IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

50 Puslapiai: « < 39 40 41 42 43 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Įvairios grindų dangos - 2, Visi +/-

IgnasKi
post 2009 05 16, 10:48
Paskelbta: #481

Naujokas
*

Grupė: Naujokai
Žinutės: 12
Prisijungė: 2009 05 13

Apdovanojimų: 0

QUOTE(mlimbute @ 2009 05 16, 00:15)
sveikos ir sveiki  :4u: del kamstiniu grindu noriu pasiteirauti
kaip supratau, pasirinkimas nedidelis ir kokybiskas galima rasti tik Vainetoje, Geros grindys? kaip supratau Senukai, Ermitazas - prastesnis pasirinkimas?
ar patys klojot, ar ka samdete? jei gerai dirbo - gal galima kokoias koordinates  :ax:

noreciau virtuveje kamstiniu grindu, nes baisingai nenoriu plyteliu ir vis sukau galva, kaip cia ju isvengti  :ax: ir kamstines grindys man pasirode labai idomus variantas. tik mastau, ka daryti su koridoriumi, galvoju, ten deti plyteles , tai mastau, kaip sujungti plyteles ir kamsti. O gal ir koridoriuje deti kamsti  :hm
*

:D hi, na nesilankiau as vainetoje, buvau Ferimpexe, jie pardavineja wicanderio kamstines grindis, o kiek skaiciau apie ta wicanderi tai jis nr.1 pasaulyje :4u: o pasirinkimas tai tikrai didelis :)) kaip parode man ta savo "palete" nu kur pavydziai, atspalviu, rastu ir t.t. sunku ishsirinkt pasidare :)
seip pasikartosiu :D kamstines grindys nebutinai turi buti su kamscio pavirsiumi "matomu" akiai, buna ir su medzio pavirsiumi, bet po apacia vistiek eina kamstis :) esme yra to kamscio savybes, tai siluma garso izoliacija ir t.t. ir t.t..

Papildyta:
QUOTE(Arturas99 @ 2009 05 16, 09:23)
tai jus gal nepratus pastebeti tokiu dalyku mano srityje tai butina visas smulkmenas daugmaz izvelgt  :)  paziurekite atidziau kaireje puseje ties grindimis, matot eina toks ilgas seselis palei virtuves komplekto apacia tas seselis sudarytas is to kad is priekio desnes puses yra duodama daugiau sviesos ir ta sviesa sudaro seseli pvz buna kalniukas ir krenta tai siuo atveju ta kalniuka nusviecia is desnes puses ir jis krenta i kaire puse taip pat siek tiek idemiau pazejus matosi kamscio juosta isdubus tokia baltesne, o valant ar vakstant tai taip jei tokie kalniukai tikrai jausite juos  :D  :D  o del gulsciuko tai as jo neturiu  :lotuliukas:  :lotuliukas:  :lotuliukas:  :lotuliukas:
*

cia kaip man ir sake, pasireiske senoviskai mastancio zmogaus nuomone.
Ponas arturai, jus apie kamsti tikriausiai isivaizduojate kaip apie vyno butelio kamsti, kuris lengvai deformuojasi, yra minkstas, nepatvarus ir t.t...
ir dar kiek supratau, neesate turbut mates kamstiniu grindu :))
jeigu jau dirbate toje srityje :) tai tikrai patarciau pasidometi apie kamstines grindis realiai :D o ne is blogos kokybes nuotraukos sprest..
cia no offence :D :sutinku :sutinku
Papildyta:
QUOTE(swelnute @ 2009 05 15, 20:04)
"Pavarysiu ir as reklama"  :lotuliukas: Mano MB vienu metu labai stipriai dirbo su mediena ir "isimylejes" uosi, del jo tvirtumo ir grazaus rasto, todel ir mes isigyjome parkietlentes triju sluoksniu, bet ne rinktines, tada rastas margesnis buna. Jis kategoriskas pries laminata, nes jo niekaip su natur medziu nesulyginsi savo savybemis... O be to, kam moketi uz laminata tiek kiek kainuoja naturalus medis?  :blink:
Papildyta:
Geras ir mes ten buvome, nes antram namo aukstui nusprendem deti kamsti. Del jo savybiu, tai, kad izoliuoja garsa, siltos, o antram aukste nebus sildomu grindu, o kadangi ten miegamieji, tai aktualu koju siluma.  :)
Tik pagal samata brangokai iseina pirkti pas juos klijus, Lenkijoje galima zymiai pigiau isigyti...
Maciau ir ju tapetus  :super ypac kur kailio imitacija...  :wub:
Geras, kamsti ir i vonia galima deti?  :hm
*

swelnute, lenkijoje viskas pigiau :D
o kokias susidejot grindis?? graziai atrodo? patinka?
o i vonia tai drasiai :) pas mane sudetos :) jas uzlakuoja ir nebijo jos jokio vandens :P
del tapetu tai dabar nepasakysiu :)) bet tikrai ziauriai fainu buvo :)) pamenu ir su kailio imitacija tuos :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
swelnute
post 2009 05 16, 11:14
Paskelbta: #482

Senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 703
Prisijungė: 2006 06 29
Vieta: Vilnius, Antakalnis

Pirmas vaikas:Titas 2002 05 24
Antras vaikas:Beatričė 2004 08 09
Trečias vaikas:Vėjukas 2010 08 21
Ketvirtas vaikas: Bekem 2011 12 11

QUOTE(mlimbute @ 2009 05 15, 23:15)
sveikos ir sveiki  :4u: del kamstiniu grindu noriu pasiteirauti
kaip supratau, pasirinkimas nedidelis ir kokybiskas galima rasti tik Vainetoje, Geros grindys? kaip supratau Senukai, Ermitazas - prastesnis pasirinkimas?
ar patys klojot, ar ka samdete? jei gerai dirbo - gal galima kokoias koordinates  :ax:

noreciau virtuveje kamstiniu grindu, nes baisingai nenoriu plyteliu ir vis sukau galva, kaip cia ju isvengti  :ax: ir kamstines grindys man pasirode labai idomus variantas. tik mastau, ka daryti su koridoriumi, galvoju, ten deti plyteles , tai mastau, kaip sujungti plyteles ir kamsti. O gal ir koridoriuje deti kamsti  :hm
*

Dar yra "Kamstinis namas", berods taip vadinasi, Siaures miestelyje, jie irgi Wicanders kamstine danga prekiauja. :D
Manau, kad ir paciam galima "pasikolti", na bent jau mano MB pats ta darys, nes ir nama pats pastate (gyvenime to nedares)... :mirksiukas:
Papildyta:
QUOTE(IgnasKi @ 2009 05 16, 10:48)
swelnute, lenkijoje viskas pigiau :D
o kokias susidejot grindis?? graziai atrodo? patinka?
o i vonia tai drasiai :) pas mane sudetos :) jas uzlakuoja ir nebijo jos jokio vandens :P
del tapetu tai dabar nepasakysiu :)) bet tikrai ziauriai fainu buvo :)) pamenu ir su kailio imitacija tuos :D
*

kas tiesa, tai tiesa, kad Lenkijoje pigiau :mirksiukas:
Dar grindu nedejome, nes tik gipsu traukia sienas, bet parkietlentes jau esame nusipirke pries gerus metus ar kelis, nes tiko kaina ir vaizdas... :D
O dabar ziurinejam kas pasiulys pigiau kamsti, is pradziu galvojom koki rasta pasirinkti, bet galiausiai nusprendem imsim natural, dar, tiesa, Ferimpex'e buvo tokie, kaip shachmatu kvadratukai, net nezinau kaip paaiskinti, bet jau tokiu neturejo... :mmm
Pagal skaiciavimus, tai reikia imti is kart lakuotus, nes jei paciam lakuoti, tai praktiskai tas pats iseina....
Reiktu gal pagalvoti apie kamsti vonioje, bet antram aukste pas mus dusas ir nebus padeklo, o tik padarytas pakilimas ir i nubegima bus padaryti nuzeminimai. Ir, kad vanduo nebegtu pro sali, tai sienele traukiama bus ar uzuolaideles, tai patekus ant kamscio jam nieko neatsitiks, neisbrinks? :hm
Teisa, kaip valote? Kokie prieziura kamstiniu grindu?
+Quote Post
IgnasKi
post 2009 05 16, 11:15
Paskelbta: #483

Naujokas
*

swelnute tai kokias isigyjot surenkamas ar klijuojamas? ir kur pirkot? kamstiniame ar ferimpexe? :) ir ar gerai atrodo sudetos? :4u: :sutinku,
oj nepastebejau kad paraset :)
ta prasme pas mane kamstis yra ne paciame duse :D o tik patalpoje :) o vanduo jam nieko nedaro todel kad ant virsaus jis dar karta uzlakuotas specialiu kamscio laku :) tai sake uzdaro visus mirko tarpelius ir nieko jam neatsitinka :)
nu ir tikrai :D nieko jam neatsitinka :D:D
o valymas tai parastas :) ju puslapyje ten kazkoks apraasymas yra kaip valyti.. bet as perdaug nesidomejau :D ne as jas valau :D o nusiskundimu is zmonos nebuvo :))

