Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkų vandens pramogų parkas

O kaip jūs manot, - ryt geriau važiuot iš pat ryto, ar vėliau? Kada teoriškai galėtų būti mažiau žmonių? Nes mano vyras vakar, perskaitęs pirmą neigiamą žinutę, kad užsiputojo, jog aš vis prisirenku nevykusių idėjų lotuliukas.gif

Jūrmaloj esam buvę ir ryte, ir vakare. Tai vakare išvis žmonių nebuvo (buvo eilinė darbo diena)
Atsakyti
Į akvaparką dar tik ruošiamės važiuoti, čia kažkas domėjosi ''Dainava", esu buvusi ten, klauskit, jei dar domina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deirė @ 2006 12 29, 14:51)
O kaip jūs manot, - ryt geriau važiuot iš pat ryto, ar vėliau? Kada teoriškai galėtų būti mažiau žmonių? Nes mano vyras vakar, perskaitęs pirmą neigiamą žinutę, kad užsiputojo, jog aš vis prisirenku nevykusių idėjų  lotuliukas.gif

Jūrmaloj esam buvę ir ryte, ir vakare. Tai vakare išvis žmonių nebuvo (buvo eilinė darbo diena)


Na mes tai buvom vakare(nuo 18:30) tai žmonių buvo sakau tikrai ne daug. Man ir latvijoje labiau patikdavo vakare vie dėl to kad ijungiamos visos šviesos, viskas atrodo daug įspūdingiau.
Ir šiaip aš mastau, jeigu kas važiuos per išeiginę tai susiruoš nuo ryto, o vakare jau norės traukti namo g.gif
Atsakyti
deire, ar jau buvai? Kokie įspūdžiai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2006 12 31, 01:28)
deire, ar jau buvai? Kokie įspūdžiai? bigsmile.gif


Jau sakiau šįmet neprisėsiu prie kompo. ale, kaip neatsakysi, kai prašo. Tik nedaug laiko turiu, tai neišsiplėsiu.
Buvau. Patiko labai thumbup.gif Žmonių, kaip nekeista nebuvo daug, su Jūrmala vasarą nepalyginsi. Ilgokai stovima prie kasų, kol patys nepriėjom, nesupratom, kodėl. O priėjus iškilo begalė klausimų, į kuriuos mielai buvo atsakyta (važiavom ne vieni, su draugų šeima, iš kurios moteris itin priekabi) Apskritai darbuotojai šaunūs, kai tos pačios draugės vyras, pasirodo, pamiršo maudymosi kelnaites namie, darbuotoja pasirūpino, kad jis patektų į parduotuvę (kažkaip negalima užeiti į akvaparką, o po to - atgal, kaip pinigai jau sumokėti, gali tekti antrą kartą mokėti), ta pati darbuotoja guodė draugę („visi vyrai tokie“ lotuliukas.gif )
Mašiną pasistatėm požeminiam garaže - pilna vietų, 4 val - 11 lt. Tik buvo sugedęs automatas, tai išvis neturėjom kur tuos pinigus sumokėti, nors ir veržėmės itin. smile.gif
Ai, kas truputį išgąsdino - gylis. Tam rate - 1,50 cm. Man gerai, bet mano jaunesnis sūnus nesiekia 1,50 cm. Tik kad jis moka plaukti gerai, tai nieko. Be to mačiau yra tų „antrankių“ guminių vaikams, tai ne taip baisu, kaip pasirodė iš pirmo karto. Ten, kur bangos, tai nemokančiam plaukti vaikui ir be guminio rato, manau, pavojinga, bangų aukštis, sakyčiau, viršija ir 1,70 cm.
Dar jautėsi truputį temperatūrų skirtumas išlipus iš vandens. Gal čia tik man, tokiai sušalėlei, ale vietomis toks šaltas gūsis pertraukdavo.
Kalneliai nusileidimo taip pat thumbup.gif Vaikams patiko, man, beje, irgi. Eilės prie jų nedidelės, apačioje - prie tų guminių ratų/valčių irgi ilgai laukt nereikia (Jūrmaloj laukėm apie 1,5 val)
Buvom nuėję užkąst į Čili. Va ten tai nepatiko. Nes maistas toks maksiminis, valgiau kibiną, tai ne itin. Draugė grąžino salotas, nes jos manumu, jos buvo senos (nelabai tikiu, nes, kaip minėjau, - tokia jau ji mirksiukas.gif ) Bet ir ten darbuotojai mieli/malonūs/paslaugūs.
Skaniai labai pavalgėm jau grįždami iš Druskininkų, Grūto kaime prie pat kelio yra armėnų patiekalų kavinė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Meniu pasirinkimas nedidelis, bet viskas šviežia, skanu, patys šeimininkai už baro. Kas mėgsta aštriai rekomenduoju charčo sriubą. thumbup.gif
Žodžiu, Savūne, rytoj tikrai nebus žmonių, manau, puikiai praleisit laiką.
Na rodos, tiek. Tikiuosi, nepripainiojau labai nieko, nes skubu.

