Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

Dar vienas klausimas: ka daryti, kai remuo baisingai eda (per tai irgi sunku uzhmigti ir shiaip diena pradejo gadinti)? Ar galima kokius vaistus gerti? Ash gerdavau piena, bet kaip matau, man nebepadeda... Gal dar yra kokiu budu?
Atsakyti
Nuke, as irgi gerdavau piena ir paskui,  kai jau nebepadejo, tai ciulpdavau "renni".Tai tokios metines tabletes nuo remens, kurias laisvai galinma vartoti nesciosioms.Man savaitei pakelio neuztekdavo, bet uztai labai padedavo. Mano uosviene sake, kad, kai eda remuo tai reiskia kudikio plaukeliai auga. O kai maniske gime tankiais, juodais, ilgais plaukais, tai ji pareiske;"sakiau!" ;D
Atsakyti
xixixi, mano lelia bus beveik plikas, jei remuo eda plaukeliams augant  ;D tiesa pasakius, tas remuo mane kelias dieneles tekankino, tikra pliki leliuka turesiu  ;D
Atsakyti
Mane irgi kankindavo tas nelemtas remuo, bet man gydytoja rekomendavo ne popoliariasias renny, bet gastali- sakydavo, kad sios nesciai geriau...Manau nera reikalo kankintis - jei nemalonu, nesmagu -tai ir isgerk tablete- geriau jau geros emocijos ir plati sypsena nesiojant vaikuti  ;D....
Atsakyti
Oi, tai achiu! Ash maniau, kad vaistu visai jokiu negalima ir dydvirishkai kenchiau ta ezhi gerkleje... Tik kuriems galams kankintis ir prarugusia nuotaika vaikshchioti, jei galima tabletyte suchiulpt! Butinai uzhsuksiu i vaistine, ten juk patars. Progai pasitaikius reiks ir ginekologes paklaust, kuris vaistas geriausias.  :D
Atsakyti
Aš tai irgi miegoti negalėjau per tą rėmens graužimą. Šiaip tai kelias valandas prieš miegą geriau nevalgyti, o po pagalve visada turėk tablečių, prabudai naktį ir įsidėjai į burną. Man tabletės padėjo, tačiau labai jau trumpam, taip, kad paskutinį mėnesį sunaudojau kokius 10 pakelių reny - ką darysi. Vis geriau nei pastoviai jausti diskomfortą. [smiley=000085.gif]
Atsakyti
Nu va, dar vienas nėštumo "džiaugsmas" prisidėjo-jo didenybė [smiley=king.gif] riemuo. Gėriau pieną, litrą kitą, nieko, riešutus valgiau irgi nieko. Dar vaistinėj kramtomų tablečių Manti pasiūlė, kartais padeda, bet tik ne šiandien. Ką tik prarijau šaukštelį geriamosios sodos. Anksčiau visada padėdavo. Rodos ir dabar padėjo, tik galvoju, ar leliukui nepakenks?
Nejaugi tas rėmuo mane ės visą likusį laiką? Nenoriu [smiley=000064.gif]
Gal patarsit, kaip su juo kovoti  [smiley=1_5.gif] [smiley=bash.gif] [smiley=box2.gif] [smiley=duel.gif] [smiley=kar.gif]
Atsakyti
Kad daugiau nėra ką ir patart, mamkos viską parašė. Aš irgi Reni čiulpiau, puikiai padeda.
QUOTE
Nu va, dar vienas nėštumo "džiaugsmas" prisidėjo-jo didenybė [smiley=king.gif] riemuo. Gėriau pieną, litrą kitą, nieko, riešutus valgiau irgi nieko. Dar vaistinėj kramtomų tablečių Manti pasiūlė, kartais padeda, bet tik ne šiandien. Ką tik prarijau šaukštelį geriamosios sodos. Anksčiau visada padėdavo. Rodos ir dabar padėjo, tik galvoju, ar leliukui nepakenks?
Nejaugi tas rėmuo mane ės visą likusį laiką? Nenoriu [smiley=000064.gif]
Gal patarsit, kaip su juo kovoti  [smiley=1_5.gif] [smiley=bash.gif] [smiley=box2.gif] [smiley=duel.gif] [smiley=kar.gif]

Atsakyti
Is pradziu gelbejo pienas, veliau sviestas (oi oi ), paskauj labai padedavo zirniai - na tik nesijuokit. Perskaiciau, kazkokioj senoj knygoj, liaudiska metoda - valgyti sausus zirnius. Ryjau saujom, ypac pries miega. Padejo irgi kazkuriam laikuj, bet paskutini menesi nebetveriau - nusipirkau "Maalox" sirupa (gydytoja rekomendavo) - labai padejo.
O del plauku, nezinau, man atrodo - nesamone. Tiek mane tas riemuo kankino, o vaikis vistiek plikiu gime  ;D
Atsakyti
O as tiesiog ant aukstesnes pagalves miegodavau  [smiley=000308.gif] ir tikrai padedavo  ;) Ir jokiu vaistu negeriau
Atsakyti
Pastebejau, kad jei nuo 18 val. nevalgau tikrai geriau, arba mažiau ėda.  Dabar jau paskutinės savaitės, tai jei labai ėda išgeriu truputi sodos, nes negaliu iškentėti.
Atsakyti
Vakar pirma karta pajutau ta jausma ir nezinojau ka daryti - tai pirstuka kisau giliai i gerkle  :-[ ir tai padejo. Siandien vel tas pats.  :-[ Paskaitinejau ka jus siulot, bet neradau priimtino varianto, mat nuo vaikystes negeriu pieno, nevartoju jokiu vaistu, o sodos gerimas turbut prilygtu naturaliam apsivemimui (atsiprasau).
Tai va, kadangi as jau tokia liaudiskos medicinos gerbeja, tai prisiminiau, kad nuo tokio dalyko gelbeja morku sultys. Kadangi nenorejau siandien pakartoti vakarykscio pasisedejimo prie klozeto,  :-[  tai issiunciau vyra i parduotuve sulciu pirkt. Galiu pasakyti, kad padejo  ;)
Atsakyti