Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatinis gydymas

Sveikos,

buvom pas neurologe profilaktiskai ir ji del rankyciu drebejimo ("truputi dreba rankytes, tiesiog jautresnis vaikas", kaip issireiske) prirase mano 8 sav. dukrytei homeopatiniu vaistuku "Nervoheel" po 0,5 tab. 2k/d, kursas-2 savaites. Sugirdziau gal tris puseles ir daugiau nebezinau, ka daryti. Vyras sako, kad neduoti, kam tokiai mazai vaistai, as irgi nelabai tikra, ar tai gerai.
Kelias dienas geriu juos pati, sakau, gal per piena kazkiek persiduos, nors abejoju .... Gal kas buvote susidure su tokia problema? Ir kazin ar praeina tas rankyciu padrebejimas savaime?

Help, esu pasimetusi huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistule: 30 liepos 2004 - 14:04
Manau, kad per pieną tikrai gauna. O šiaip kiek skaičiau, tai visi mažiukai daugiau mažiau dreba trukčioja, svarbu, kad nesmarkėtų. sėkmės smile.gif
Atsakyti
Ash manau, kad reiketu pabaigti paskirta gydymo kursa. Homeopatiniuose preparatuose "chemijos" nera. Bet ash kazhkodel esu nusiteikusi priesh homeopatinius vaistus. Jau vien mintis, kad jie pagaminti ne tik ish zholiu, bet ir voru, tarantulu, sepiju ar zhmogaus organu- sukelia didesni pasishlykshtejima nei "chemija"... blink.gif
Atsakyti
Ai, jau kai parašot.. iš organų, vorų ir pan. gaminama...O jūs žinot, kol tas "žmogaus organas" tampa tablete kiek praeina praskiedimo etapų??Praskiedimas 1:10 žymimas raide X arba D (decimal); praskiedimas santykiu 1:100 – raide C (centesimal).Taigi 6X (ar 6D) pažymėtas vaistas yra praskiestas 1:10 santykiu šešis kartus, o 6C – 1:100 santykiu šešis kartus. Ir tai jūs pamatysite ant kiekvienos vaistų dėžutės. Tai va imkime 1 g. žmogaus organo ir 100 gramų vandens, o po to šį mišinį tokiu pačiu santykiu praskieskime dar šešis kartus taip..Kiek organo lieka homeopatiniame vaiste??Tai kur jūs matematikės laugh.gif Paskaitęs šį forumą S.Hahnemann'as grabe apsiverstų rolleyes.gif
Kam taip kalbėt ir nuteikt žmones??Pirma reik gerai išsiaiškint homeopatijos principus..Šiaip visi homeopatiniai vaistai veikia principu similia similibus curentur -"panašus gydo panašų". Ir dar: homeopatiniai vaistai tiesogiai ligos negydo, todėl jų ir nėra "nuo širdies" ar "nuo skrandžio" kaip sako bobulytės. Homeopatiniai vaistai veikia žmogaus organizmą, savireguliacinius procesus ir priverčia patį kovoti su liga wink.gif
Dauguma homeopatinių vaistų gydomą procesą pradžioje paaštrina..jei vaikui dreba rankutės, tai jos gali imti drebėti stipriau ir tai reiškia vieną: homeopatiniai vaistai turi poveikį. tačiau tas ligos "paūmėjimas" gali būti nežymus. Bet kokiu atveju homeopatinis gydymas ilgas, neteko gydytis trumpiau nei 2 - 3 mėn.
Aš asmeniškai esu už homeopatiją ir vien tik ja pasitikiu, taigi ir vaikui, ir sau jau senai nesu pirkusi chemijos..Ačiū Dievui ir šeimos gydytoja ne kokia "antibiotinė' rolleyes.gif
Atsakyti
Jei nesi tikra, ar to gydymo reikia, geriau nueik pas kitą gydytoją. Aš tai stengiuosi vaistų vengti, ypač homeopatinių. Jie kažkaip ilgiau gydo nei chemija, o man neatrodo tokie saugūs ir nekenksmingi, kaip vietinės žolelės ir kompresėliai. Jei įmanoma, vietinėm liuadiškom priemonėm gydomės, o jei lietuvių liaudies medicina nepadeda - tada jau chemiją, kad kuo greičiau tą ligą pribaigti. Bet čia tik mano tokia taktika.
Atsakyti
Rasma, ash visa tai zhinau- mano abu tevai medikai... smile.gif wink.gif
Atsakyti
Gerai, kad žinai wink.gif Bet kai skaitai postą, tai gali susidaryti įspūdį, kad kažkas lavonėlių kepenis mala, džiovina, seilėm lipdo ir tabletes formuoja laugh.gif Beje, nesąmonė atrodo tai kad tokie vaistai gali gydyti, bet nors ir paradoksaliai skamba, tačiau kuo daugiau skiedi veikliąją medžiagą tuo didesnis poveikis ir mažesnis vaisto toksiškumas. Tuom rėmėsi visi skeptikai, kritikuojantys homeopatiją. kaip itin mažos vaisto veikliosios medžiagos dozės išvis gali gydyti.
Aš homeopatiją pripažįstu, ja labai domiuosi ir jos principams paklūsdama gydausi. Tik vienos glaukomos simptomus pasitelkdama homeopatiją galiu palenkti į gerąją pusę, bet negaliu išgydyti. Tačiau, to man nežada ir tradicinė medicina...o visa kitą išgydau vien su homeopatiniais preparatais wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 08 11, 12:15)
Gerai, kad žinai wink.gif Bet kai skaitai postą, tai gali susidaryti įspūdį, kad kažkas lavonėlių kepenis mala, džiovina, seilėm lipdo ir tabletes formuoja laugh.gif