Gerų švenčių 4u.gif
Atsakyti
pradzioje visuomet gali buti nemazai zmoniu. LIVU esu buvus ne karta. ir visuomet po kelias valandas stovejau eileje. jei buciau vaziavusi su agentura (tai kelis kartus dariau), stoveti nereiketu. Druskininkuose patekau greitai. Ten daugiau zmoniu nei LIVU telpa. Ir daugiau vietos. man patiko. uz Livu tikrai geriau. nesulyginama. ypatingai ta suaugusiuju zona. pati turiu maza vaika, bet nuo to staugimo akvaparkuose stogas vaziuoja. o ten (suaugusiuju zonoje) ramu pitys fainos. matosi, kad triuso daug ideta jas dailinant. verta nuvaziuoti. brangiausia savaitgali visa diena be jokiu nuolaidu i visas zonas yra 99 litai. o siaip viskas www.akvapark.lt parasyta
Papildyta:
INFO IS LAISVALAIKIO ZURNALO:

Didžiulis pastatas su viešbučiu, boulingu, naktiniu klubu, parduotuvėmis, konferencijų salėmis, vandens pramogų ir pirčių kompleksu – tai “Druskininkų vandens parkas”, nuo sausio 4 d. tampantis naujuoju “Laisvalaikio” klubo nariu.

“Laisvalaikio” nuolaidų kortelės turėtojai į vandens parką ir tik suaugusiems skirtąją pirčių zoną pateks su 10 proc. nuolaida.

Didžiausiam Rytų Europos vandens parkui prognozuojama neįtikėtina sėkmė dėl daugelio priežasčių – jį statant naudotos tik kokybiškiausios medžiagos, įrengta atskira erdvė vyresniems nei 18 metų asmenims, itin patrauklios apsilankymo kainos. Be to, „Druskininkų vandens parke“ yra daugybė pramogų – sraunioji upė, jūros bangų baseinas, įspūdingo dydžio sukūrinės vonios, aštuoniolika pagal skirtingas tradicijas įrengtų pirčių, ledo kambarys, nusileidimo kalneliai, kurių ilgiausias yra net 212 metrų, dirbtinis paplūdimys, vaikų baseinai.

Parke auga tikros iš Amerikos pargabentos palmės, o interjere gausu natūralaus akmens, profesionalių skulptorių sukurtų uolų. Daugelio pirčių vidų dekoravo ir paveikslais puošė dailininkai.

Vandens pramogų komplekse (vadinamojoje C dalyje) ką veikti turės ir suaugę, ir vaikai. Patys mažiausieji bus sužavėti galimybę išsimaudyti „Marso“ planetoje. Vyresnieji galės pramogauti didžiuliame baseine, plaukioti srauniąja upe, su tėvais kaitintis pirtyse ar išbandyti šešis nusileidimo takelius, kurių bendras ilgis yra 600 metrų. Tėvams be jau išvardintų pramogų patiks sukūrinės vonios, jūros bangų baseinas, šilti lauko baseinai. Nutarę užsukti į suaugusiesiems skirtą zoną, tėvai vaikus galės palikti žaidimų kambario auklių priežiūrai.

Vyresniems lankytojams skirtoje dalyje yra saunos, romėniškos, „Hamam“, rusiškos pirtys. Dvi rąstinės pirtys įrengtos po atviru dangumi prie lauko baseinų bei sukūrinių vonių.

