Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikutis ne(be)geria mišinuko

Sveikos mamos,

Susidūriau su problema: niekaip negaliu savo 9 mėn. mažylio pripratinti prie adaptuotų mišinių. Bandem Similac, Isomil, Hipp, bet jis negeria, tiesiog uzuodęs, kad tai ne pienukas, iš karto nusisuka, verkia...

Gal kam nors taip buvo? Ką darėt?
Atsakyti
o tai tu savo pienuko jau neturi?
jei dar yra,tai i viena buteliuka ipilk savo i kita misinuka ir bandyk apgaut smile.gif pradek savo pienuku, o po to pakeisk.
Atsakyti
Laba,

reiks pabandyti smile.gif Reikalas tas, kad nuo 3-cios savaites mano vaikis nevalge is krutines, teko nusitraukineti. Nesuprask manes klaidingai, bet nusitraukineti piena 9 menesius jau tikrai pavargau. ax.gif Dar kol yra lasiukas, tegul buna, bet noreciau, kad jau ir misinuko pavalgytu smile.gif
Atsakyti
maniskis irgi nevalgo schmoll.gif is viso nieko negeria is buteliuko, nei is Avent Magic, o jau laikas ismokt, o jis tik purtos ir rekia unsure.gif
misinuko as duodavau, kai atrodydavo, kad nepakankamai pavalge, nes vis dar rekia ir iesko, bet duodi buteliuka, dar labiau rekia doh.gif bandziau duot ir pries maitinima, sakiau, bent zinosiu, kad valgys, jei tikrai alkanas, ne velnio schmoll.gif sake, motin, pati ir valgyk tu ji tongue.gif
siaip as ju kiek ragavau, man jie visi smirdi ir slykstus, suprantu, kodel tie vaikai jo nevalgo unsure.gif
Atsakyti
Ojūs pabandykit,jei nebandėt,SIMILACsu vanile.Gal šio skonis patiks.Dar HIPPsu vanilės ir bananų aromatu būna.
Atsakyti
QUOTE(JUrate2005 @ 2006 02 25, 13:23)
o tai tu savo pienuko jau neturi?
jei dar yra,tai i viena buteliuka ipilk savo i kita misinuka ir bandyk apgaut smile.gif  pradek savo pienuku, o po to pakeisk.

kristinuk,pas mane ta pati problema.mano mazius nuo pat gimimo neime kruties,tai nusitraukineju.jauciu kad pienuko vis mazeja.jam greit bus keturi menesiukai,tai as jam jau nuo ketvirto menesio bandysiu misinuka isiulyti.tik nezinau koki pasirinkti.o nutraukineti tai tikrai vargelis,dvigubas darbas.tu saunuole,kad taip ilgai istempei thumbup.gif
Atsakyti
Pabandykit duoti tuttelio, jis labai artimas mamos pienui
Atsakyti
Hm... Na ka gi, nusprendziau kaip nors pratempti iki metuku, o paskui pratinsiu prie karves pieno... Vargelis tai vargelis, bet ko del savo vaiko nepadarysi. 4u.gif
Atsakyti
Sunkus reikalas smile.gif Mano draugės mažius irgi niekaip neėmė mišinėlio - tik užjautęs, kad norima jam duoti buteliuką su mišinėliu, baisiai įsižeisdavo ir pakeldavo skandalą. Kol vieną dieną - gal po kokių poros savaičių tokio tampymosi, kai jai apskritai pienelio sumažėjo - ėmė ir pradėjo valgyti. Visai nepaaiškinęs, kodėl. Ir dabar jokių problemų nebeturi. Jis "Similac'ą" pripažino galų gale.

Sėkmės!
Atsakyti
Sveikos, noreciau suzinoti jusu nuomone, mano berniukui 6 men. Jis valgo:
7.00 - misinukas 210ml
11.00 - kose kokia nors, bet uzgerti misinuku ne visada nori
15.00 - tyre su mesa ir darzovem, kazkur 170ml, sultis
19.00 - turetu gerti misinuka, bet labai retai ji isgeria
20.30 - pavalgo kokia tyrele pieniska ar pageria biski misinuko ir eina miegoti, nakti nevalgo, miega. Tarp maitinimu gauna vaisiu tyre.
Svoris auga gerai. Tai ar ne per mazai jam misinuko? Jei sakysit gal misinukas jam neskanus tai tikrai skanus, visa laika valge gerai, kol nepradejo valgyti kita maista.
Ka manot? g.gif
Atsakyti
Tai gal tavo leliukui tiek ir uztenka,nors pagal gydytoju rekomendacijas tai tikrai per mazai isgeria...Na bet jis saunuolis valgo tyreles,koses tai manyciau jis tuom pasisotina smile.gif Maniske dar tyreliu nevalgo-nenori tai geria misinuka kas 4valandas po 260ml....Na manyciau kiekvienas vaikas yra individualus,tai pogi ir ju valgymo savybes,tai jaudintis nereiketu biggrin.gif Bet su daktaryte galite pasitarti,nepamaisys 4u.gif
Atsakyti
Pas mus panasi situacija. Nuo 6men.labai mazai isgeria misinuko.Per diena ne daugiau 200ml.Arbatu kiek bandem Hipp,taip pat negeria schmoll.gif Tik sultis.Dienai ne daugiau 150ml g.gif Daugiau nei per prievarta ax.gif Klausiau gydytojos,ar ne per mazai skysciu vaikui,tai atsake,kad nieko tokio:svoris auga,vaikas gerai jauciasi ir t.t. Taip, kad nerimauti nera ko 4u.gif
Atsakyti