Šią žinutę redagavo IgnasKi: 2009 05 16, 11:18
+Quote Post
Arturas99
post 2009 05 16, 19:43
Paskelbta: #484

Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 59
Prisijungė: 2009 05 10

Papildyta:

Ponas arturai, jus apie kamsti tikriausiai isivaizduojate kaip apie vyno butelio kamsti, kuris lengvai deformuojasi, yra minkstas, nepatvarus ir t.t...
jeigu jau dirbate toje srityje :) tai tikrai patarciau pasidometi apie kamstines grindis realiai :D o ne is blogos kokybes nuotraukos sprest..
cia no offence :D :sutinku :sutinku
Papildyta:

ponas ignaski va cia ir esme kad as esu realiai mates tas kamstines grindis, gal jum atrodys keistai kaip jau issireiskete pagal savo nuomone tai zinokit as jar ir rankoj laikiau ir ciupinejau ziurinejau is visu pusiu ir apie kamstiniu grindu savybes as zinau pakankamai, o del nuotraukos tai yra gerai nes parodo esan ti kalneli nes kamstines jus turetumet puikiai zinoti nes pagal jus esate tikrai didis zinovas del savo elastingumo kamstines nuo sunkaus daikto idumba, tad atsimerkite ir nustokit kalbet nesamones B)
+Quote Post
IgnasKi
post 2009 05 16, 19:54
Paskelbta: #485

Naujokas
*

QUOTE(Arturas99 @ 2009 05 16, 20:43)
Papildyta:

cia no offence :D  :sutinku  :sutinku
Papildyta:

ponas ignaski va cia ir esme kad as esu realiai mates tas kamstines grindis, gal jum atrodys keistai kaip jau issireiskete pagal savo nuomone tai zinokit as jar ir rankoj laikiau ir ciupinejau ziurinejau is visu pusiu ir apie kamstiniu grindu savybes as zinau pakankamai, o del nuotraukos tai yra gerai nes parodo esan ti kalneli nes kamstines jus turetumet puikiai zinoti nes pagal jus esate tikrai didis zinovas del savo elastingumo kamstines nuo sunkaus daikto idumba, tad atsimerkite ir nustokit kalbet nesamones  B)
*

bliamba koks keistuolis :) gi tau dar karta sako : nuotrauka blogos kokybes :D isiziuek i ja.. tai ka tos grindys ne staciakampiu formu o suapvalintais sonais? :) ir stalvirsis isgaubtas?
zmogau, jos nuo spinteles neishlinktu ir jo kalneliu neatsirastu, nebent tolygiai isispaustu nezymu kieki.. nes pagrindas tai ishtisa lenta, kas neleistu jai but sunkesniai per pati viduri.. neimanoma fizishkai tiap sakant :)
+Quote Post
AŠA
post 2009 05 16, 19:59
Paskelbta: #486

Super senbuvis

Grupė: Moderatoriai
Žinutės: 15946
Prisijungė: 2004 05 06

rimtai diskutuojat :D atsiminiau dar vieną itin svarbų mums argumentą (kai kažkas klausė, kodėl mes rinkomės brangų ir laminatą) - namuose laikomas šuo... štai mūsų svetainės laminatas...
(IMG:http://www.factory-direct-flooring.co.uk/ekmps/shops/carpetworld/images/tu1298.jpg)
+Quote Post
Arturas99
post 2009 05 17, 09:49
Paskelbta: #487

Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 59
Prisijungė: 2009 05 10

QUOTE(IgnasKi @ 2009 05 16, 20:54)
bliamba koks keistuolis :) gi tau dar karta sako : nuotrauka blogos kokybes :D isiziuek i ja.. tai ka tos grindys ne staciakampiu formu o suapvalintais sonais? :) ir stalvirsis isgaubtas?
zmogau, jos nuo spinteles neishlinktu ir jo kalneliu neatsirastu, nebent tolygiai isispaustu nezymu kieki.. nes pagrindas tai ishtisa lenta, kas neleistu jai but sunkesniai per pati viduri.. neimanoma fizishkai tiap sakant :)
*

na jei cia is ties jau labai blogos kokybes nuotrauka tai ispaudas vis tiek yra :lotuliukas: ir beje tai kokioj ignaski firmoj dirbat? :hm tikriausiai toj ferpex ar koks ten jos pavadinimas B)

