Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis (2 tema)

Tęsiame temą apie sėdmaišius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 11 27, 10:28)
Tęsiame temą apie sėdmaišius  4u.gif

as shiaip buvau tema paruoshus,tiksliau tesini anos savo temos, su nuotraukom,su nuorodom ax.gif bet jau jei sukurei,tai tiek to.3 tema gal spesiu paskelbti,kai reiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2006 11 27, 16:33)
as shiaip buvau tema paruoshus,tiksliau tesini anos savo temos, su nuotraukom,su nuorodom ax.gif bet jau jei sukurei,tai tiek to.3 tema gal spesiu paskelbti,kai reiks smile.gif


Atsiprašau, paskubėjau. Pabandykim taip - paskelbk naują temą, o moderatorės paprašysim šitą panaikinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 11 27, 15:38)
Atsiprašau, paskubėjau. Pabandykim taip - paskelbk naują temą, o moderatorės paprašysim šitą panaikinti  doh.gif

as tada sitoj sudesiu nuorodas ir nuotraukas,ok? nereiks tada naujos kurti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2006 11 27, 15:43)
as tada sitoj sudesiu nuorodas ir nuotraukas,ok? nereiks tada naujos kurti mirksiukas.gif


O TAI KUR NUORODOS IR NUOTRAUKOS????????????????


O as su prasymu? Gal pas ka nors liko siek tiek tu biriu dalykeliu smile.gif kurie pilasi i sedmaisius(putoplastas? ar kaip jis ten vadinasi?)? as va vaikui nupirkau sedmaisi, ale jis jau ne naujas tai ir biski per daug jau susispaudzia sad.gif Pirkti viso pako nealabai noriu, nes man tiek nereikia.
Gal kas galetu parduoti (arba padovanoti... ax.gif ) truputuka? (man reiktu daug maz tokio kiekio katras i vidutini maximos maiseli telpa)
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2006 11 27, 16:43)
as tada sitoj sudesiu nuorodas ir nuotraukas,ok? nereiks tada naujos kurti mirksiukas.gif


Prašau sudėkit nuotraukas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, sėdmaišių gamintojos smile.gif Ką tik pripildžiau prieš pora mėnesių siūtą sėdmaišį, mat putplasčio granulių niekaip Vilniuj neradau - teko Kaune net ieškoti doh.gif
Ta proga fotkė į naują sėdmaišių temą:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 18 sausio 2007 - 15:02
sėdmaisis super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2007 01 18, 14:57)
Sveikos, sėdmaišių gamintojos smile.gif Ką tik pripildžiau prieš pora mėnesių siūtą sėdmaišį, mat putplasčio granulių niekaip Vilniuj neradau - teko Kaune net ieškoti doh.gif

grazu wub.gif
Laurynui turbut laimes pilnos kelnes bigsmile.gif biggrin.gif
grazus berniukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Manaska @ 2007 01 18, 17:33)
grazu  wub.gif 
Laurynui turbut laimes pilnos kelnes  bigsmile.gif  biggrin.gif
grazus berniukas  wub.gif

neilgai vaikiukas pasidžiaugė - tėtis į darbą išsinešė biggrin.gif Šis "foteliukas" jam į ofisą buvo siūtas. Na, bet dabar, kai papildžiau granulių atsargas - papildysiu pora savo naminių "karvių", kurių užvalkalus jau laikas skalbti ir susisėdėjusius maišus kiek papildyti smile.gif

Dėkui už pagyras mano berniukui ir maišui bigsmile.gif
Atsakyti
spalvyte super wub.gif , gal galima butu sužinoti pagal kokias čia iškarpas 4u.gif
Atsakyti