Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

plepam toliau... biggrin.gif
Atsakyti
De tyrejos darbo: mano stazas policijoj bus 9m. Senam darbe buvau jaunesnioji puskarininke. Jei dabar eiciau i tyrejas-kiek gauciau g.gif
Atsakyti
nu va, nauja temelė. nors aš čia visai gal ne prie ko
Atsakyti
QUOTE(raganiuke27 @ 2006 12 15, 00:17)
nu va, nauja temelė. nors aš čia visai gal ne prie ko

kodėl ne prie ko???
kuo daugiau pasnekovu, tuo linksmiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2006 12 14, 21:44)
De tyrejos darbo: mano stazas policijoj bus 9m. Senam darbe buvau jaunesnioji puskarininke. Jei dabar eiciau i tyrejas-kiek gauciau  g.gif

nelabai suprantu kas čia per laipsnis - vyr.policininkė , inspektorė g.gif ? Tyrėjas tik pareigybė, o pareigybė nuo laipsnių yra atskirta. Jūs nueikit į buchalteriją ir jums daugmaž paskaičiuos kiek gautumėt algos , neaišku koks koficientas g.gif


valio 4u.gif nauja temelė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 15 gruodžio 2006 - 14:18
taip nauja jau "kandam" rolleyes.gif

idomu kur Burka prapuolė... g.gif
Atsakyti
Burka taisosi naujam būste...ilgokai ji nepasirodo, matyt interneto neturi verysad.gif
Atsakyti
taip, rasė kad koki menesiuka neprisijungs verysad.gif
gal po kalėdu sulauksim ax.gif (senio salcio reik paprasyt kad ja cia atsiustu) rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes,na kaip kaledines nuotaikytes 4u.gif ,o va mums jau dovanu kaledu senelis parnese,net du dantukus! thumbup.gif ,jetau kiek kanciu buvo kol isdygo,net apsirgos doh.gif
kazkaip jau burkos pasiilgau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(raganiuke27 @ 2006 12 14, 23:17)
nu va, nauja temelė. nors aš čia visai gal ne prie ko

kodel ne prie ko? blush2.gif as siaip ir ne pareigune,tik maniskis zaliai apsiredes dirba 4u.gif
Atsakyti
tai sveikinam sulaukus dantuku... 4u.gif 4u.gif

ax.gif as taip pat tik pareiguno zmona... mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas
mano dovanos jau beveik visos supirktos thumbup.gif dar reiks supokuoti, kol dičkis mokykloj biggrin.gif Na ir kas kad jūs neuniformuotos, vyrai tai uniformuoti - reiškiasi interesai panašūs thumbup.gif Maniškis ryt varo jau Naujų metų sutikt g.gif , gal tiksliau palydėt senuosius, su vyrukais į pirtelę...
Mes irgi sveikinam su dantukais - pas mus panašios bėdos- dygsta iltiniai...oi kokie mes negeručiai zyzekliukai ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 19 gruodžio 2006 - 09:33
QUOTE(Soni @ 2006 12 19, 11:32)
pas mus panašios bėdos- dygsta iltiniai...oi kokie mes negeručiai zyzekliukai ...

o kokio amziaus tavo mazasis?? ax.gif
Atsakyti