Įkraunama...
Įkraunama...

Ausų uždegimas.

sad.gif Nezinau, kaip pagelbeti savo kleckuciui, kad taip neskaudetu ausyciu.. Net neisivaizduoju, kaip sugebejau jo nenusaugoti, kad sitaip nutiko ir dabar turim tokia beda: abieju ausyciu uzdegima ir vienos ytin stipru. Viskas prasidejo nuo slogytes. Viena nakti musu mazulis pabudo ir negaledamas uzmigti praklyke iki pat ryto. Galvojom, kad dantukai kankina(nes jau rezia dantenas du pirmieji), bet staiga pakilo temperatura, labai suaktyvejo sloga. Iskvietem savo pediatre i namus, si neizvelge nieko baisaus. Temperatura kilo vis smarkiau, pastebejom, kad nelabai leidzia prisiliest prie vienos ausytes. Kai patys gerai apziurejom gerkle, pamatem, kad ji labai raudona. Pasikvietem kita gydytoja (nes savaja jau ne karta nusivylem), tai si is kart pamate, kad vaikui jau gana stiprus ausu uzdegimas (LOR gydytoja veliau tai patvirtino). Dabar geriam gana stiprius antibiotikus, lasinam lasiukus i nosyte, sildomes kompresiukais (kiek imanoma, nes musu zuikis 7,5men., labai judrus, ropoja, bando stotis)...
Stai ispyliau viska apie musu didziaja beda(pirma kart taip smarkiai apsirgom). Gal galite patarti, mielos mamos, kaip butu galima numalsinti ausyciu skausma, palengvinti, nes jau kelinta nakti mazulis prabunda, verkia ir negali uzmigti, diena buna irzlus, gyvena tik ant ranku pas mane... Nebezinau, ka daryt...
sad.gif
Atsakyti
O i ausytes lasinat ka nors?
Mums kai buvo uzdegimas liepe lasint Otinum.
O siaip prie pediatres konsultaciju skyrelio turi buti tema apie otita (ausu uzdegima) pasiziurek gal ka surasi
Papildyta @ [mergetime]1087295400[/mergetime]
http://www.supermama...c=594&hl=otitas
stai si tema
Atsakyti
mes lasinom siuos lasiukus iki LOR gydytojos apziuros, bet si israse stipresnius antibiotikus ir liepe daugiau nieko nebelasinti, jokiais kompresais nekamsyti. Tik antibiotikai ir i nosi viburkol lasiukai. Nezinau, bet man kazkaip keista.. Bent jau kompresiukai tai tikrai nepakenktu, juk sildymas turi apmalsint skausma... blink.gif
Dekui uz patarima.
Atsakyti
Pabandyk OTIPAX lasiukus. Ir pati isbandziau ir vaikiukams padejo. Jie specialiai skirti skausmui numalsinti. Aisku pas mus nebuvo labai stiptaus uzdegimo, bet kai vyresniajam ausytes skaudejo tai sulasinau ir sake ,kad nustojo skaudeti. Tau gal ir maziukui pades? 2.gif
Sveikit greiciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE (vaiva* @ 2004 06 15, 12:36)
Pabandyk OTIPAX lasiukus. Ir pati isbandziau ir vaikiukams padejo. Jie specialiai skirti skausmui numalsinti. Aisku pas mus nebuvo labai stiptaus uzdegimo, bet kai vyresniajam ausytes skaudejo tai sulasinau ir sake ,kad nustojo skaudeti. Tau gal ir maziukui pades? 2.gif
Sveikit greiciau wub.gif

labai dekui uz patarimus smile.gif
dar noreciau pasiteirauti tu mamyciu, kuriu kleckuciai, persirge gana rimtu ausu uzdegimu (su antibiotikais), veliau dar turejo su tuo bedu? Ar tai netapo dazna beda persalus? Kaip isvengti, kad si liga netaptu "hroniska" unsure.gif ?
Atsakyti
Stenkis, kad kai sloguoja, nosiukas nebutu uzsikimses (suprantu ,kad beviltiskas patarimas, bet gydytoja man taip sake, ) Jei neprisitrauks leliukas bubiu i ausyciu kanalus tai ir uzdegimo nebus. wink.gif
Lengva tai gydytojai kalbet, ale kaip tai padaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE (vaiva* @ 2004 06 15, 12:47)
Stenkis, kad kai sloguoja, nosiukas nebutu uzsikimses (suprantu ,kad beviltiskas patarimas, bet gydytoja man taip sake, ) Jei neprisitrauks leliukas bubiu i ausyciu kanalus tai ir uzdegimo nebus. wink.gif
Lengva tai gydytojai kalbet, ale kaip tai padaryt g.gif

