Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

Siandien banke ziurejau i tarnautojos gauruotas rankas. Ziurejau ziurejau... Niu neestetiskai tos juodos kudlos atrode blink.gif Labai jau blink.gif
Dabar ziuri i savo rankas ir matau skystu baltu pukuciu. Pesti juos ar palikti ramybeje? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PaneleKiausiniene: 24 spalio 2004 - 21:14
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai juokingai klausima suformulavai rolleyes.gif ...
O del pesimo ar ne, as "pesu" tik vasara, ziema,kad ir su skystu pukeliu,vis silciau wink.gif . Vat jei butu juodi gaurai blink.gif - "pesciau" kiaurus metus...
Tiesa, dar norejau paklaust, kodel Tu patapai panele? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo afera: 24 spalio 2004 - 22:23
Na pas mane irgi tokie pukuciai ant ranku yra. Vasarop nusipesu ir dar koki viena karta ziema. Bet kazkaip del tu pukeliu as problemos nematau.
Atsakyti
vashku pesat?
Atsakyti
Man tai nekiltų rankos nusidepiliuoti rankas laugh.gif man jos gražios kokios ir yra,gal ne kūdlos ant rankų,bet tamsių plaukelių tikrai yra wink.gif
Atsakyti
O pas mane netgi visai neblogai tamsokai gauruotos rankos rolleyes.gif O man taip grazu,nejauciu del to jokio kompelxo tongue.gif Manau kurkas biauriau atrodytu,jei pradeciau juos pest ir atauginetu tokie seriukai,kaip ant koju laugh.gif dry.gif Tiesa sakant,plikos rankos man kazkaip nesveikai atrodo tongue.gif
Atsakyti
Aš tai nedepiliuoju, nes nelabai yra ką, bet man irgi įdomu, kaip kitos..?
Atsakyti
QUOTE (agacaga @ 2004 10 25, 11:35)
O pas mane netgi visai neblogai tamsokai gauruotos rankos rolleyes.gif O man taip grazu,nejauciu del to jokio kompelxo tongue.gif <...>

mano svaine tep sako (zodis zodin) apie savo kojas rolleyes.gif ... Kiek zmoniu, tiek nuomoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE (afera @ 2004 10 25, 10:30)
mano svaine tep sako (zodis zodin) apie savo kojas rolleyes.gif ... Kiek zmoniu, tiek nuomoniu smile.gif

O mano drauge taip sako ne tik apie kojas, bet ir apie antakius ir pazastis. Anot jos, jos plauko struktura kazkokia ypatinga, tai ispesus gali dvigubi seriai ataugti. Niu juokinga. Bet tegu pasisiunta wink.gif
Atsakyti
O aš depliuoju rankas. Ne todėl, kad ten želtų "gaurai" kaip kažkas pasakė, bet man taip gražiau atrodo. Nedidelis ten tas plaukas, bet švelnios nuogos rankelės man laaabai patinka. wink.gif
tiesa, su elektriniu depiliatoriumi visa tai darau wink.gif
Atsakyti
QUOTE (afera @ 2004 10 24, 22:23)
Tiesa, dar norejau paklaust, kodel Tu patapai panele? g.gif

Kodel PaneleKiausiniene?
Atsakyti
As nusipesu periodiskai, bet ne del to, kad ten yra gauru, uztai kad ju ten reikia su padidinamu stiklu ieskot, bet tiesiog is inercijos, tvarka tokia biggrin.gif Karta per savaite pesu visus galus su elektriniu depiliatorium (Bea ismokino smile.gif ), tai kaip tas rankas paliksi? Na ir pesu.
Bet jei nepesciau, niekas nepastebetu smile.gif

Dabar ipratau, tai vienas koks plaukas ant kojos jau netvarka ir baisi neestetika atrodo, ant dusios guli ir reikia ji kuo greiciau pest, nesvarbu, kad ziema ir niekas nemato. Ir visiems dzin smile.gif Diedas mano is viso turbut nezino, kad boboms ant koju - o dar ant ranku - plaukai auga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti