Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

gal kas nors kur nors matet kur yra pirkti snaigiu nerimo zurnalu?
nemoku ideti to zurnalo virselio foto,tai dedu visa puslapi,gal ir jus rasit ka nors naudingo,grazaus.ypac grazios trimates snaiges.help kol dar iki kaledu yra laiko.parasykit,jei kur nors kaune matet tokiu zurnalu knygynuose ar kur nupigintus pardavineja blink.gif
pamirsau adresa ideti,kur zurnalu virseliai matosi:)
http://home.teleport...rn_reviews.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viksrelis: 27 spalio 2004 - 15:16
labai abejoju, ar bus atskriras toks leidinys g.gif , paprastai būna visur po truputį arba moteriškės tiesiog pačios išbando mezgimo būdą, aš turiu namie keletą nesudėtingų mažų snaigučių iš Amerikos atsiūstų, jei prisiversiu netingėt, gal ir nusimegsiu tokių daugiau, neturiu kaip nufotografuot, įdėčiau čia.Šiaip man irgi įdomu, kokiais dar raštais gražiai atrodytų megztos.
Rankdarbių žurnalas dar turi išeit iki Naujųjų, gal ten bus, bet gal ir per vėlu jau bus...nebent ateinantiems metams bus biggrin.gif , turiu senų Rankdarbių žurnalų, bet reikia prisiruošt juos peržiūrėt.O gal ir kokiose mezgimo knygose senesnėse bus arba knygyne pavartyk, išsipiešk raštą wink.gif , dar lenkiškuose žurnaluose kažkas panašaus turėtų būt, nepamenu pavadinimo.Visada taip yra, kai reikia, sunku gauti , kai nereikia, mėtosi po akim biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
perziurejusi as ir tuos rankdarbiu zurnalus,ir lenkisku daug varciusi.bet cia kur radau,tai kazkokios ypatingos.siaip tai bandysiu is situ paveiksliuku,kur tam puslapy radau,nerti.nesu ta pradedancioji,tai tikiuosi,kad pavyks:)
man va idomu kaip tas erdvines snaiges tarpusavyje sujungti...
Atsakyti
nesupratau, taigi sioje nuorodoje yra detalus aprasymai kaip nerti. Tik be schemu, bet aprasymas pazingsniui.
Atsakyti
va, pasidairyk cia, gal kas tiks http://www.7ya.ru/ph...px?RubrID=30796
Atsakyti
QUOTE (afera @ 2004 10 27, 15:27)
va, pasidairyk cia, gal kas tiks http://www.7ya.ru/ph...px?RubrID=30796

aciu labai uz sita puslapiuka:)
geru dalykeliu yra.gerai,kad yra nerimo schema papaisyta,o ne rastas zodziais,simboliais aprasytas.
aciu!:D
Atsakyti
Vilniuje žurnalų (servetėlių nėrimo, ten gal būtų ir snaigių nėrimo) mačiau pirkti Vilniaus g.Siuvimo reikmenų pard. ir Šiaurės miestelyje Norfoje.
Atsakyti
Gal tiks
snaigės
snaigės
snaigės
snaigės
snaigės
snaigės
Atsakyti
QUOTE (Carmen @ 2004 10 28, 13:27)
Gal tiks
snaigės
snaigės
snaigės
snaigės
snaigės
snaigės

Aciu!!!!! biggrin.gif Ir as ieskojau situ ideju thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif clap.gif Laaaabai grazu!!! clap.gif thumbup.gif
clap.gif jau imuosi darbo clap.gif
Atsakyti
Aciu uz nuorodas!!! Kaip tik savaitgali atsispausdinau keliu brezinukus, o cia dar kiek groziu radau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Siulus jau susiradau .Liko tik nunert wink.gif
Atsakyti
grazu.visa papke atsiprintinau nerimo rastu,pavyzdziu.kas vakara po 4 nuneriu:)
bet gal kas neret tas erdvines?papasakokit,kaip ten viskas vyksta,nes as anglu nesimokiau,tai man tie aprasymai tamsus miskas...
Atsakyti