Įkraunama...
Įkraunama...

Arilin žvakutės

Sveikos,
ginekologė man paskyrė Arilino žvakutes, bet kai perskaičiau vartojimo instrukcijas, galimą šalutinį poveikį, susimąsčiau: ką tokio baisaus manyje rado, kad tokiom priemonėm gydyt reik? Lapely rašo "trichomonų ir anaerobinių bakterijų infekcinėm ligom gydyti". Gal kas gali suprantamiau paaiškint, gal kuriai teko naudot?
Aišku pasiklausinėsiu ginekologės (paskyrė telefonu), bet tai bus tik kt. savaitę, o naudot reiktų jau dabar pradėt, bet bijau... sad.gif
Atsakyti
QUOTE (klajune @ 2004 10 30, 20:18)
Sveikos,
ginekologė man paskyrė Arilino žvakutes, bet kai perskaičiau vartojimo instrukcijas, galimą šalutinį poveikį, susimąsčiau: ką tokio baisaus manyje rado, kad tokiom priemonėm gydyt reik? Lapely rašo "trichomonų ir anaerobinių bakterijų infekcinėm ligom gydyti". Gal kas gali suprantamiau paaiškint, gal kuriai teko naudot?
Aišku pasiklausinėsiu ginekologės (paskyrė telefonu), bet tai bus tik kt. savaitę, o naudot reiktų jau dabar pradėt, bet bijau... sad.gif

Tikrai taip, vartojimo instrukcija ir mane labai nugąsdino, kai ir man buvo paskirtos šios žvakutės. Tačiau tikrai nebijok, nepajusi nieko (išskyrus jei esi kam nors alergiška). Man prie šių žvakučių buvo paskirtos ir dvi tabletės (viena prieš pradedant, kita po paskutinės žvakutės, dėl šalutinio paveikio, šiuo atveju alergijos (nors nesu alergiška). O šio vaisto instrukcija perskaičius tai galim pagalvot, jog panaudojus dar labiau galima susirgti, nei išsigydit.
Atsakyti
Blogiausia, kad vairuoti negalima mad.gif Savaitė be mašinos man labai daug... sad.gif
Atsakyti
O kodel negalima g.gif As jas irgi naudojau, irgi informacinis lapelis nugasdino, bet jokio salutinio poveikio nepajutau, absoliuciai jokio thumbup.gif Tiesa, jos man ir nepadejo sad.gif
Atsakyti
As tai jokiu pasaliniu pozymiu nejutau.
Atsakyti
blink.gif Arilin zvakutes na jei 1000 jos kas antar nakti, zvakutes i maksti dedamos vakare wink.gif tai masina gali vairuoti rolleyes.gif Man jas irgi paskyre buvo, as kainos issigandau 19.99 dvi zvakutes...nusisaut doh.gif Ir anotacija zavi laugh.gif
Bet pirkau nes gyd liepe..o as jos sventai klausau laugh.gif wink.gif rolleyes.gif doh.gif biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
Man buvo Metronidazolio tabletes paskyrę ,kai turėjau mikrofloros disbakteriozę makštyje-tiesiog savų bakterijų kai kurios rūšys pradeda kiekiu nustelbti kitas rūšis-dėl to atsiranda įvairios problemos-mano atveju buvo padaugėję išskyrų.Gėriau tabletes 3 k./d. 5 dienas-jokių pašalinių reiškinių nepastebėjau .
Nebūtinai turi turėt kažkokią baisią infekciją,kad tokius vaistus skirtų,mes ir pačios tų anaerobinių bakterijų turim per akis,reik tik žiūrėt,kad ne per daug būtų.
Atsakyti
laugh.gif rolleyes.gif Jo jo tik anotacija nutyli tai g.gif Juokauju laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Sveikos! pas mane tokia problemele. Esu 2 menesiai kaip nescia, ginekologe israse Arilin zvakutes todel, kad per daug baltuju. Kai perskaiciau informacini lapeli, jame buvo parasyta, kad iki 3 nestumo menesio zvakuciu negalima naudoti. Ar susidurete kas su tokia problema. Stovi zvakutes ilgiausiai spintoje bijau naudoti....bijau del leliuko... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE
unGarbanele Paskelbta Vakar, 23:06
  Sveikos! pas mane tokia problemele. Esu 2 menesiai kaip nescia, ginekologe israse Arilin zvakutes todel, kad per daug baltuju. Kai perskaiciau informacini lapeli, jame buvo parasyta, kad iki 3 nestumo menesio zvakuciu negalima naudoti. Ar susidurete kas su tokia problema. Stovi zvakutes ilgiausiai spintoje bijau naudoti....bijau del leliuko... 
defined


Man kaip tik gydytoja israse prise pat gimdyma blush2.gif tepinelis buvo geras-atseit gerai paruosia gimdymo takus.Nupirkau ir panaudojau pagal recepta tongue.gif bigsmile.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Na po 3 menesiu manau as taip pat nebebijociau ju naudoti, o dabar tikrai gazdina unsure.gif Vaistinei patare plautis su vandenyje istirpinta soda...nezinau kiek ji gali padeti, bet apsiplaunu... Idomu kiek leliukui iki 3 menesiu gali pakenkti chemines medziagos esancios Arilin zvakutese, juk tie pirmi 3 menesiai patys svarbiausi... g.gif
Atsakyti
Sveiki, ir man paskyre tokiu vaistu. As irgi kai paskaiciau anotacija, tai soko vos negavau.
Atsakyti