Įkraunama...
Įkraunama...

Įsimintiniausios akimirkos Jūsų gyvenime

Apklausa: Kokios teigiamos ar neigiamos akimirkos labiausiai įstrigę Jūsų atmintyje? (87 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kiekviena esame su savita patirtimi. Yra akimirkų, kurios įstringa ilgam ir galbūt įtakoja ir tolimesnį Jūsų gyvenimą? kokios tos akimirkos? teigiamos? neigiamos? kaip liečia Jūsų gyvenimą dabar?
Atsakyti
man gal pazintys su zmonemis. tas dienas, kuriomis susipazinau su kokiu nors idomiu zmogum, galiu nuo ryto iki vakaro su smulkiausiom detalem papasakot.
Atsakyti
isimintiniausia vaiko gimimas,taip pat gerai isimenu smagiai praleista laika.
o is blogu dalyku tai istrigo kai du kartus bande isprievartaut.abu kartus buvo po penkis vaikinus. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Prabalsavau už šeimos gyvenimą, nes tai apima ir vaikų gimimą, ir jų augimą - kuris oi koks įsimintinas... wub.gif Ir šeimos keliones, smagiai praleistą laiką... Net ir didžiausią žaizdą palikęs įvykis - viduriniosios dukružės netekimas - yra dalis šeimos gyvenimo...
Atsakyti
Man kol kas labiausiai įsimintinas įvykis - teisių išlaikymas rolleyes.gif
Atsakyti
įsimintiniausias ir nuostabiausias įvikis buvo vaiko gimimas. thumbup.gif po vaiko gimimo praėjus trims dienoms mirė vyro senelis tad nuotaikos buvo labai liūdnos.
Atsakyti
nepamirštamas įvykis mano gyvenimę yra dukros gimimas, ir tikrai to momento niekada nepamiršiu.................tada gavau pačia didžiausią dovaną savo gyvenimę ir atradau tokią meilę, kokios niekada dar patyrusi nebuvau wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kas įtakoja gyvenimą? mastau.gif
Šiaip aš saviškį skaičiuoju iki mirties ir po mirties. Ne kažkieno kito, savo. Klinikinės- nepagalvokit, ne iš ano pasaulio kalbu tongue.gif Daug kas pasikeitė- į sudėtingus dalykus pradėjau žiūrėt paprasčiau, išmokau džiaugtis mažomis smulkmenomis, kiekviena gyvenimo akimirka, bendravimu su kitais, puodeliu rytinės kavos... Išmokau mėgautis gyvenimu, nes žinau, kad jis gali nutrūkti bet kurią akimirką
Atsakyti
MB taip pat skirsto gyvenima i dvi dalis kaip Ciocia Polia , unsure.gif iki avarijos ir po-dabar visai kitas zmogus,ivertino gyvenima.Kai uzsivedu ka tais pasakot tai poto taip issipleciu,tai stengsiuos trumpai lotuliukas.gif .Isimintiniausios akimirkos kol kas uzima 50procentu mano prisiminimu,MB stengiasi persvert tuos procentus i teigiama puse.Isimintinas buvo vakaras kai pirma karta pamaciau MB,nestumas ir leliuko gimimas,akimirka kai vyras pirma syki paeme vaika ant ranku wub.gif
Tik ka perskaiciau kad cia jau tris kartus paminejau MB,jau keturis blush2.gif Taip iseina,kad jis ir sunus yra isimintiniausi ivykiai gyvenime wub.gif
Atsakyti
Mano gyvenimą labai-labai pakeitė kvaila smulkmena doh.gif Išgirdau Ace of Bace dainą "Happy Nation", pasiekmių bandžiau atsikratyti apie 7-8 metus. doh.gif
Atsakyti
prabalsavau už pirmą, nors vaikų neturiu, bet teko dalyvauti gimdyme ir matyti, kaip į pasaulį ateina žmogus wub.gif
Atsakyti
Prabalsavau uz pazinti su zmogum wub.gif
O dar labai isimintina akimirka, kad su tuo zmogum tapau nestuke.gif wub.gif
Atsakyti