Įkraunama...
Įkraunama...

Leidžiami vitaminai

Sveikos,

Ar verta leistis vitaminų kursą ar geriau juos gerti. Pvz. B grupės viaminai...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 12 12, 16:01)
Sveikos,

Ar verta leistis vitaminų kursą ar geriau juos gerti. Pvz. B grupės viaminai...

Leidžiantis efektas greitesnis ir geresnis. O tu tikra jog reikalingi būtent šios grupės vitaminai?
Atsakyti
Leidziantis vitaminus atkrinta galimybe, kad tavo skrandis ju nepasisavina.. Ash B vitamino kompleksa susileidziu karta per metus, kaip taisykle rudeni, kai pradeda slinkti plaukai..
Atsakyti
Mažai valgau grūdų... Slenka plaukai, nervinga darausi. Ir mačiau poveikį, koks mamai buvo po jų leidimosi.
Tik kokie gamintojai ir sudėtys būna?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 12 13, 09:15)
Mažai valgau grūdų... Slenka plaukai, nervinga darausi. Ir mačiau poveikį, koks mamai buvo po jų leidimosi. Tik kokie gamintojai ir sudėtys būna?

O koks buvo poveikis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2006 12 13, 09:16)
O koks buvo poveikis? unsure.gif


Nieko, tuo metu jai buvo labai daug stresų... tai labai ramiai atlaikė, kas jai buvo nebūdinga.... Ir dar pradėjo plaukai augti kaip pasiutę... nespėjo kirpt...
Atsakyti
Na, man del plauku slinkimo nepadejo, taciau profilaktishkai gal nepamaisys. Yra Neurorubinas ir Melgama ar kazkaip panashiai, ta Melgama pigesnis variantas, vaistinej sake, kad cia tik gamintojas skiriasi, del to ir kaina mazesne.
Atsakyti
Man atrodo.kad B grupes vitaminai tikrai nepakenks....
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2006 12 13, 14:50)
Man atrodo.kad B grupes vitaminai tikrai nepakenks....


Bet kas pakenks, kas per didele doze vartojamas, bet vaistininkai ar gydytojai juk pasako, kaip naudoti, tai neturėtų būt bėdų. Kai ruduo džiaugiuosi kad grįžo leidžiamas vitaminas C, nes dėl silpno skrandžio geriamo vartoti negaliu.
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2006 12 13, 10:48)
Na, man del plauku slinkimo nepadejo, taciau profilaktishkai gal nepamaisys. Yra Neurorubinas ir Melgama ar kazkaip panashiai, ta Melgama pigesnis variantas, vaistinej sake, kad cia tik gamintojas skiriasi, del to ir kaina mazesne.

Milgamma N. mirksiukas.gif
Atsakyti
Leidziamu vitaminu poveikis greitesnis,bet jie daug greiciau ir pasisalina is organizmo,del to,kad patenka tiesiai i krauja.Per virskinimo trakta vitaminai isisavina leciau,palaipsniui,taigi ir naudos organizmui is ju daugiau.O i skrandi vienodai patenka ir leidziami,ir geriami,tik leidziami-per krauja.Beje,yra vitaminu,kurie rezorbuojasi ne skrandyje,o zarnyne,pvz.,yra toks prolonguoto veikimo vit.C skrandyje neiriose kapsulese.O kad butu is vitaminu nauda-visi jie geriami iskart po valgio arba su maistu,ir butu gerai,kad tas maistas nors kokio riebalo turetu ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Maja maja @ 2006 12 13, 10:48)
Na, man del plauku slinkimo nepadejo, taciau profilaktishkai gal nepamaisys. Yra Neurorubinas ir Melgama ar kazkaip panashiai, ta Melgama pigesnis variantas, vaistinej sake, kad cia tik gamintojas skiriasi, del to ir kaina mazesne.


Milgama su lidokainu pamaisyta,taigi leidziant neskauda ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 22 rugsėjo 2009 - 20:32