Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas ir įvairios ligos, negalavimai

Norėčiau, kad pasidalintumėte patirtimi tos, kurioms nėštumo metu buvo hemarojus.
Žinoma ir tos, kurios apie tai žino mirksiukas.gif
Ar leido gimdyti natūraliai?
Gal darė cezarį?
Kaip kovojote su hemarojumi nėštumo metu?

Dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Kiek aš žinau, dėl hemorojaus nieks cezario nesiulys. ax.gif Nors žinoma, po gimdymo jis paūmės blink.gif. Reikia stengtis daugiau judėti, gerti skysčius ir per sekantį apsilankyma pasikalbėti su gydytoja - ji išrašys žvakučių blush2.gif. Nepergyvenk, daug kam taip būna, su laiku viskas atsistatys smile.gif
Atsakyti
Man ant dienų jau gimdyti ir turiu tą bėdą, naudoju žvakutes, bet tie mazgeliai niekur nedingsta...
Atsakyti
pas mane irgi ta beda... sad.gif mane priziurinti akusere savo darba atlieka pasakyciau labai atmestinai. pradedu klausineti rupimais klausimais, tai net snairuoti pradeda. tai kaip man jai dabar pasakyti kad va taip ir taip... va tokia problemele turiu... g.gif o gal galima po gimdymo paciai kaip nors???
Atsakyti
Zinokit ir man atsirado sita problema, tai mane siuncia pas proktologa, tikrinimui ir mano akusere sake kad eis su manim, kad labai gydytojas neskriaustu ir jinai isgirdtu profesionalo nuomone is pirmu lupu. Vis del to negerai tas hemorojus, nors irgi daug kas sako, kad po gimdymo susitvarko viskas po truputi.
Atsakyti
Yra zvakutes, atrodo vadinasi "hemorol". Jos homeopatines, mano gydytoja rekomendavo jas nestume metu, nes ir man si beda buvo.
Seip esu girdejusi, kad jei yra hemarojus, tai gimdymo metu patvarko.... Bet sito tvirtinti negaliu, nes man pakako zvakuciu biggrin.gif
Atsakyti
nemanau kad siulys cezari del hemarojaus, be to manau pas visas nestumo metu jis atsiranda,o po gimdymo paumeja, bet laikui begant pats susitvarko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2006 11 06, 13:49)
Manau, kad retai kuriai sios bedeles nebuna.
Gydytoja patars koki tepeliuka ar pan. naudoti, judeti(man lengva mankstele patare ir paklupoti ant keturiu, kad siek tiek zarnynas atsileistu,nes maziukai budami pilve spaudzia viska ne prastai blink.gif  ), gerai maitintis, aisku skysciai. Kad ka nors darytu gidymo metu neteko girdeti g.gif
Na man jau 2men po gimdymo, bet vis dar turiu si dziaugsma, dar luktelsiu o tada turbut pas gydytoja, kiek zinau yra daroma mini operacija, kazkoki mazga uzrisa ar pan, kuris veliu pats nukrenta.

O gal zinau kur daro ir kiek kinuoja ax.gif ?
Atsakyti
Aš ir šitą "dovaną" turiu, kuri einant nėštumui į pabaigą taip paūmėjo, kad jau net verkiau vieną rytą. Ir žinau, kad gimdant, dar baisiau pasidarys verysad.gif Man tos homeopatinės žvakutės Hemorol visai nepadėjo. Išbandžiau ir Mastu S Forte. Nieko gero. Darbar persimečiau ant Procto-Glyvenol. Pagerėjimas lyg ir yra, bet galutinai vistiek nesusitvarko. Beje, nors rekomenduoja daugiau vaikščiot ir tai turėtų tik eiti į naudą, man atvirkščiai - pavaikščiojus 2-3 valandas, man taip pradeda skaudėti, kad be žvakutės nebeapsieinu verysad.gif
Mama, dar iš draugių sužinojo "naminį" būdą - reikia ant merliuko užtepti šiek tik medaus ir įsidėti prie tos "grožybės". Reiks pabandyt - juk nieko neprarasiu rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai gydytojas nuo viduriu uzketejimo pasake "Mucofalk" granules gerti. sake iki gymdymo pagerk ir po gymdymo irgi (parduodamas be recepto). Nepasakyciau kad labai skanus, nors ir apelsininio skonio, bet padeda
Atsakyti
QUOTE(gintė @ 2006 11 01, 14:11)
Man ant dienų jau gimdyti ir turiu tą bėdą, naudoju žvakutes, bet tie mazgeliai niekur nedingsta...

O aš kiek žinau jis visiškai ir neišnyksta tik su laiku apmažeja,o jei vėl užkietėja viduriai tai tas malonumas vėl atsiranda.Nebent išsioperuoti 4u.gif
Atsakyti
Medus isties padeda, nors cia gal nuo organizmo priklauso. Kol nebuvau nescia, medus man labai sauniai suskystindavo vidurius, net per daug. O dabar pats tas, kasdien suvalgau po pora sauksteliu. Dar labai padeda avizine kose su selenelemis.
Atsakyti