Įkraunama...
Įkraunama...

Bakterinė vaginozė

Priesh pora savaiciu buvo diagnozuota shi liga. Daktaras sake,kad po gydymo reikes leisti vaistus, kurie atstato "gerasias bakterijas" makstyje.Pas man jos visihkai isnnyke :-[.Noriu suzinot ar teko kam nors ish jusu gydytis nuo shitos ligos, ir ar leidotes vaistu? ???
Atsakyti
o kas per vaistais? man irgi idomu.
Kiek as turejau tu grybeliu, tai gydymas visada buvo standartiskas : zvakutes (Poligynax, GynoDaktarin, GynoPevaryl), kremai arba geriamoji viena tablete Diflucan.

O kaip nustate, kad geruju bakteriju truksta?
Atsakyti
Tepinelius padaro ir nustato.Beje situacija geryn pajudejo,bet vistiek truxta geruju :(vel zvakutes naudoju
Atsakyti
  Pirmą kartą man šitą malonumą nustatė nėštumo metu, po to nuolat kartodavosi, kol nepradėjau gerti geriamų priešgrybelinių tablečių. Pusė metų vieną kartą į mėnesį, o po to vienkartinai pagal reikalą. Bet reikalo daugiau nebuvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Bureja @ 2003 10 15, 19:14)
Priesh pora savaiciu buvo diagnozuota shi liga. Daktaras sake,kad po gydymo reikes leisti vaistus, kurie atstato "gerasias bakterijas" makstyje.Pas man jos visihkai isnnyke :-[.Noriu suzinot ar teko kam nors ish jusu gydytis nuo shitos ligos, ir ar leidotes vaistu? ???

man gydytoja sake, kad jei po mycosyst tableciu ir jogurto kapsuliu, vitaminu geruju bakteriju nepadauges, reikes 3 skiepu. tai gal cia tas pats gydymas? g.gif
Atsakyti
Ir man bakterine vaginoze (rasiau apie tai skyrelyje turincioms ginekologiniu problemu wink.gif aptiko tokiu kazkokiu bakteriju gardnerelu unsure.gif nors siaip mano tepinelis nera labai baisus-ant ribos, nei gerai, nei blogai, bet gydytis patare
Taip kad antra karta gydysiuos McMirror zvakutemis wink.gif pirma karta padejo (cia buvo pries puse metu), dabar vel atrado blink.gif
tikiuosi ta bakterine vaginoze nera labai baisu...beje, anam skurely man kazkas atrase apie tai, nes turejo visa bukleta apie sia liga...gal butu gerai, kad atsilieptu dar karteli, ten naudinga informacija wink.gif

Man buvo parasiusi Joanna- stai ka ji rase
Aš prieš save kaip tik turiu brošiurą apie vaginozę, tai galiu biški parašyti: Nuo lyties takų infekcijų moteris saugo natūrali makšties ekosistema. Svarbiausias jos komponentas yra laktobacilos, kurios palaiko sveiką rūgštinę aplinką.
Sveikoje makštyje yra įvairių tipų bakterijų, vadinamų anaerobais. Kuomet anaerobai ima sparčiai daugintis, laktobacilų labai sumažėja ir moteris suserga vaginoze.
Taip pat rašoma, kad vaginozė nėra užkrečiama (tik jei ji kartojasi n -tąjį kartą, tada gydytoja skiria vaistukų ir prtneriui). Na ir gydyti ją būtina, nes gali išsivystiti nevaisingumas, o nėštumo metu pagimdyti galima neišnešiotą, mažo svorio kūdikį.
Na, lyg ir išdėsčiau


gal ji ir daugiau galetu parasyti apie tai, jei galetu ir turetu laisvesne minutele wink.gif aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadele: 23 rugpjūčio 2004 - 13:06
padekit...
man 6nestumo savaite ir nustate sia liga. iki 12 savaiciu negali skirti jokio gydimo. ar kas sirgot ja nestuno metu ir kaip baiges. as baigiu is proto iseit. jau nebesitikiu nei leliaus savo sulaukt... kur galima rast daugiau informacijos apie sia liga? sad.gif
Atsakyti
akvilyte...nestumo laikotarpiu si liga labai dazna...mane kai tikrino pirma nestumo vizita..buvau 4 savaites nescia.....surado ta bjaurybe......bet nieko israse zvakutes...bet butinai liepe nusiprkti 7 dienu doze..o ne 1 ar 3 dienu.......septines dienas pasiterliojai ir praejo.....daugiau nebeatsinaujimo.......tik keista kodel tau reikia laukti iki 12 savaiciu g.gif
Papildyta @ [mergetime]1094421957[/mergetime]
oi cia gi du skirtingi dalykai bakterine vaginoze ir "grybas"...candida bakterija.....man buvo uzpuoles "grybas" o ne bakterine vaginoze.....seip tai vaginoze gydo antibijotikais..... g.gif
Atsakyti
Ech..man irgi ta bakterine vaginoze neseniai nustate, be to ir slapimo puslej dar bakteriju rado, tai sedziu ant dvieju rusiu antibiotiku. Vienas ampicilino kilmes, nuo pusles, o nuo vaginozes, antibiotinis kremas- Dalacin, kurio pagr. komponentas yra clindamycin. Reikia ji ipurksti i maksti 7 dienas, as jau baigiau 5 bet situacija nepasakyciau kad gereja. Vis dar tebepersti. sad.gif sad.gif Ir jau 35 dienos kaip nera menesiniu. Gal kokia zoleliu arbata nuo to padeda?

Beje, bijau, kad nuo tu antibiotiku grybelio neisitaisyciau. sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Freja @ 2004 10 12, 14:51)
?

Beje, bijau, kad nuo tu antibiotiku grybelio neisitaisyciau. sad.gif [/color][/b]

Man tai irgi patarė net prifilaktiškai išgerti tabletę nuo grybelio, nes taip pat gydausi antibiotikais ir būtinai vitaminų wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 10 12, 11:54)
QUOTE (Freja @ 2004 10 12, 14:51)
?

Beje, bijau, kad nuo tu antibiotiku grybelio neisitaisyciau.  sad.gif [/color][/b]

Man tai irgi patarė net prifilaktiškai išgerti tabletę nuo grybelio, nes taip pat gydausi antibiotikais ir būtinai vitaminų wink.gif

Gal galetumei parasyti tu tableciu pavadinima? wink.gif Siaip turiu kremuko Canesten nuo grybelio, tai kazin ar nieko nebus, jei juo tepsiuosi naudoma tuos kitus vaistus? Arba gal reiktu zvakute nusipirkti ir po pabaigus antibiotiku kursa ja isideti profilaktiskai. rolleyes.gif

Ir dar, ar valgot jogurta su gerosiomis bakterijomis, ar jis padeda?
Atsakyti
Na aš kažko labai patarti negaliu, tik galiu pasakyti ką išgirdau paskutinį kartą iš savo gydytojos.
dabar kai geriu antibiotikus, tai nuo jų gali atsirasti pienligė (su ja dažnai kovoju), tai gydytoja man patarė nusipirkti (rašosi tip biggrin.gif ) Mycomax 150 gerti 1 kapsulę. Tai yra geriamoji tabletytė!
Pas mus pasakė, kad dabar yra akcija ir jos kaina yra 14, na arba iki 16 Lt (kiek supratau ankščiau buvo brangesnės).
Bet čia nuo pienligės. wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1097644660[/mergetime]
O nuo vaginozės gėriau Supplin g.gif , na išgėriau ir padėjo (bet tai irgi kaip suprantu antibiotikas ir jį man skyrė gydytoja)
Atsakyti