Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyrai dovanoja dovanas, prisimena šventes?

Aš tai, kad nieko nepamiršti užsidėjęs priminimus telefone (nereikia čia raukytis, visi ir visos (tos kurios ne tipiškos moterys) taip daro). Su gėlėm problema - nedovanojau jau senokai, kaip tai smegeninė užsiciklino ir nepasiunčia reikiamų signalų. Dovanų būna, bet kaip jau pačios ne kartą rašėte, jos perkamos su Jūsų (Jos) nuoroda.
Atsakyti
MB sventes visada prisimena, bet su dovanom truputi sunkiau..negaliu labai skustis, bet jeigu jis man dovanoja dovana, tai buna papuosalas (auksas, sidabras ar pan, ne bizuterija), o jei geles tai tik rozes. As gal pasirodysiu didele tustute, na bet man butu smagu kartais gaut is jo pvz sokoladine sirdele vietoj rozes..man patinka jos, kaip ir patinka papuosalai, bet problema yra tame, kad tai atima siurprizo efekta is manes...vienintelis siurprizas man dabar buna KOKS papuosalas tai bus..na aisku jei butu ziedelis tai butu visai kita kalba.. blush2.gif wub.gif o vat jeigu planuojames sau dovanas kartu, pvz metiniu proga, tai jau buna visai kitaip. Keliones ir pan dalykus tai jis moka labai originaliai, graziai ir su uzsidegimu ruost ax.gif nesiskundziu as labai savo MB, nereikia man dideliu ir brangiu dovanu, tik butu smagu kartais buti nustebintai blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Jau kam kam, bet datoms as turiu labai gera atminti, dar ne bet kuri moteris su manimi susilygins. Atsimenu ne tik gimtadienius, bet ir kokia diena ka nors pirkom, kazkur vaziavom, pradejom rimtesnius darbus ir t. t. O dovanos... Malonu kai padovanoji (ypac kai turi kam padovanoti), malonu ir gauti paciam. Daug moteru akcentuoja dovanas is vyro, bet kazkaip nelabai akcentuoja savo dovanu jiems, tarsi pacios savaime butu kaip dovana.
Atsakyti
Anksčiau pirkdavo dovanas (kvepalus, papuošalus ir etc.), dabar dovanoja pinigų ir sako įsigyk ko tau reikia biggrin.gif Niekad tų pinigų neleidžiu ant niekų, o perku dovaną kurios man reikėjo smile.gif O gėlių tai tik iš pradžių padovanodavo, dabar kažkaip nelabai g.gif
Atsakyti
Mano vyras šventes prisimena geriau už mane. smile.gif
Bet gėlių ar saldumynų gaunu daug dažniau ir be jokių progų. Pati sau to pavydėt galiu. wub.gif Kartu esame jau 4m, bet dėmesys nesumažėjo šitiems dalykams. smile.gif
Atsakyti
Niekad nepamirsta jokiu svenciu., dovanas dovanoja visada i tema, zino mano skoni arba pobiski bando isiaiskinti ko man truksta iki pilnos laimes ir padovanoja!
Atsakyti
Na mes kartu jau 6metai, geliu per sventes visada gaunu,buna ir taip gaunu,aisku ne kieviena diena lotuliukas.gif , dovanas taip pat dovanoja,nors i mano skoni nevisada pataiko blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geeta: 30 sausio 2012 - 00:46
Šventes prisimena. O dėl dovanų, tai esam susitarę, kad švenčių proga visada kur nors einam, tai dovanos visada būna koncertas / renginys / spektaklis / važinėjimasis kartingais / šaudymas /pan. + kokia nors originali smulkmena. Papuošalus, šokoladą, kvepalus galiu ir pati nusipirkti ir, tiesą pasakius, man tai atrodo gana nuobodu kaip dovana. O va prisiminimai iš visų bendrų veiklų tai lieka ilgai, ir naudos yra ax.gif
Atsakyti
Maniskis visas svarbias datas telefone susirases. Tai jau labai retu atveju pamirsta kokia diena. Man tas labiausiai ir patinka, ne jo dovanos, o tai, kad visuomet prisimena (kartais ir man primena blush2.gif ) tai grazia sms'a paraso ar geliu randu namie, na o jeigu dovanas dovanoja tai visuomet ziedelius ar auskariukus, nes kelis kartus neprasove tai dabar visuomet perka, zinodamas, kad neprasaus, nes retai kada nesutampa musu skoniai wub.gif
Atsakyti
taip prisimena ir visad nori pamaloninti bent jau gelytemis ax.gif
Atsakyti
Na po vestuviu kas menesi dovanojo gelytes menesiu proga lotuliukas.gif
Atsakyti
nepamiršta, dažniausiai dovanoja ko paprašau smile.gif
Atsakyti