Akurat unsure.gif , mano vaiki vis dar kamuoja soga! Kariaujam su ja, bet mazasis kojom+rankom priesinasi nosies valymo egzekucijai... Ir kol kas jokios naudos sad.gif Reiskias,kol neiveiksim baubu, tol pagerejimas nesisviecia unsure.gif
Aciu, kad patarei, nes man paciai kazkaip "nedasuto" doh.gif , be to gydytoja to neuzkcentavo mad.gif
Atsakyti
Mes sita beda irgi turejome. Gereme net 17 dienu antibiotikus. (po 7 dienu gerimo nelabai gerejo, tai daktaras patikrines pasake, kad site antibiotikai netinka: uzdegimas buvo perejes jau ir i kita ausyte. Taip pat nuo situ antibiotiku labai vememe. Man atrodo, kad gereme omoksiciklina. Tada gavome nauju antibiotiku (pavadinimo neprisimenu) ir juos gereme 10 dienu.) Bet jei antibiotikai tinka pagerejimas turetu jaustis jau 4-toje dienoje. Skausmas intensyvedavo miegant(tiksliau gulimoje padetyje), tai pradejau mazyli guldyti ant pagalveles, arba ir miegodavo pusiau sedom i mane atsiremes. O jei jau karta prasirgai ausu uzdegimu, tai tikimybe jam pasikartoti yra gana didele. Ypatingai jeii uzsikemsa nosis.Tai dabar kai tik turime sloga mama nosi mazajam valo kas pora valandu, o jau ir jis priprato prier sitos proceduros.
Atsakyti
QUOTE (jovitaeva @ 2004 06 15, 14:25)
Mes sita beda irgi turejome. Gereme net 17 dienu antibiotikus. (po 7 dienu gerimo nelabai gerejo, tai daktaras patikrines pasake, kad site antibiotikai netinka: uzdegimas buvo perejes jau ir i kita ausyte. Taip pat nuo situ antibiotiku labai vememe. Man atrodo, kad gereme omoksiciklina. Tada gavome nauju antibiotiku (pavadinimo neprisimenu) ir juos gereme 10 dienu.) Bet jei antibiotikai tinka pagerejimas turetu jaustis jau 4-toje dienoje. Skausmas intensyvedavo miegant(tiksliau gulimoje padetyje), tai pradejau mazyli guldyti ant pagalveles, arba ir miegodavo pusiau sedom i mane atsiremes. O jei jau karta prasirgai ausu uzdegimu, tai tikimybe jam pasikartoti yra gana didele. Ypatingai jeii uzsikemsa nosis.Tai dabar kai tik turime sloga mama nosi mazajam valo kas pora valandu, o jau ir jis priprato prier sitos proceduros.

