Įkraunama...
Įkraunama...

Riebios šaknys, sausi galai

QUOTE(Kisulita @ 2015 03 09, 14:56)
Oo, jeigu oda nesureagavo, tuomet būtų įdomu sužinoti kur pirkote smile.gif

Ir būtų neblogai pamatyti sudėtį smile.gif

Aš pirkau internetu šampūnas

sudėtis: aqua, magnesium laureth sulfate, sodium chloride, oleamide dea, melaleucaalternifolia oil, parfum, tetrasodium edta, lactic scid, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, imidazolidinyl urea, citronellol, hydroxycitronellal.

Kaip suprantu daug chemijos, ai, bet svarbu veikia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(She_Wolf @ 2015 03 10, 10:35)
Aš pirkau internetu šampūnas

sudėtis: aqua, magnesium laureth sulfate, sodium chloride, oleamide dea, melaleucaalternifolia oil, parfum, tetrasodium edta, lactic scid, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, imidazolidinyl urea, citronellol, hydroxycitronellal.

Kaip suprantu daug chemijos, ai, bet svarbu veikia  cool.gif


Būna ir blogesnės sudėties biggrin.gif

Na kai sunaudosiu dabar turimus tris šampūnus ir dar plaukų prausimosi aliejų, gal ir šį išmėginsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2015 03 04, 08:49)
O ką maišėt su cukrumi? smile.gif Įtrynėt į drėgnus ar į sausus plaukus? smile.gif

kondicionieriu smile.gif i dregnus tryniau g.gif bet siaip pagerejimas buvo laikinas verysad.gif keliom dienom ir vel tas pats.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 03 11, 11:45)
kondicionieriu  smile.gif i dregnus tryniau  g.gif bet siaip pagerejimas buvo laikinas  verysad.gif keliom dienom ir vel tas pats.


Aišku, reiškia, kad plaukų riebalavimosi problemos neišspręs cukrus smile.gif

Reikia bandyti toliau su baltuoju moliu eksperimantuoti, kol kas efektas su juo neblogas, jau spėjau du kartus išsiprausti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2015 03 12, 10:46)
Reikia bandyti toliau su baltuoju moliu eksperimantuoti, kol kas efektas su juo neblogas, jau spėjau du kartus išsiprausti 4u.gif

Kaip sekasi draugaut su baltuoju moliu?

Aš dabar naudoju tokį šampūną. Plaukus plaudavau kas antrą dieną, antrą dieną jau negražiai atrodydavo, su šituo dar visai nieko, galima tempt ir į trečią dieną. Tiesa, naudoju pakaitom su kitu šampūnu, nenoriu, kad priprastų, nes labai patiko šitas šampūnas. Nors skirtas normaliems/riebiems plaukams, jų neišsausino, plaukai blizga. Tikiuosi, plaukai nepripras rolleyes.gif Sudėtis gal neblizga, bet man nesvarbu.
Atsakyti
atradau super samouna riebioms saknims ir sausiems galiukams. Green Pharmacy serija. Labai geras sampunas.
Atsakyti
QUOTE(laumessluota88 @ 2015 03 24, 16:24)
atradau super samouna riebioms saknims ir sausiems galiukams. Green Pharmacy serija. Labai geras sampunas.


Čia tą brangujį turite omeny? biggrin.gif

O kas kiek laiko ankščiau plaudavote galvą? smile.gif Ar šis šampūnas leidžia ilgiau išgyventi su švariais plaukais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2015 03 24, 18:39)
Čia tą brangujį turite omeny? biggrin.gif

O kas kiek laiko ankščiau plaudavote galvą? smile.gif Ar šis šampūnas leidžia ilgiau išgyventi su švariais plaukais? smile.gif


ne ne , riebiems plaukams turiu kita. Tas brangus ne tam skirtas biggrin.gif Plaudavau kiekviena diena, dabar plaunu kas tris. Kartais kas dvi, priklauso ar daug prakaitavau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumessluota88: 24 kovo 2015 - 17:59
Man labiausiai padėjo, tiesiog užsispyrimas plauti galvą rečiau. Dabar plauku kas 2-3 dienas o tai man jau stebuklas, nes buvo taip riebaluotis pamėgę, kad vos ne 2 kartus dienoje reikėjo plauti.
Nemanau, kad yra stebuklingų šampūnų. Sakiau prasidės vasara - bandysiu tik su vandeniu plauti, o šampūnu kartą per savaitę, bet ar liks tokio noro iki vasaros nežinau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2015 03 24, 19:09)
Man labiausiai padėjo, tiesiog užsispyrimas plauti galvą rečiau. Dabar plauku kas 2-3 dienas o tai man jau stebuklas, nes buvo taip riebaluotis pamėgę, kad vos ne 2 kartus dienoje reikėjo plauti.
Nemanau, kad yra stebuklingų šampūnų. Sakiau prasidės vasara - bandysiu tik su vandeniu plauti, o šampūnu kartą per savaitę, bet ar liks tokio noro iki vasaros nežinau lotuliukas.gif



Man padejo ricinu aliejus galvos odai. Plaukai visiskai nustojo riebaluotis.O sampunu geru tikrai yra., bet sutinku galva reikia stengtis plauti reciau.
Atsakyti
QUOTE(laumessluota88 @ 2015 03 24, 18:58)
ne ne , riebiems plaukams turiu kita. Tas brangus ne tam skirtas biggrin.gif Plaudavau kiekviena diena, dabar plaunu kas tris. Kartais kas dvi, priklauso ar daug prakaitavau  lotuliukas.gif


O tą Green Pharmacy šampūną riebiems plaukams Lietuvoje pavyktų rasti? biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Fajeti @ 2015 03 24, 19:09)
Man labiausiai padėjo, tiesiog užsispyrimas plauti galvą rečiau. Dabar plauku kas 2-3 dienas o tai man jau stebuklas, nes buvo taip riebaluotis pamėgę, kad vos ne 2 kartus dienoje reikėjo plauti.
Nemanau, kad yra stebuklingų šampūnų. Sakiau prasidės vasara - bandysiu tik su vandeniu plauti, o šampūnu kartą per savaitę, bet ar liks tokio noro iki vasaros nežinau lotuliukas.gif


Bandžiau ir aš plauti rečiau, bet nelabai pasitvirtino g.gif Virš mėnesio plaudavau kas tris dienas, bet kažkaip mažiau riebaluotis nepradėjo... unsure.gif Gal reikėjo mėginti ilgiau? g.gif

Stebuklingų nėra, bet yra geresnių ir blogesnių, nes pvz. su Emolium dieną ištempiu daugiausiai, kitą dieną jau reikia rištis ir slėptis biggrin.gif Su Apeiron dvi dienas laisvai ištempiu ir galiu palaidais vaikščioti, kas keista, nes jis yra natūralus, o su tokiais dažniausiai plaukai greit susiriebaluoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika2013 @ 2015 03 24, 19:12)
Man padejo ricinu aliejus galvos odai. Plaukai visiskai nustojo riebaluotis.O sampunu geru tikrai yra., bet sutinku galva reikia stengtis plauti reciau.


O kaip naudojote? Su kažkuo maišėt, ar vieną ricinų aliejų tepėt? Kiek laiko laikot, kaip dažnai naudojat? smile.gif
Atsakyti