Kad lyg ir nerashiau taip... rolleyes.gif Kad su seilem kazhka lipdo ... rolleyes.gif
Nei man, nei mano vaikams homeopatiniai preparatai nepadejo. Paradoksas, taciau jie tik sustiprino ligos simptomus , todel esu ishtikima tik tradicinei medicinai, kuri mus ishgelbejo po homeopatiniu vaistu vartojimo. Bet tai tubut labai individualu. Jei kazhkam jie padeda- valio.
Atsakyti
Retas tradicinis gydytojas skiria homeopatinius vaistus....Mano pacios brolis tradicinis ir mane ziuri kaip i doh.gif bet as visai nepykstu...esu pasiryzus jam irodyti, kad net rimta angina galima isgydyti remiantis homeopatija. Tik tas kas nebande gali burti daug ka - o mamkos, kurios isbande dziaugiasi, kad yra kuom pakeisti chemija. Manau drasiai gali vartoti - tikrai nepakenksi.
Atsakyti
o mes jau kokius 2 metus gydomės vien hemopatiniais vaistais, ir labai džiaugiuosi kad jokių antibijotikų nereikia smile.gif
Atsakyti
mes irgi tik tai homeopetinius preparatus geriam, vaistu tai ar ne bandem, bet profilaktikai ir vyresnioji 4 metu dukra geria ir mazoji nuo 2 menesiu geria, ir prisipazinsiu kol kas TTT abi vi sveikos..ar karta TTT tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Vega @ 2004 08 11, 10:33)
Kad lyg ir nerashiau taip... rolleyes.gif Kad su seilem kazhka lipdo ... rolleyes.gif
Nei man, nei mano vaikams homeopatiniai preparatai nepadejo. Paradoksas, taciau jie tik sustiprino ligos simptomus , todel esu ishtikima tik tradicinei medicinai, kuri mus ishgelbejo po homeopatiniu vaistu vartojimo. Bet tai tubut labai individualu. Jei kazhkam jie padeda- valio.

O aš savo poste aiškiai parašiau, kad pagal homeopatijos principus šie vaistai IR TURI sustiprinti ligos simptomus. tai akivaizdus įrodymas, kad tie vaistai veiksmingi. Vadinasi, nėra viskas gerai žinoma, jei išsigąstama ir gydymo kursas nutraukiamas motyvuojant tuo, neva liga paūmėjo wink.gif
Vega, neimk visko į širdį pažodžiui. Tu parašei, kad vaistai gaminami iš vorų, žmoagus organų. Aš parašiau, kad ne, nes vyksta stiprūs praskiedimai ir nebūtinai visuose homeopatiniuose vaistuos yra žmogaus organų ar vorų wink.gif

Aišku, aš pritariu, kad daug kuo skiriasi šiuolaikinė ir klasikinė homeoptaija. Šiuolaikinė pagrįsta tokiu principu: išrašomi vaistai, kuriuos gamina farmacinės bendrovės. Klasikinės homeoptaijos taikymo atveju vaistus skiria konkrečiam ligoniui gyd. homeopatas.Jis sudaro veikliųjų medžiagų sąrašą ir numato kiekius atsižvelgęs į ligonio anamnezę.

Aš vaiką gydau išskirtinai homeopatiniais vaistais. Taip įveikėm ne vieną rimtą ligą. Paskutinį sykį kovojom su ūmiu laringitu, kuris dusino mano vaiką ir kita tradicinė gyd. seniausiai būtų nusiuntus mus "ramybės dėlei" ligoninėn. Kai mano kūdikis sirgo plaučių liga kūdikystėje aš nekišau primygtinai siūlomų antibiotikų, o vėl pasiklioviau homeoptaija. Vaikas tpfu tpfu tpfu sveikas kaip ridikas wink.gif Ir dar ilgai bus wink.gif
Bet kokiu atveju nerekomenduoju gydyti savamoksliškai. Reikia išklausyti kompetentingų gyd. nuomonės, o homeopatinį gyd. visgi turi skirti gyd. homeopatas arba bent toks gyd., kuris žino su kuo ta homeopatija valgoma ir nesigąsdins ligos "paūmėjimų", kurie yra įprasti.
Atsakyti