Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai

Sveikutes, as jau parasiau pakvietimus. Pirkau labai grazius atvirukus, kurie yra Vilniuje Totoriu ir Vokieciu g. Parduotuvese Sesute. Ten tikrai originalus atvirukai ir siaip yra visokiu mielu dalykeliu. Atvirukus pirkau po 5 ir 6 lt. Nepigu, bet net pati uzsimaniau tokius paveiksliukus isireminti ir pasikabinti ant sienos rolleyes.gif
o teksta rasiau l. paprasta. Brangieji...kvieciame Jus dalyvauti musu vesttuviu puotoje. Santuoka bus registruojama ........d..........val ten ir ten. Pobuvis vyks nuostabioje sodyboje salia............... Kazkas panasaus.
Atsakyti
Siaip kiek zinau pakvietimai rasomi treciuoju asmenu, t.y. jokiu asmeniskumu-"mes tuokiames"-paprasciausiai "tuokiasi Maryte it Jonukas ir kviecia jus...."
Be to reiketu pabaigoje pridurti, kad apsisprendimo ar dalyvausite puotoje laukiame po menesio ar pan., tada visi turetu pranesti savo apsisprendima ir galima tiksliau suplanuoti kiek zmoniu bus tongue.gif
Atsakyti
Vilmux, pritariu tau - tikrai pakvietimai rasomi 3-uoju asmeniu. Storoj knygoj "Viskas apie etiketa" skaiciau.
Atsakyti
Niu va, vadinasi padariau ne pagal etiketa sad.gif
Bet ka dabar padarysi, manau sveciai labai neisizeis g.gif
Atsakyti
QUOTE (sesyte @ 2004 05 07, 07:53)
Vilmux, pritariu tau - tikrai pakvietimai rasomi 3-uoju asmeniu. Storoj knygoj "Viskas apie etiketa" skaiciau.


Sveikutes visos smile.gif
As sian sedejau, kuriau kuriau teksta, is 4 pavyzdziu pasidariau 1 laugh.gif Tai va - nusizengiau visiems etiketams,nes nerasiau treciuoju asmeniu. Ne taip skambejo man laugh.gif Rasiau daugiskaitos pirmuoju (mes) tongue.gif Teksta lyginau pagal centra, italic ir dar ireminau i remelius tokios spalvos, kaip pats pakvietimas. Atspauzdinau ant geresnio popieriaus, iskirpau ir graziai iklijavau i kvietima. thumbup.gif atrodo, nei prikeverzota, svaru, tvarkinga, grazu smile.gif

Gerb. ....................

Ateis graži diena, naujos šeimos diena,
Kai mes,
................. ir .....................,
Prisieksime amžiną meilę ir tapsime vienu.

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti mūsų sutuoktuvėse
šeštadienį, trisdešimt pirmą liepos, du tūkstančiai ketvirtaisiais metais,
pusę trijų Klaipėdos CMB.
Santuoka laiminama ketvirtą valandą
Palangos Šv. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.
Sutuoktuves atšoksime septintą valandą kavinėje ".......".
Būtinai atsineškite gerą nuotaiką!

Prašome, likus 2 savaitėms iki sutuoktuvių,
pranešti apie savo apsisprendimą
Ji: 8 (610) ........
Jis: 8 (615) .......

Tai toks musu tekstukas bus. g.gif Tik pagal centra islygintas. clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hereja: 08 gegužės 2004 - 17:52
Tiesa, ir as parasiau, kad laukiame Jusu su gera nuotaika ar pan. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Mera @ 2004 05 07, 08:17)
Tiesa, ir as parasiau, kad laukiame Jusu su gera nuotaika ar pan. biggrin.gif


Ai, cia as kazkaip taip sugalvojau. Reikejo kazkokio zaismingumo, nes labai jau oficialiai viskas atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai atrodo, kad sitie kvietimai skirti tik artimiems zmonems, tai jie, manau, nekreips demesio i ta trecia asmeni tongue.gif
O zaimingumo tai tikrai reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Mera @ 2004 05 07, 08:24)
Man tai atrodo, kad sitie kvietimai skirti tik artimiems zmonems, tai jie, manau, nekreips demesio i ta trecia asmeni tongue.gif
O zaimingumo tai tikrai reikia biggrin.gif


Del to man ir nesiderino niekur tas treciasis asmuo. Isvis super oficialiai atrodo, tai net nejauku butu toki draugams duoti unsure.gif Va, jei daryciau kokias prabangias vestuves ir i jas kviesciau kokius pasiturincius, garsius zmones, tai jau tikrai be treciojo asmens neprasisukciau. O dabar...kai neturiu net tokiu sveciu... biggrin.gif Bet del skonio nesigincijama thumbup.gif
Atsakyti
O kažką pagal save sukurti nesinorėtų? Juk tikrai žmonės pajaus, kad daugiau širdies įdėta, nei tiesiog kažkoks tekstukas iš kažkur atvarytas ir išsiuntinėtas...

Mes tai pirkom tokius gražius Sigutės Ach atvirukus su zuikučiais ir širdutėm ir su laisvo stiliaus tekstukais išsiuntinėjom. Bet irgi buvo. Dėdei išsiunčiau vienu sakiniu daugiau nei tetai, tai susiskambinę palygino ir teta vos neįsižeidė, kad va, matai jam tai tokį atsiuntė, o man tokį. Jau tokia pikta buvau gun_bandana.gif Jau net nebūtų buvę savrbu, jei iš viso nebūtų atėjusi.
Atsakyti
QUOTE (kaktusas @ 2004 05 08, 19:37)
...nei tiesiog kažkoks tekstukas iš kažkur atvarytas ir išsiuntinėtas...


Sorry, bet mano tekstukas nera "is kazkur atvarytas" tongue.gif
Turejau 5 pavyzdzius ir sukuriau viena - t.y. -sesta laugh.gif Kazka paemiau is vieno, kazka is kito, kazka ismeciau ir t.t... thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
noreciau pasiteirauti,kur yra didziausias kvietimu pasirinkimas Vilniuje?
Aciu uz pagalba:)
Atsakyti