Įkraunama...
Įkraunama...

Noreva - LED priemonės

QUOTE(Flirt @ 2014 04 08, 22:16)
Pradejau ir as naudot. Pirkau Exfoliac serija. Savaite dar tik naudoju, nieko nepakomentuosiu dar. Noriu dar kauke nusipirk, gal bandet g.gif


Turiu kaukę, tik nežinau, padeda ji ar ne biggrin.gif Naudoju daug tos firmos produktų, tai kuris ką daro nelabai besuprantu smile.gif Tik tiek galiu pasakyt, kad ta kaukė kaip kremukas užsitepa ir ją reik labai greit (po 3-5 min.) nuplaut smile.gif Ir ji nekietėja, nesitraukia ir t.t. Kremą užsitepi, kremą nusiplauni smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweetlike: 14 balandžio 2014 - 13:24
QUOTE(Flirt @ 2014 04 08, 22:16)
Pradejau ir as naudot. Pirkau Exfoliac serija. Savaite dar tik naudoju, nieko nepakomentuosiu dar. Noriu dar kauke nusipirk, gal bandet g.gif

Kurias konkreciai priemones pirkote ir kokie ispudziai pabandzius? ax.gif
Atsakyti
gal kas bruksteltu atsiliepimus apie si produkta smile.gif

user posted image

ar jis kaip permatomas ar baltas kremas ( lieka pedsakai)? nesausina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merselle: 28 birželio 2014 - 13:28
QUOTE(merselle @ 2014 06 28, 13:27)
gal kas bruksteltu atsiliepimus apie si produkta  smile.gif

user posted image

ar jis kaip permatomas ar baltas kremas ( lieka pedsakai)? nesausina?

Kaip suprantu baltos sp., sunkiai tepasi ir lipnus.
Cia yra issamus atsiliepimas rusu k.: http://irecommend.ru...kak-zaika-ezhik
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 28 birželio 2014 - 22:25
QUOTE(tikpasilik @ 2014 04 14, 13:33)
Kurias konkreciai priemones pirkote ir kokie ispudziai pabandzius?  ax.gif

prausikli, sveitikli, acnomega200, krema ir maskuojanti krema wink.gif viskuo labai patenkinta, jau po antra pakuote pirkau mirksiukas.gif
Atsakyti
as sveitikli nusipirkau, biski astrokas pasirode unsure.gif
Atsakyti
Jau porą savaičių naudoju Noreva 3in1 priemonę. pas mane mišri oda, spuogų mažai, bet vis koks išlysdavo, šiek tiek inkštirų. Esu patenkinta, veidukas pagražėjo. Jis be rūgščių, tad tinkamas naudoti vasarą.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2014 06 28, 15:27)
gal kas bruksteltu atsiliepimus apie si produkta  smile.gif
ar jis kaip permatomas ar baltas kremas ( lieka pedsakai)? nesausina?


Turiu jį, jis baltas ir labai lipnus, nors kai susigeria lyg ir nieko, bet makiažo ant viršaus dėti nebandžiau.
Atsakyti
QUOTE(Sinceraaa @ 2014 06 30, 19:06)
Turiu jį, jis baltas ir labai lipnus, nors kai susigeria lyg ir nieko, bet makiažo ant viršaus dėti nebandžiau.


buvau isimetusi i krepseli is No re va schop. lt bet snd pasuko kad nera sandeli, tai po visu atsiliepimu ir apsidziaugiau kad nera lotuliukas.gif
Atsakyti
siandiena gavau uzsisakytas prekes, pirmas pabandymas:

user posted image
labai patiko!
lupos padrekino, toki matiskuma suteike + laikesi apie 2val dregnumo ant lupu pojutis, patiko!
Atsakyti
Gal kas nuolaidas kur matėt Norevos produkcijai? Konkrečiai domina Exfoliac Global kremukui blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Cocosinė @ 2014 03 18, 19:32)
Aš kelinta diena jau tepuosi Norevos global kremu, nu ir nežinau nežinau...Ant kaktos keli spuogeliai iškilo, virš lūpos giluminis  g.gif Tikiuosi čia tik sutapimas. Bandysiu tepti toliau ir stebėti situaciją, nes paskutiniu metu su naudotais produktais Biodermos AKN ir La Roche posay tokius dalykus kaip ir pamiršus buvau.

beje Noreva pirkau už 40 Lt. iš http://www.cocooncenter.co.uk/


Ar Jūs pirkote šioje el.parduotuvėje Global kremuką? Man apskritai exfoliac serijos neranda g.gif
Atsakyti
Gal kas naudojate Aquareva linijos drėkinančią kaukę? Gerai drėkina, nuvalius nepalieka „vaško“ pojūčio ant odos?
Atsakyti