Šią žinutę redagavo Arturas99: 2009 05 17, 09:51
+Quote Post
IgnasKi
post 2009 05 17, 13:14
Paskelbta: #488

Naujokas
*

QUOTE(Arturas99 @ 2009 05 17, 10:49)
na jei cia is ties jau labai blogos kokybes nuotrauka tai ispaudas vis tiek yra :lotuliukas:  ir beje tai kokioj ignaski firmoj dirbat?  :hm tikriausiai toj ferpex ar koks ten jos pavadinimas  B)
*

na as pats uzsiemu su logistika susijusia veikla.. teko ir su baldais dirbt :D todel zinau kad jie taip nelinksta :D
neisizeisk uz mano argumentus.. tiesiog paprasta diskusija :)
+Quote Post
IgnasKi
post 2009 05 17, 15:04
Paskelbta: #489

Naujokas
*

QUOTE(AŠA @ 2009 05 16, 20:59)
rimtai diskutuojat :D atsiminiau dar vieną itin svarbų mums argumentą (kai kažkas klausė, kodėl mes rinkomės brangų ir laminatą) - namuose laikomas šuo... štai mūsų svetainės laminatas...
(IMG:http://www.factory-direct-flooring.co.uk/ekmps/shops/carpetworld/images/tu1298.jpg)
*

labai fainai atrodo :)
draugauja sitas laminatas su suniuku?? kiek mokejot? :)
+Quote Post
AŠA
post 2009 05 17, 15:15
Paskelbta: #490

Super senbuvis

Grupė: Moderatoriai
Žinutės: 15946
Prisijungė: 2004 05 06

QUOTE(IgnasKi @ 2009 05 17, 15:04)
labai fainai atrodo :)
draugauja sitas laminatas su suniuku?? kiek mokejot? :)
*

kaip draugaus konkrečiai šis dar nežinau, nes iš vienos savaitės sunku spręsti, bet virtuvėje esančiu tos pačios firmos ir grupės, tik kitos spalvos negalim atsidžiaugt. Iš pradžių vis tikrindavau, kur jo maistas kamputį arba jam įsižaidus puldavau ieškot įbrėžimų nuo nagų :lotuliukas: Dabar virtuvėj jau seniai to nedarau, o svetainėj kai praslysta su kamuoliu, tai dar tikrinu :geda2: Kaina 86 Lt/m2. Virtuvėj toks:
(IMG:http://www.factory-direct-flooring.co.uk/ekmps/shops/carpetworld/images/quickstep_quadra_prato_natural_stone.jpg)

Šią žinutę redagavo AŠA: 2009 05 17, 15:16
+Quote Post
alvara
post 2009 05 18, 21:09
Paskelbta: #491

Senbuvis

Žinutės: 405
Prisijungė: 2006 03 30
Vieta: Kaunas

QUOTE(IgnasKi @ 2009 05 17, 14:14)
na as pats uzsiemu su logistika susijusia veikla.. teko ir su baldais dirbt :D todel zinau kad jie taip nelinksta :D
neisizeisk uz mano argumentus.. tiesiog paprasta diskusija :)
*

Tiek to, IgnaiKi. Ginčas su Arturu99 darosi kaip vaikų smėlio dėžėje. Yra tokių žmonių, su kuriais neįmanoma rasti kompromiso (mano kolega už tokį elgesį buvo pažemintas pareigose, nors žmogus- geras).
Svarbiausia, kad man yra gerai ir esu patenkinta savo grindimis.
Žinoma būtų labai smagu, jei Arturas 99 sudėtų kam nors iš forumo pagrindą ir grindis, tada realiai sužinotume, kad jis - grindų asas.

Šią žinutę redagavo alvara: 2009 05 18, 21:11
+Quote Post
mykolė
post 2009 05 26, 12:04
Paskelbta: #492

Senbuvis

Žinutės: 639
Prisijungė: 2004 10 17

Pirmas vaikas:Simonas
Antras vaikas:Mykolas
Trečias vaikas:Danielius

Patarkit, kur įsigyti parketo ar grindlenčių Kaune?
+Quote Post

50 Puslapiai: « < 39 40 41 42 43 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 04 17, 11:49

Atsakomybės apribojimas