Bilietai į „Druskininkų vandens parką“ iš anksto nerezervuojami. Atvykus į vietą reikėtų nuspręsti, kiek laiko ir kuriose parko dalyse ketinate praleisti. Elektroninis bilietas ir laikrodis suteikia galimybę būti parke tiek, kiek pageidaujate, o už papildomai praleistą laiką sumokėti išeinant.

Įėjimo į „Druskininkų vandens parką“ kaina pirmiausia skiriasi nuo to, ar atvyksite darbo dieną ar savaitgalį. Nuolaidos taikomos vaikams, moksleiviams ir asmenims nuo 60 metų.

Kaip įsigyti bilietą, kur palikti drabužius, persirengti, esant reikalui išsinuomoti chalatą ir rankšluostį paaiškins paslaugus vandens parko personalas. Specialiai apmokyti darbuotojai mokys ir pirčių kultūros.
Atsakyti
Savūne, kaip tavo įspūdžiai?
Atsakyti
Ruošiamės važiuoti rytoj į akvaparką su abiem vaikais. Gal galėtų kas pakomentuot kur ten tie vaikai dabojami, kaip dabojami? Nes norėtųsi į tas pirtis nueit blush2.gif
Atsakyti
Draugai druskininkieciai pasakojo kad tas akvaparkas taip paskubom statytas,kad gali sugriut,tai jie net ir neeis i ji.Man ir yra baime juk keli jau sugriuvo,tik nepamenu kur,gal ruyne?
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2007 01 02, 20:55)
Draugai druskininkieciai pasakojo kad tas akvaparkas taip paskubom statytas,kad gali sugriut,tai jie net ir neeis i ji.Man ir yra baime juk keli jau sugriuvo,tik nepamenu kur,gal ruyne?


(nežinau tokios šalies smile.gif )

Šiaip tai - tipiškas statistinio lietuvio požiūris. Dar turėtų kokia burtininkė pasisakyt apie pastato aurą/karmą. Ir dar koks darbuotojas turėtų pamatyt ten vaiduoklį, bus išbaigtas vaizdialis.

O kiek lėktuvų yra nukritę, neatsižadi lipti į juos? lotuliukas.gif

Agotuk, rodos, yra kažkoks kambariukas vaikams (eidama pro šalį lyg ir mačiau, bet kad neprireikė, tai nesusidomėjau, mačiau tik tuos pripučiamus atrakcionus šokinėti, vandnens ten nėra ir lentelė kabo MOKAMA)
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2007 01 02, 20:55)
Draugai druskininkieciai pasakojo kad tas akvaparkas taip paskubom statytas,kad gali sugriut

Tai kad Lietuvoje dabar visk1 taip stato lotuliukas.gif Butus irgi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deirė @ 2007 01 02, 10:05)
Savūne, kaip tavo įspūdžiai?

