Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo klaidos

QUOTE(Shviesele @ 2015 10 20, 12:43)
Nu gaila.. sad.gif

Bent jau skelbimų lentoje tai yra didelis minusas, nes, tarkim, noriu įdėti skelbimą ir prieš tai pasitikrinti, kaip seniai jį toje temoje dėjau, tai naudojuosi paieška, o man sako, kad tokių žodžių temoje nėra.. O tada kartojasi tie patys skelbimai kas antram puslapy.. sad.gif

Taip, labai gaila drinks_cheers.gif

Aišku, tai ne išeitis, bet vienas iš galimų variantų - įėjus į temą spausti "Spausdinti šią temą" ir tada su Ctrl + F ieškoti ax.gif
Atsakyti
Darosi nesuprantami dalykai su a.ž. dėžute.

http://i149.photobuc...zpsxaqk3j8u.jpg

Visos žinutės buvo skaitytos, dėžutė nėra nei tuščia, nei perpildyta, kai siunčiu žinutę kitam nariui (pasitikrinau), ta žinutė ateina man pačiai... blink.gif

Ką daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 11 29, 10:50)
Darosi nesuprantami dalykai su a.ž. dėžute.

Visos žinutės buvo skaitytos, dėžutė nėra nei tuščia, nei perpildyta, kai siunčiu žinutę kitam nariui (pasitikrinau), ta žinutė ateina man pačiai...  blink.gif

Ką daryti?  g.gif

Nežinom ir pačios moderatorės, kas čia daros unsure.gif Laukiam administratorės atsakymo huh.gif
Atsakyti
mums irgi..galvojiau kad tik man doh.gif
Atsakyti
Sveiki. Perėjau prie naujo kompo, ir nerodo pusės emoticonų. Tikrinant per inspect element, matosi, kad jų nėra, nes vienus normaliai atidaro kaip paveiksliukus, o ant kitų linko spaudžiant išmeta į pradinį SM puslapį. Taip išeina, kad kažkas juos netyča ištrynė, ir ant seno kompo juos rodo tik dėl to, kad buvo užsicatchinę iš seniau.

user posted image

Taip pat atrodo ir žinutėse.
Atsakyti
Taip, a.ž. tapo neįmanoma išsiųsti: žinutės grįžta ir tikriausiai net nenueina gavėjui, arba gavėjas, kaip ir aš, nemato naujai gautų žinučių.
Į el. paštą ateina pranešimai apie gautas naujas žinutes iš kitų dalyvių, bet net ir per tiesioginę nuorodą į žinutę irgi neįmanoma ten patekti g.gif
Atsakyti
Labas vakaras! Ir man taip .....Ką daryti, jei siunčiant pranešimą kitam ateina pas mane , o ne tam, kam parašėi
Atsakyti
QUOTE(Castalie @ 2015 11 29, 17:53)
Ką daryti,

Tai jau rašė Borzika:
QUOTE(Borzika @ 2015 11 29, 10:55)
Nežinom ir pačios moderatorės, kas čia daros unsure.gif Laukiam administratorės atsakymo huh.gif

Laukim ir mes. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 11 29, 14:59)
Sveiki. Perėjau prie naujo kompo, ir nerodo pusės emoticonų. Tikrinant per inspect element, matosi, kad jų nėra, nes vienus normaliai atidaro kaip paveiksliukus, o ant kitų linko spaudžiant išmeta į pradinį SM puslapį. Taip išeina, kad kažkas juos netyča ištrynė, ir ant seno kompo juos rodo tik dėl to, kad buvo užsicatchinę iš seniau.

user posted image

Taip pat atrodo ir žinutėse.

Jau rodo smile.gif
Atsakyti
pas mus dabar pradeda grysti senos perskaitytos zinutes doh.gif tikiuosi viskas susitvarkys....
Atsakyti
QUOTE(Castalie @ 2015 11 29, 18:53)
Labas vakaras!  Ir man taip .....Ką daryti, jei siunčiant pranešimą kitam ateina pas mane , o ne tam, kam parašėi

Pas mane tas pats.... Ir dar i meila gaunu info, kad atejo inute, o az jos nesimato. Kas vyksta?
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 11 29, 10:50)
Darosi nesuprantami dalykai su a.ž. dėžute.

http://i149.photobuc...zpsxaqk3j8u.jpg

Visos žinutės buvo skaitytos, dėžutė nėra nei tuščia, nei perpildyta, kai siunčiu žinutę kitam nariui (pasitikrinau), ta žinutė ateina man pačiai...  blink.gif

Ką daryti?  g.gif


Ir dar plius rod, kad visas žinučių dėžutė yra "0 proc. užpildyta" [nors taip nėr] wacko.gif

Atsakyti