Įkraunama...
Įkraunama...

Guerlain

QUOTE(amber123 @ 2010 04 03, 12:56)
A.. supratau  4u.gif  4u.gif bet uz tai pakuote verta medalio  wub.gif as niekaip  biggrin.gif nesuprasdavau, kaip tie burbuliukai islenda


Islenda tai skystimu, o ne pilnais burbuliukais....
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 04 02, 19:12)
Ne nu kazkokia mistika..  blink.gif rasiau pries kelias dienas ir dingo  blink.gif klausiau, gal kas nors naudojat tokia baze? Ar suteikia vientisa svytejima? Ar galima viena naudot? Ir ar nesausina odos?  4u.gif
user posted image

na,mano nuomone kiek kitokia,man jis visai patiko,kaip baze,atliekant pilnai visa makiaza,ji tikrai puiki ir sulygina ir gaivumo priduoda,tokio sviezumo gal dienos metu nesimato,bet vakariniam makiazui labai rekomenduociau
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2010 02 23, 17:27)
Gal kuri naudojate bronzanta
http://www.viecoutur...atingpowder.jpg

kokie atsiliepimai?  ax.gif  Ar labai blizgi?

virsutinis sluoksnis siek tiek blizgus, kuris po keliu naudojimu nusitrina ir lieka elementari pudra. nepatinka man ji, kazko noriu geriau...
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2010 02 25, 22:50)
o kiek LT kainuoja Parure extrymas?
galvoju ar siustis.. bijau kad pritruks kantrybes laukti kol atkeliaus i LT  doh.gif

Berods 160 lt
Papildyta:
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 02 27, 20:06)
gal kas zinot ar didelis skirtumas tarp duty free ir parduotuvines kainos meteoritu?

kokiose internetinese parduotuvese be braskiu galima nusipirkti guerlain meteoritu?

Na kaina kazkur skiriasi apie 30 lt dar ziurint kokios salies duty free pirksite, galibu buti ir pa pati kaina kaip ir pas mus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mešqtė @ 2010 03 13, 23:10)
gal galetu kas nors papasakoti placiau apie meteoritus? neteko matyt gyvai ju,nezn koki efekta jie duoda.tiesiog SM kosmetikos isparduotuvej vis matau juos  g.gif pati naudoju mineraline pudra i.d minerals.ar verta pirkti jei naudoju mineraline pudra?  4u.gif

As irgi prisiskaiciau geru atsiliepimu apie ja ir apimta euforijos isigijau ir ka nematau as joje jokio svytejimo, o tik blizgejimas doh.gif Diena tai is viso neimanoma iseiti visas veidas blizga blizguciais, nu per kaledas, naujus metus ar i koki kluba gal ir nieko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *moon*: 23 balandžio 2010 - 12:03
[/quote]
na,ne visai jau taip,taip siek tiek blizgesio turi,bet jis nera pigus!su jais reikia labai svelniai perbegti per veida,vakaro metu gali intensyviau,be to vakare labai graziai zaidzia spalvos prieblandoje,suteikia seksualumo,paslaptingumo,siaip ir apranga tiek dienos tiek vakaro metu turetu buti atitinkama,tai prabangus ir papildomas grozio produktas,ne bet kam ir ne bet kur
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetruze: 23 balandžio 2010 - 15:16
QUOTE(*moon* @ 2010 04 23, 13:01)
As irgi prisiskaiciau geru atsiliepimu apie ja ir apimta euforijos isigijau ir ka nematau as joje jokio svytejimo, o tik blizgejimas  doh.gif  Diena tai is viso neimanoma iseiti visas veidas blizga blizguciais, nu per kaledas, naujus metus ar i koki kluba gal ir nieko  g.gif


Bet nepaminejot paie kuriuos meteoritus kalbat. Jei apie kokius limituotus, tai labai galimas daiktas, kad padauginot, nes jie ir taip blizgus buna... O tie paprastieji, tai nesakyciau kad blizgus. Nors cia kaip kam - vieniems ir vienas blizgutis jau nenormalu, o kitiems gali visas veidas blizget ir bus ok.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 04 23, 17:00)
Bet nepaminejot paie kuriuos meteoritus kalbat. Jei apie kokius limituotus, tai labai galimas daiktas, kad padauginot, nes jie ir taip blizgus buna... O tie paprastieji, tai nesakyciau kad blizgus. Nors cia kaip kam - vieniems ir vienas blizgutis jau nenormalu, o kitiems gali visas veidas blizget ir bus ok.

Atsiprasau nepaminejau, bet as kalbejau apie tuos paprastuosius beige meteoritus, aisku sutinku su jumis tas bligejimo suvokimas kiekvienai yra individualus dalykas, bet as tikrai neisivaiduoju kaip jais issitepus visa veida galima eiti i dienos sviesa (keleta kartu perbraukus nieko nesimato, o jei daugiau sluoksniu jau per blizgu), aisku vakarui nesigincysiu tikrai labai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu bet dienai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2010 04 23, 17:32)
Atsiprasau nepaminejau, bet as kalbejau apie tuos paprastuosius beige meteoritus,


Zinau, kad daug yra paissakanciu, kad 'beige' blizgus, bet pati juos esu bandzius ir man nepasirode tokie. Nors bandziau pries kelis metus, tai jau gerai ir nepamenu. Zinau, kad man parudindavo veiduka, blizguciu buvo, bet nedaug, tik man nepatiko, kad ant manes gaudavosi tas rudumas i geltonuma (esu baltaode su neutraliu odos atspalviu).
Atsakyti
Sweikos merginos 4u.gif
Noriu išsiaiškinti - aš turiu originalius Guerlain meteoritus (miniatiūrų rinkinukas) ar ne.
Turiu įtarimų dėl neoriginalumo - dėžutės labai nedailiai apklijuotos, ant dėžutės šone užrašas "Pudra veidui" (kur visomis kalbomis) padaryta klaida užraše rusų kalba. Būčiau labai dėkinga už jūsų pastebėjimus 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Man taip pat labai labai idomu isgirsti nuomone kitu, kurios nusimano gerai meteorituose, nes taip pat turiu miniuku rinkinuka ir parkeliave jie is ten pat, kaip ir erika08 meteoritai 4u.gif
user posted image

Beje, asmeniskai as pati, nematau jokiu dideliu itarimu blush2.gif
Kad jau pradejo rasyt, jog ten neoriginalus sie meteoritai, tai ir man labai aktualu suzinot kaip yra is tiesu.
Atsakyti
Merginos,o kur juos pirkot?Jei ne ,,is uz kampo" tai manau viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 06 14, 15:30)
Merginos,o kur juos pirkot?Jei ne ,,is uz kampo" tai manau viskas bus ok 4u.gif

Braskese 4u.gif
Atsakyti