Musu situacija beveik identiska jusiskei... sad.gif Is pradziu gydytoja israse antibiotika Hiconcil, kuris apmalsino pati uzdegima, numuse temperatura (teko ir zvakuciu paragaut), veliau, po LOR apziuros, paaiskejo, kad uzdegimas dar bujote bujoja ir net persimete i kita ausyte, todel buvo israsyti stipresni antibiotikai Augmentin. Bendroj sumoj antibiotikus geriam jau 6diena... Sia nakti maziulis vel prabudo 4val ryto ir uzmigo vargais negalais tik pusiau sedomis... Dabar jau valgo neblogai, nors pirmasias ligos dienas buvo visai prarades apetita ir net pora kart veme. Tiesa, turbut nuo visu siu vaistu jam keistai pabere veiduka - raudonais spuogeliais ir galvyte labai prakaituoja... unsure.gif
O taip laukem vasaros... Praziemojom be jokiu dideliu negalavimu ir se tau, kad nori... ot puiki vasaros pradzia blink.gif doh.gif sad.gif
LINKIM NIEKAM NESIRGTI...
dry.gif wacko.gif doctor.gif
Papildyta @ [mergetime]1087312100[/mergetime]
Tiesa, dar noreciau paklausti ausu uzdegimus patyrusias mamytes, kokie yra efektyviausi nosies valymo ir slogos naikinimo budai? Su pompyte siurbcioti bandem,- jokio efekto, vaikas tik susierzina blink.gif ... Plaunam su juros vandeneliu. Na, zinoma, vaistai nuo slogos(isbandem protargoli, aktifeda,- jokios naudos, g.gif dabar vbrocilis).. Dar su drekintuvu garinu kambari ilasinus kenu aliejaus. Gal dar kokiu ismislu zinote? rolleyes.gif
Atsakyti
Maniškė taip pat prasirgo ausų uždegimu, bet antibiotikų neprireikė. Patarčiau duoti tuos vaistukus, kuriuos išrašė gydytoja, nemaišyti, geriau tada pasikonsultuoti su KITU gydytoju, jei įtari, kad gali būti kas ne taip. Taip pat svarbu gydyti slogą. Mane dar buvo prigąsdinę, kad maži vaikučiai nuo ausų uždegimo gali net apkursti. Aišku, nenoriu gąsdinti...
Įdomu, kodėl dar prakaituoja g.gif Būtinai viską pasakok gydytojui.
Dėl vėmimo - bandyk duoti kuo švelnesnį maistuką, kad nebūtų stambūs gabaliukai, nes jie dirgina gerklytę ir skraduką, gal kokių košyčių patrintų.. g.gif Žiūrint ką jau valgot.
LINKIU KUO GREIČIAU PASVEIKTI
Atsakyti
QUOTE (Rameda @ 2004 06 15, 17:12)
Maniškė taip pat prasirgo ausų uždegimu, bet antibiotikų neprireikė. Patarčiau duoti tuos vaistukus, kuriuos išrašė gydytoja, nemaišyti, geriau tada pasikonsultuoti su KITU gydytoju, jei įtari, kad gali būti kas ne taip. Taip pat svarbu gydyti slogą. Mane dar buvo prigąsdinę, kad maži vaikučiai nuo ausų uždegimo gali net apkursti. Aišku, nenoriu gąsdinti...
Įdomu, kodėl dar prakaituoja g.gif Būtinai viską pasakok gydytojui.
Dėl vėmimo - bandyk duoti kuo švelnesnį maistuką, kad nebūtų stambūs gabaliukai, nes jie dirgina gerklytę ir skraduką, gal kokių košyčių patrintų.. g.gif Žiūrint ką jau valgot.
LINKIU KUO GREIČIAU PASVEIKTI

Na, mes gydomes grieztai pagal gydytoju nurodymus huh.gif ... Tikrai nedrisciau uzsiimineti saviveikla, juk su tokia liga juokauti negalima blink.gif ... Kadangi mums "priskirta" pediatre mums didelio pasitikejimo jau seniai nekelia g.gif , todel, si kart rimtai bedai prispyrus, prisiprasem pakonsultuoti kita gydytoja...
Dabar musu mazojo skranduko reikalai jau susitvarke, tikiuosi, kad nebevemsim.. Viduriukai irgi tvarkoj, nes geriam jogurta. Tiesa, slapime rado nemazai acetono, todel liepe gerti daug skysciu, arbateliu, vitamino C. Mama man sake, kad paberima ir galvytes prakaitavima gali issaukti antibiotikai. Zinoma, reiks paklaust gydytojos...
Zinau, kad visi vaikai serga ir ligu neisvengsi, bet, kaip skaudu ziureti i savo maza serganti zirniuka sad.gif
Aciu uz patarimus dar kart heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Odetux @ 2004 06 15, 17:27)
Zinau, kad visi vaikai serga ir ligu neisvengsi, bet, kaip skaudu ziureti i savo maza serganti zirniuka sad.gif
Aciu uz patarimus dar kart heart.gif

Tai va, tau patarimų parašiau, ir nuėjau pasiimti savo mažulės iš auklės, ir sužinojau, kad ji prisispaudė pirščiuką tarp durų. Nuvežiau į klinikas, tai peršvietė rankytę ir paaiškėjo, kad pirščiukas lūžęs, sugipsavo rankytę sad.gif Tos ašarytės mažylės tai išveda iš pusiausvyros sad.gif
Sergam ir mes sad.gif
Atsakyti