baigsiu maitinti, iskart imsiu gerti kontraceptikus"Jasmin", kurie reguliuoja oda. Maitinima zadu nutraukti 11men.
Atsakyti
man irgi nestumo metu oda buvo grazi,po gimdymo praejus kokiam menesiui pradejo dygt tai vienoj vietoj tai kitoj,nors iki siol menesiniu neturiu doh.gif tikriausiai hormonu audra blink.gif
Atsakyti
Manęs po pirmo nepuolė. Oda "sugesdavo", kaip ir visada nuo trylikos metų, tik mėnesinių laikotarpiu. Tikiuos, išvengsiu bėrimo ir po antro gimdymo. Tiesa, po pirmojo užsidirbau alergiją saulei. Irgi bjaurus dalykas vasarą, gėriau betakarotiną ir brangiais kremukais tepliojaus, kol praėjo.
Atsakyti
DEJA, BET TURBUT ,TAIP BAISIAI, kap man, dar niekam nebuvo. Po gimdymo praejus 9 men, ispradziu atsirado keli spuogai ant veido, kurie pavirto votim o dar veliau viena is ju teko pjaut--rezultatas du randai ant veido, bet cia ne pabaiga . tik pries kelias dienas ispjove guza ant pilvo, kuris pradzioje buvo mazas spuogas, o tiesiog per para virto pilnu puliu ir teko pjaut. cry.gif
gyd sako , kad tai organizmo nusilpimas cry.gif cry.gif cry.gif
gal dar kam buvo
Atsakyti
sad.gif as visada turejau problemu su oda.kai eidavau pas specelistus sakydavo kad kai pagimdysiu viskas praeis.kai atsibido laukti tokio pagerejimo ,kreipiaus pas savo ginekologe,tai si man patare naudoti kontraceptikus Diana-35. tongue.gif pagaliau.kai pastojau ir vel tas pats sad.gif .iki 4 men viskas buvo kaip ir garai,o jau baigiantis tai net nezinau ka ir bedaryti.viena mamyte patare nusipirkti vaistineje tepalo aknocolor-jis yra rudos spalvos,tai ir maskuoja ir gydo.bet geriausias vaistas alijosius augantis ant maciutes palanges.kai tik pajauciu kad jau ''prinoko''koks tai ir trinu su alijosiaus siltimis, o kaip susidaro pulinukas, tai uzdedu nakciai. galiu psakyti kad tikrai padeda! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu va, kol neradau jusu, merginos, repliku, galvojau kad viena tokia esu. As baigiau maitinti 3 menesi, dar po dvieju menesiu pasirode pirmi spuogeliai ant veido. O dabar, praejus 6 men. po gimdymo esui visa spuoguota. Del to labai liudziu, vaikstau pas kosmetologe, tepuosi kremais, bet kolkas nesu tokia grazi kaip per nestuma. Labai labai noriu tiketi kad bent iki vasaros viskas susitvarkys...
Atsakyti
Aš spuogų neturiu, bet kaip apgamai užderėjo sad.gif Nežinau kaip juos reiks naikint ir kokios to naikinimo kainos cry.gif
Atsakyti
as gyvenime spuogu ant veido neturejau uztat dabar mane kas savaite aplanko nors vienas spuogas didziulis ir skaudantis nezinau kaip atsikratyti atrodau baisiai bet dar oda labai issausejo ir tokiais plemais ismete jau beveik issigydziau su eucirin tepalu bet spuogai ir toliau kankina vyras is juros geguzes men turi grizt bijau kad kai pamatys mane issigas cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Manę spuogai pradėjo pulti , kai prasidėjo "mano dienos" doh.gif verysad.gif , dabar jie tai praeina, tai vėl atsiranda ir tokie dideli ,ir skausmingi cry.gif Oda pasidarė raukšlėta ypač rankų g.gif , kol maitinau labai gerai augo nagai, o kai nustojau maitinti, nebegaliu atauginti ilgų nagų, pradėjo labai lužinėti cry.gif
Atsakyti
Jau metai ir 2 mėn,kai pagimdžiau sūnų wub.gif nėštumo metu nebuvo pigmentinių dėmių ant veido, atsirado kai pagimdžiau, išryškėjo vasarą verysad.gif Žinau, kad padeda balinamieji kremai, tik kokių firmų geriausi, o gal geriau kosmetologo paslaugos... g.gif Patarkit, gal kas susidūrėte su šia problema 4u.gif
Atsakyti