Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee

Glacee, norėjau paklausti. Ką tavo nuomone save gerbianti šeimininkė privalėtų turėti savo virtuvėje ax.gif
Atsakyti
tavi
bajeristė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš tada kočėlą nešiočiau visur kartu su savimi, nebūtinai tik virtuvėje smile.gif))))))

Teressa
net nežinau smile.gif Parašysiu apie ką svajoju smile.gif)))) indaplovė, virtuvės tvarkytoja, kartais produktų tiekėja(s) smile.gif))))) bent jau produktų užkelėjas į ketvirtą aukštą smile.gif))) , dar labai norėčiau tokio žaisliuko Kitchen Aid

O ką aš turiu?
Daug neturiu, nes virtuvė tik 5,5 kv. metrų, tad sandėliuoti nėra kur. Mėsmalė, atrodo Moulinex, du mikseriai, dvi sulčiaspaudės - citrusinė ir paprasta, tosteris. Labai geras daiktas - Braun smulkintuvas. Turiu jau septynis metus ir kiekvieną kartą džiaugiuosi juo naudodamasi. Pakeičia labai-labai daug įvairios technikos, užima mažai vietos, patogus. Sulčiavirė - nepamainomas dalykasTuriu labai-labai daug įvairių formų, skardelių, formelių, puodelių, bliudelių smile.gif)))) Bet reikalui esant galiu paruošti balių ir 50 žmonių, o ir daugiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 19 gruodžio 2006 - 17:08
QUOTE(Glacee @ 2006 12 19, 17:50)
dar labai norėčiau tokio žaisliuko Kitchen Aid



thumbup.gif Labai geras daikciukas, labai patiko jis man, kai dirbau Amerikoj, chefas be jo nelabai issivazidavo savo darbo... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Katu
smile.gif ir aš taip sau įsivaizduoju smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 19 gruodžio 2006 - 22:27
QUOTE(yuki @ 2006 12 18, 17:26)
glacee, atėjau padėkoti už baklažanus clap.gif  clap.gif  clap.gif , laaabai skanu, gaminau iškart svečiams, tai truputį bijojau rezultato blush2.gif , bet jis pranoko lūkesčius thumbup.gif

O aš buvau tas svečias lotuliukas.gif , tai patvirtinu, baklažanai nerealūs thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
amirrr
štai kaip būna - ir iš svečių komplimentus gaunu smile.gif Ačiū smile.gif labai smagu, kad patiko smile.gif

Kalakuto kumpelis obuolių kailinukuose
Buvau taip maloniai nustebinta šio patiekalo skoniu, kad iš karto pertvarkiau Kalėdų meniu smile.gif Receptą radau lenkų cincin forume, davė Alka, bet teko svariai paredaguoti.

1 kg svorio kalakuto kumpelis
Marinadui
3 vidutinio dydžio obuoliai
pundelis petražolių
1 šaukštas druskos
1 šaukštas medaus
nubrauktas šaukštelis juodųjų pipirų
30 ml brendžio
50 ml aliejaus
1 citrina

Obuolius nulupti, sutarkuoti. Petražoles smulkiai supjaustyti, citriną supjaustyti stambiais gabaliukais. Marinado ingredientus sumaišyti. Kumpelį apkloti marinadu, įdėti į polietileninį pakelį, užrišti ir palikti nakčiai. Prieš kepant visą marinadą sudėti ant kumpelio. Kepti apie pusantros valandos 200 C.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 20 gruodžio 2006 - 11:07
QUOTE(Glacee @ 2006 12 19, 22:31)
Kalakuto kumpelis obuolių kailinukuose
[


idomu vistiena galima naudoti? ax.gif
Atsakyti
Glacee, o as vis dar su tuo cutrusiniu tortu atsoti negaliu, nes ruosiuosi ant svenciu pagaminti, tai visokiu klausimu galvoj pilna blush2.gif Visu pirma tai ir vel as apie ta juosta. Ja apvynioti kartu su popierium reikia, ir popieriu nuimti, tik kai iki galo sokoladas sustings, ar kaip kitaip? Ir tu tas rozytes su kokiu dantu krapstuku sutvirtini gal, nes nelabai suprantu, kaip jos kitaip laikosi. Gal pakonsultuosi, jei nesunku wub.gif
Is anksto labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 12 19, 23:31)
[size=7][color=Chocolate]Kalakuto kumpelis obuolių kailinukuose[/size

4u.gif Šitas receptukas kaip tik mūsų nedidelei šeimynėlei. Dabar nebereiks sukti galvos kurią kalakuto dalį kepti ax.gif Ačiū tau wub.gif Ir ačiū už komentarą apie virtuvinius rakandus.
Aš tai labai norėjau nusipirkt tą marmurinį kočėlą kur tu ankščiau minėjai, bet visa bėda, kad mūsų kaimuky Tomas Philips užsidaro ir tokių kočėlų dabar nei su žiburiu neberasi blink.gif Prašiau saviškio, kad iš Kauno arba Vilniaus parvežtų. Sulauksi doh.gif Žino gi, kad marmuras sunkus, tai bijo matyt, kad tokį virtuvinį agregatą įsitaisius jam šonų per daug nenuvelėčiau hihihi.gif O smulkintuvas tai dar kitaip vadinamas blenderis? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teressa: 20 gruodžio 2006 - 09:25
Nolina
dėl vištienos: aišku naudoti galima, bet, manau, bus nepatogu, nes gabaliukai maži, marinadu blogai pasidengs, jeigu tik visą vištą g.gif bet irgi - sparneliai gali degti. Aš galvoju, kad šis būdas yra tinkamesnis didesniam ir lygesniam mėsos gabalui. Žinai, gal tiesiog nuimti mėsą nuo kaulų, susukti vuniotinį ir jį aptepti ir tada kepti?

rasa316
Ir neatstok smile.gif Kol neaišku - klausk smile.gif Rožių niekaip netvirtinau, jos stovi savaime, bet tikrai siūlyčiau nors vieną persiko puselę panaudoti repeticijai smile.gif Dėl juostos: Būtent taip, kaip ir parašei - užtepi šokoladą plonu sluoksniu, truputį palauki, kol jis kiek apstings, bet dar bus plastiškas, kad apsivyniuotų. Tada apjuosi tortą (gal pirmąkart paprašyk, kad kas padėtų, nes jei tortas labai aukštas, tai gali truputį viršus susilenkti), lengvai rankomis paglostai, kad priliptų ir tegul stovi, stingsta. Tada popierių atsargiai nuimi smile.gif Tik atrodo sudėtingai bigsmile.gif Labai svarbu tinkamai išmatuoti tortą, nes jeigu bus juosta perilga, tai kraštai gražiai nesulips. Paimk kepimo popieriaus juostelę ir apjuosk tortą, tada pažymėk ilgį ant to kepimo popieriaus gabalo, ant kurio ir darysi juostą. Pažymėk aukštį ir popierių nukirpk kiek aukštesnį nei juostą, tada neturėtų smarkiai lenktis. smile.gif

@asta
wub.gif žinok, mes taip vakar ir nutarėm smile.gif nu labai skanu, tokia sultinga mėsa gaunasi, minkštutė, švelnaus skonio, o kailinukai - essen.gif net nesitikėjau smile.gif

Teressa
Ir aš, žinok, kepsiu šitą kumpelį, nes mūsų bus tik 4, iš kurių vienas vaikas smile.gif Tad pietums kaip tik bus smile.gif , tik, manau, dar daugiau to marinado padarysiu smile.gif - kailinukus šiltesnius smile.gif))))) labai jau skanūs blush2.gif
Smulkintuvą turiu tokį, tik gal modelis senesnis, bet yra dar papildomų indų plakimui ir košimui. Naudoju beveik kasdien, kiekvieną kartą mintyse dėkoju Kalėdų seniui, kad man jį atnešė smile.gif
BRAUN MR 6550 MCA
Marmurinį kočėlą irgi labai rekomenduoju - patogu ir labai greitai išeina kočioti smile.gif Gal kiek trapią tešlą sudėtingiau, nes ji yra labai minkšta, bet meduolinės, mielinės, koldūninės tešlos - super smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 20 gruodžio 2006 - 11:02
Dėl to kalakuto su kailinukais norėjau pasitikslinti blush2.gif Jis į foliją įvyniotas kepasi ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Teressa @ 2006 12 20, 11:27)
Dėl to kalakuto su kailinukais norėjau pasitikslinti blush2.gif Jis į foliją įvyniotas kepasi ar ne?



man irgi tas rūpi ax.gif uždengus reikia kepti ir po to gal pradengt, kad apskrustų? Labai sudomino šis receptas, Kalėdoms būtų kaip tik thumbup.gif

tik kokį kumpelį pirkti? jie su kaulu būna? blush2.gif
Atsakyti