Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Eglė Baužytė

Sveikos,
Gal kas gali pakomentuoti apie gydytoją Eglę Baužytę, kuri dirba Antakalnio klinikose? Planuoju su ja tartis dėl gimdymo.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
kai man buvo 16 sav. sita gydytoja man dare UG, pasirode tokia visai maloni..jei ruosiesi pas ja gimdyti tai vertetu pries tai apsilankyti ir pati matytum ar tau ji prie sirdies, po to parasytum ir savo nuomone.
Atsakyti
Teko lankytis pas sia gydytoja nestuma metu.Man ji patiko,miela,jautri.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliukas @ 2006 12 29, 13:19)
Sveikos,
Gal kas gali pakomentuoti apie gydytoją Eglę Baužytę, kuri dirba Antakalnio klinikose? Planuoju su ja tartis dėl gimdymo.
Ačiū 4u.gif

Sveiki, gera gydytoja, man dare operacija. Rakomenduoju tartis su ja
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ne daktare, o auksas. bigsmile.gif Labai miela, maloni, atidi, rupestinga ir kas svarbiausia tikrai kompetetinga tongue.gif Pasirinke tikrai nesdigailesite
Daktare is didziosios RAIDES
P.S. nesuprantu kodel nesiraso lietuviskomis raidemis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dore: 04 vasario 2007 - 09:24
Buvau apžiūroje pas E.B., labai patiko. Labai maloni. Tikrai mielai pas ją eisiu gimdyti. Tik nelabai žinau, kiek jai reikės mokėti. Gal kas patarsit? g.gif
Atsakyti
Labai šauni gydytoja thumbup.gif
Pas ją gimdžiau antrą sūnų. Pagimdžiau natūraliai, nors pirmas sūnus gimė po cezario operacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peliukas: 18 spalio 2007 - 15:19
Aš pas ją gimdžiau. Susitarus nebuvau. O dėmesio tiek sulaukiau,atrodytu,kad gimdyčiau už didžiausius pinigus. Tai gydytoja iš DIDŽIOS RAIDĖS!!!!!!!! SUPER GUDYTOJA!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Peliukas @ 2007 10 18, 15:19)
Labai šauni gydytoja thumbup.gif
Pas ją gimdžiau antrą sūnų. Pagimdžiau natūraliai, nors pirmas sūnus gimė po cezario operacijos.


Gal gali išsamiau apie gimdymą po cezario? Kaip viskas vykom kokia buvo gydytojos pozicija ir veiksmai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2007 11 23, 20:49)
Gal gali išsamiau apie gimdymą po cezario? Kaip viskas vykom kokia buvo gydytojos pozicija ir veiksmai?  bigsmile.gif


Nagi, gydytoja iš pat pirmo apsilankymo pasakė, kad bandysim gimdyti natūraliai. Nors aš buvau nusiteikusi, kad ir antras kartas bus Cezaris. Prasidėjus gimdymui, gydytoja apsidraudžiant leido man lašelinę su skysčiais, kad jei reikėtų skubiai operuoti, man jų nepritrūktų. Bet viskas ėjosi gana sklandžiai. Deja, niekaip negalėjau pati išstumti mažylio, tai teko panaudoti vakumą. Sūnus gimė dičkis: 3 kg 400 g. 4u.gif
Prasudėjus stūmimui gydytoja visada buvo šalia ir labai padėjo. Iki tol, per sarėmius vis užbėgdavo pasižiųrėti, kaip sekasi. Prie manęs buvo mano vyras.
Pagimdžius dar apie valandą visi trys (aš, vyras ir sūnus) prabuvome gimdymo palatoje: maitinau mažylį, kalbėjomės...
Žodžiu, gimdymu esu patenkinta. Viskas vyko palyginti greitai, pagimdžiau per 3 val nuo sąrėmių pradžios. O su pirmuoju sūnumi galavausi vos ne dvi su puse paros, iš kurių 12 val. ant gimdymo stalo. Ir vistiek neišgimdžiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peliukas: 04 gruodžio 2007 - 15:42
Man taip pat teko gimdyti pas šią gydytoją. Prisiminimai apie ją patys geriausi, nuoširdžiausi, šilčiausi. Dėl gimdymo nesitariau iš anksto, atsitiktinai pataikiau pas ją, pinigėlių taip pat nemokėjau, bet kadangi buvau po Cezario, kūdikis pernešiotas ir didelis žiūrėjo labiau negu kitas. Gimdymas nebuvo lengvas, po 12 val. vis dėlto atliko cezario operaciją, nes staiga pradėjo kristi vaikelio širdies tonai, operacijai buvo skubiai pasiruošta, ir dabar aš turiu nuostabią dukrytę. (Deja, vėliau teko matyti nemažai TV laidų, kai panašiose situacijose dėl gydytojų kaltės kūdikiai gimdavo negyvi.). Dar begulint ligoninėje teko šią daktarę matyti nemiegojusią po parą ir daugiau, bet rūpestingai slaugančią ir prižiūrinčią mamas bei vaikelius. Antrą vaikelį, manau gimdysiu pas ją.
Atsakyti
Aš irgi gimdžiau pas Eglę Baužytę. Jinai visą mano nėštumą mane prižiūrėjo. Tai kažkaip nedvejodava susitariau, kad gimdysiu pas ją. Tikrai nesigailiu schmoll.gif Tik dėl vieno dalyko krimtuos, kad per mažai sumokėjom blush2.gif Kaip perskaičiau, kad 600Lt esat jai mokėję tai biški pasijutau "skrudžu" doh.gif
Bet vieną žinau tikrai, kiek dar gimdymų beturėčiau gimdysiu tik pas Eglę Baužytę smile.gif Nes jinai thumbup.gif
Atsakyti