Įkraunama...
Įkraunama...

Mano Zuikutis

Savo istorija parasyti ikvepe mamyte kuri savo stebukliuko sulauke Londone.As taip pat gimdziau ne Lietuvoje-Siaurinej Airijoj,Enniskilen'e. Kai pajutau,kad laukiuosi,su vaikucio teciu buvom pazistami tik 3 menesius. Abiem vaikelis buvo "dar per anksti".Taciau dabar,kai dukrytei jau beveik 4menesiukai,net nebegalime isivaizduoti kaip gyventume be savo mazutes pleputes smile.gif Tetis jau galvoja apie dar viena mazyli. Kai laukiausi jauciausi ypatingai gerai.Ilgai dirbau,daug keliavom.Viskam jegu uzteko.Gydytoja po apziuru patikindavo,kad vaikutis vystosi puikiai,visi buvom laimingi.Tik niekaip negalejom suzinoti-berniukas ar mergaite.Cia nesako,bijo apsirikti,bijo,kad po to tevai i teisma nepaduotu smile.gif Visi atkakliai siule vaikeli i pasauli isleisti Lietuvoje,bet nesutikau.Gimdyti turejau birzelio 22,bet vaikuciui ir pilvelyje gerai buvo. Nors gimdos kaklelis buvo prasiveres 2cm,taciau dar visa savaite net nesiruosiau gimdyti.drauge juokavo:"as po savates skrendu Lietuvon,po menesio griztu-o tu turbut dar savo maziuko neturesi" smile.gif Taigi,kaip buvo liepta gydytojos,birzelio 30d.abu su draugu vaziavom i ligonine,jau zinodami,kad siandien jau tikrai gims musu leliukas. O kaip as bijojau!!! O tetis dziaugesi:"pagaliau pagaliau!".Zinojau, kad draugas gimdyme nedalyvaus,palauks uz duru.Nors taip norejau,kad butu salia.Jam irgi baisu,nualpsiu,sako. O ka man daryti?!!! Nuvede mus i gimdykla.Gydytojas paleido vandenis.Per lasine pradejo leisti skatinamuosius. Uz pusvalandzio prasidejo saremiai.Dar po pusvalandzio mano pilva apraizge kazkokiais aparatais,kad matytu saremiu stipruma,daznuma ir vaikucio sirdeles plakima.Idomu buvo stebeti kaip per saremius ji greitai dauzosi. Vargsas mazutis,galvojau,nieko nesupranta. Saremiai vis stiprejo ir daznejo,stiprejo ir daznejo.Dave kvepuoti deguonies kauke,nuo jos jauciausi kaip girta.Paprasiau nuskausminamuju,pasirodo man juos jau suleido,tuoj prades veikti.Tiesa sakant,ne viska atsimenu,bet laikas slinko leciau uz sraige. Draugas visa laika buvo salia,laike mano ranka,sluoste kakta dregnu ranksluosciu.Pasirode vaikucio galvyte,pasiule teciui pasiziureti.O jis galvoja:"jezaumarija,tai cia jau vadinasi gimdo!!!"Taip ir sudalyvavo gimdyme! Ir nepaprastai dziaugesi! Dukryte gime 15.01,labai sauleta penktadieni.Bet niekaip is kruties pienuko nevalge. Gerai,kad ligonines personalas labai draugiskas ir paslaugus.Tikrai labai daug padejo.Pamaitindavom vaikuti is buteliuko,bet vis vien bandydavau savo kruti duoti. Beproto norejau namo,bet neleido.Reikejo,kad mazute pradetu pati valgyti.Po 3dienu jokio rezultato,pasiule ir namie nusitraukti pienuko ir per buteliuka maitinti.Bet nesustoti bandyti maitinti krutimi. Dar ligonineje pamoke kaip maudyti mazyte ir isleido namo.Ir ka jus manot,pacia pirma diena namie dukrele pradejo valgyti pati!!!
Atsakyti
Saunuoles 4u.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad viskas baigesi laimingai thumbup.gif
Aukite sveikutes 4u.gif
Atsakyti
kaip smagu,kad taip viskas gerai,ir sklandziai pavyko...
[SIZE=14] [COLOR=blue] aukit diduciai... mirksiukas.gif
Atsakyti
oi kaip fainiai bigsmile.gif na gal po gimdymo pagalvojai, kad baimė buvo be reikalo? Aš irgi turiu mažutę pleputę, tik 2 savaitėm jaunesnę už tavo. AUKIT DIDUTĖS 4u.gif
Atsakyti
Jau radau antra mamyte Airijoje. Smagu smile.gif
Pati uz dvieju savaiciu gyvensiu Airijoje, tad smagu skaityt istorijas apie gimima. O ir daugiau klausimu kyla, bet jie veliau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Meiles Jums ir demesio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Saunuolis tetis drinks_cheers.gif
Bukit laimingi ir mylintys thumbup.gif
Atsakyti
Bukit laimingi ir mylintys teveliai 4u.gif Sekmes auginant dukryte ir planuojant antra mazyli. Lengvo busimo nestuke.gif
Atsakyti
sveikinu wub.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikinimai..

Norejau paklaust, kiek kainavo gimdymas Erne hospital?
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Kokia puiki istorija thumbup.gif Ir pabaiga gera,linkiu ilgai maitinti krūtimi 4u.gif
Atsakyti
sveikinam 4u.gif
Atsakyti