Dar spėjau tavo įspūdžius perskaityt ir nusiteikt raminamai biggrin.gif
Mūsų planai nuvažiuot iš pat ryto sugriuvo, pūtėm į akį su visa tauta biggrin.gif Paskui pamislijom, kad dieną bus daugiau, o vakare mažiau žmonių, tai patraukėm jau gerokai po pietų. Ir ką, nepralošėm – 1) mašinos į požeminę aikštelę vairuot nereikėjo, vietų buvo netgi nemokamoj „kišenėj“ viršuj, 2) jokios eilės nei prie kasų, nei prie ratų, abi pirtelės apytuštės arba ir išvis tuščios, jacuzzi irgi šonais trintis nereikėjo; 3) visiškai neslidu – šlepetes palikom tik atėję (pasidariau išvadą, kad slidumas nuo žmonių kiekio, matyt, priklauso, nes kuo jų daugiau, tuo labiau vaikščiodami ir privarvina).
Pirčių komplekse nebuvom, nes pirkom šeimyninį bilietą, bet sutikom pažįstamų, kurie gyrė išsijuosę. Sakėm, kitąkart pirksim atskirai, kad su vyru galėtume ir tų malonumų paragaut biggrin.gif
Kas nuvylė (arba nepatiko):
Dalis dušų (kur prie spintelių) nereguliuojami, taigi tenka paieškot, kuris šiltesnis. Pabaigoj jau ėjom praustis į tuos, kur tarp pirtelių, jie reguliuojami.
Garinukė – liuks, bet sausoji pirtelė beveik visą laiką buvo šalta, tik į mūsų buvimo pabaigą prikaitino. Nepatogu ir tai, kad ten nėra medinių lentelių atsisėsti, tad leidžiama įeiti tik su rankšluosčiu, vadinas, turi grįžt prie spintelių pasiimt, o kur paskui dėti? Palikt be priežiūros arba nešt atgal?
Nuvylė vamzdžiai. Livu man labiau patinka, ten jų daugiau yra su ratais ar valtelėm. Čia su valtelėm nėra visai (kur trise gali susėst) ir tik du su ratais, vienviečiais arba dviviečiais. Iš jų tik vienas – „Bermudai“ – įdomesnis. Tiesa, pats aukščiausias – „Ekstremalusis“ neveikė „dėl techninių kliūčių“ (bet darbuotojas paaiškino, kad jis uždarytas todėl, kad pora žmonių jau spėjo susilaužyt koją). Žodžiu, savo saugumu pasirūpinkit patys, nerizikuokit be reikalo! O gerai tai, kad visi šeši vamzdžiai baigias vienam lygy, taigi ratų nereikia eit ieškot po kelis aukštus.
Toj daly, kur jacuzzi, kaskados ir povandeniniai masažai, periodiškai juos išjungia, užgesina šviesas ir garsiai paleidžia muziką. Įsivaizduokit, tik susiruoši šiltai paburbuliuoti arba liaškų pasimasažuoti, o tau – otboj, kėblink iš kur atėjęs rolleyes.gif
Prajuokino vadinamasis paplūdimys – tiesiog atskiroj patalpoj (net ne prie vandens) sustatyti gultai, o tarp jų – vienas kitas vazonas su kaktusais biggrin.gif
Na o Čili picerija doh.gif , ten ko paklausi, to negausi. Suprantama, picų nebuvo, kiekvieną priėjusį iškart perspėja, kad yra tik tai, kas matyti vitrinoj – kibinai ir mišrainės. Nei pieno, nei sulčių kokteilių irgi nebuvo, sultys dviejų rūšių, ir tik alučio – maloniai prašom.
Na va, kiek kritikos prirašiau. Ką čia dabar pagirti? mastau.gif mastau.gif biggrin.gif
Patalpėlę patiems mažiausiems – „Marsą“. Mano merginos, toli gražu nebemažos, ten sugrįžo į kūdikystę rolleyes.gif
Upę, ypač tai, kad ja plaukiant nebūtina išplaukti į lauką, kaip Livu. Laukui skirta atskira atšakėlė, apsisuki jau grynam ore ir tuo pačiu keliu grįžti. Aišku, mes išbandėm, nuo vandens kyla garas, nešalta, jei neatsistoji biggrin.gif
Bangų baseiną, ypač geras efektas, jei sėdi rate ir esi netoli bumbulo.
Bendrą vaizdą – tikros palmės (pačiupinėjom biggrin.gif ), uolos...
Pramogų įvairovę (yra netgi krepšinis vandeny) – 4 valandos neprailgo.
Persirengimo sistemą, kuri man patiko labiau nei Livu ar Mikolaikose. Ir, beje, nepastebėjau tokios vietos, kur būtų vaikščiojama ir su batais, ir basomis, nes prie spintelių įeini jau persirengęs ir nusiavęs.
Ir jau minėtą personalo paslaugumą.
Daugiau negirsiu, kad perskaitę neišpuiktų. Bet mano merginos, paklaustos, kur labiau patiko – Jūrmaloj (o jos ten pramogavo ne kartą, netgi be tėvų buvo) ar Druskininkuose, atsakė: Druskininkuose, nes... nes... nes... Bet čia jau būtų ne mamos įspūdžiai biggrin.gif
Tiesa, grįždami užsukom ir į deirės minėtą armėnišką užeigėlę, šašlykas šiaip sau, o abi sriubos su lavašu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savūnė: 03 sausio 2007 - 00:32