Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų galiukai

Sena tema

http://www.supermama...?...8125&st=588

Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 11 17, 20:57)
O poveikis kaip? gal bandei?  mirksiukas.gif

Galima sakyt bandziau nes mano kirpeja kelis kartus yra sito smirdalo uztepusi man ant plauku...Man daug labiau patinka Framesi ji perku ir naudoju tiek kvapas tiek poveikis wub.gif
Atsakyti
as tai naudoju galiukams lakmes priemone su silikonu+
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 11 17, 20:13)
Man daug labiau patinka Framesi ji perku ir naudoju tiek kvapas tiek poveikis wub.gif


QUOTE(ukanele @ 2006 11 17, 20:35)
as tai naudoju galiukams lakmes priemone su silikonu+


Pasakokit apie Framesi ir Lakmes priemones. Kokia kaina, kur galima nusipirkti, kuo ypatingi? ax.gif
Atsakyti
As dabar pradesiu lakmes naudoti kazkoki. Siandien nusipirkau pas kirpeja.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 11 17, 21:13)
Galima sakyt bandziau nes mano kirpeja kelis kartus yra sito smirdalo uztepusi man ant plauku...Man daug labiau patinka Framesi ji perku ir naudoju tiek kvapas tiek poveikis wub.gif



Tai kas pagal tave kvepia?....net baisu klausti mad.gif
Atsakyti
QUOTE(LaVil @ 2006 11 18, 23:07)
Tai kas pagal tave kvepia?....net baisu klausti  mad.gif


Framesi kvepia taip gaiviai primena vyriskus kvepalus ir kvapas tuoj pat isssisklaido nelieka ant plauku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 11 19, 00:13)
Framesi kvepia taip gaiviai primena vyriskus kvepalus ir kvapas tuoj pat isssisklaido nelieka ant plauku wub.gif


Skamba neipatingai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LaVil @ 2006 11 19, 19:21)
Skamba neipatingai  mirksiukas.gif


As nereklamuoju sio gaminio todel man dzin kaip tau kas skamba,as naudoju ir esu labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 11 18, 00:04)
Pasakokit apie Framesi ir Lakmes priemones. Kokia kaina, kur galima nusipirkti, kuo ypatingi? ax.gif
na pvz.tikejausi ir Framensi firmos aliejuko "Black"geriau antrakart jo nepirkciau,kaip ir is Lakmes greito poveikio balzamo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 11 17, 22:25)
As dabar pradesiu lakmes naudoti kazkoki. Siandien nusipirkau pas kirpeja.

Man jis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 11 19, 19:54)
As nereklamuoju sio gaminio todel man dzin kaip tau kas skamba,as naudoju ir esu labai patenkinta biggrin.gif



Tai kiekvienam pagal skoni, as ir norejau pasakyti, kad buna ir geresniu nei Framensi. O tu reklamuoji ar ne, man visai neidomu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaVil: 20 lapkričio 2006 - 18:48