Įkraunama...
Įkraunama...

La Prairie, Kanebo

Na gal kas šitų brangybių buvot pirkę 4u.gif aš tai turėjau Kanebo losjoną krūtinei ir kaklui....na jau efektas tai TIKRAI superinis, mano nedaili patįsus krūtinė, ops ir užsirietė kaip tai, na ne taip drastiškai šnekant....bet tikrai labai forma pagerėjo, bet jau kaina kaina.....gal sakau nuo to kainos šoko taip atsitiko :lotuliukas:
Atsakyti
Nieko nuostabesnio už La Prairie kremus Caviar wub.gif Deja, tam, kad nebūtų taip šiurpu juos perkant ir tokius pinigus mokant, reikia laukti atitinkamų progų ir ramia širdim sau pasidovanoti. Arba tas progas susigalvoti biggrin.gif
Atsakyti
o as turiu brangia kanebo makiazo kempinele, vienoj pusej tokia puokuota wub.gif skirtumo tarp jos ir lietuvoj pirktos uz 5 lt visiskai jokio, vienodai dengia, vienodai greitai susidevi
Atsakyti
turejau la praire prausimosi zele veidui visu tipu odoms,tai efektas:
-svariai nuprausdavo
-kvepejo kaip paprastas muilas
-trauke veida

Na nezinau ar verta tokius didelius pinigus leisti
Atsakyti
as turejau kvepalus La praire silver rain, gavau dovanu. Nieko ypatingo ir kvapa laiko siaip sau. pati nepirkciau. o kremus ir taip naudoju gerus ir nemanau kad la praire uz 1600 ar uz 1100 geresnis nei chanel uz 200-250. ir siaip jei ir galeciau sau leisti pirkti la praire, vistiek man ranka nekiltu tukstancius uz krema pakloti
Atsakyti
As po La praire negaliu daugiau jokiu kremu naudoti.Man labai patiko.Turejau ir kuno losjona, ir pieneli veidui, ir paakiams ,ir ikru ir tt.Niekas kol kas neatstoja.Geriau viena gera nei daud s.....Kanebo nebandziau,kainos panasios? Ar Kristianoj yra? Aciu
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2006 11 30, 23:46)
As po La praire negaliu daugiau jokiu kremu naudoti.Man labai patiko.Turejau ir kuno losjona, ir pieneli veidui, ir paakiams ,ir ikru ir tt.Niekas kol kas neatstoja.Geriau viena gera nei daud s.....Kanebo nebandziau,kainos panasios? Ar Kristianoj yra? Aciu

as taip pat pritariu kad geriau viena gera nei daug shudu, bet sakau nemanau kad la praire geresni nei chanel,dior ir pan...niekas nekalba apie nivea ar margarita. taciau sakau as uz 1000+ sau negaliu leisti pirkti kremo, be to jei ir galeciau nepirkciau uz tiek, kadangi tai iseina uz mano suvokimo ribu ...
Atsakyti
Turiu Kanebo pudrą (tokią supresuotą). Galvojau, bus stebuklas! Na, padengia gražiai, lygiai, veidas gal ir panašėja į aksominį, bet man kažkaip atrodo, kad nuo jos poros užsikemša... Na, niekada anksčiau po jokios pudros taip nėra buvę... Sakau, gal kas esat bandę?
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2006 11 30, 23:46)
As po La praire negaliu daugiau jokiu kremu naudoti.Man labai patiko.Turejau ir kuno losjona, ir pieneli veidui, ir paakiams ,ir ikru ir tt.Niekas kol kas neatstoja.Geriau viena gera nei daud s.....Kanebo nebandziau,kainos panasios? Ar Kristianoj yra? Aciu

drinks_cheers.gif
Nemazai esu kremu isbandzius,tai nei vienas neatstojo La Prairie smile.gif
Atsakyti
Tukstanatis už kremą? blink.gif ohmy.gif Nemokėčiau, net jai galėčiau sau tai leisti. Už tuos pinigus SPA centre geriau pasilepinti ax.gif
Atsakyti
Labuks, turiu Kanebo blizgesi smile.gif cool, laaabai patinka.
Atsakyti
Turiu as Kanebo tusa, tai buvo dovana ir pirktas tas tusas buvo Kristianoj. Gavau as ta tusa s.m. vasara, o pagamintas jis buvo 2004 m. Ka reiskia pirkti Kristianoj nelabai populiaru produkta biggrin.gif del kainos turbut g.gif Keisti jau negalejau ir ... isbandziau. Ir nustebau - super thumbup.gif Naudoju jau pusmeti beveik, kadangi tusas rudas, ir kokybe dar gera. Negrauzia akiu, skystas, be gabaliuku smile.gif Paskuj suzinojau, kad ju galiojimo laikas 4 metai g.gif nezinau, gal ir taip ax.gif
Atsakyti