Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 7

Šeštadienį buvo mūsų dukrytės pirmasis gimtadienis, jis maums įpatingas, todėl nusprendžiau, kad reikia viską gaminti pačiai ax.gif Taigi iškepiau ,,Napaleona". dariau įdarytus pomidorus, idarytus kaiušinius, dariau abu užkandžiu tortukus, ir su krekeriais ir su vafliais, iįkepiaus vieno kasnio pyragėlius su grybais ir faršu, ir tada viso kas su sluoksniuota tešla, visko ir po daug lotuliukas.gif VIENU ŽODŽIU likau ne tik aš bet ir visi svečiai sužavėti thumbup.gif , bet tavo receptų tikrai nebūčiau paruošusi tokios šventės . Visą šeima, draugai ir giminės tau žemai lekiamės tu auksas wub.gif Beje viskas pavyko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 01 30, 09:03)
Cigarettes Russes, kitaip dar vadinama Piroulines, kilo Belgijoje 1900-siais. Tai yra plonyčiai kaip cigaretės susukti vafliai, dažnai pripildyti šokoladinio kremo arba pamirkyti šokolade. Dažniausiai patiekiami su ledais, vaisiais ar kitais desertais, bet skanūs ir tiesiog vieni...

user posted image

[


tesla labai panasi i "laimes sausaineliu"-tik kai juos kepiau, man ziauriai prilipo prie kepimo popieriaus doh.gif kadangi pabaigiau balta,tai kepiau ant rudo, bet kazkoks nekokybiskas pasirode...viskas labai limpa ant jo...o gal ant folijos bandyt kept? g.gif
Atsakyti
šiandien gaminau kalakutienos vyniotinį su sūriu. Galutinis rezultatas puikus thumbup.gif , tik l. išsigandau blink.gif , kai sumaišiau džiuvesėlius su grietinėle, nes sulipo į vieną gumulą, teko dar pilt grietinėlės, skubiai maišyt ir pilt į faršą. dar papildomai dėjau kepintos morkos. buvo skanu. biggrin.gif
Eilinį kartą dar pagaminau tinginių skruzdėlyną, kuris mano šeimynai yra nepakeičiamas. Svarbiausia, kad darbo nedaug. biggrin.gif
Atsakyti
Vakar kepiau šokoladinius keksiukus su bananais - labai greit paruošiami ir skanūs. Kepiau tik su juodu šokoladu. Bet galvoju pabandyt juos be kakavos kept, tai turbūt kakavos kiekį reikia keisti miltais, kad tešla nebūtų per skysta? Kažkaip man kakava "paslepia" bananus, o norėtusi, kad jie labiau jaustusi.
O penktadieni išbandžiau kiaulieną su parmezano padažu - labai patiko man šitokia mintis, tik su padažu šį kart apkepiau ne orkaitėje,o keptuvėje.
Na o savo eilės laukia morkų vyniotinis - Mišelės temoje į jį spoksojau, dabar dar čia atsirado , turbūt tai ženklas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš šiandien vaikams pusryčiams kepiau Sonatinos varškėčius 4u.gif Labai jau skanūs buvo thumbup.gif

AČIŪ, Sonatina 4u.gif
Atsakyti
Šiandien gaminau vištieną su morkom, slyvom ir ryžiais. Tik mano vištiena buvo jau pamarinuota. Buvo skanu thumbup.gif
Atsakyti
Po vakarienes uzsimanem ko nors saldaus. Turejom saldytu serbentu, tai per 10 min. i orkaite pasovem greita pyraga su uogomis smile.gif Puikus desertas gavosi thumbup.gif
Atsakyti
O stai cia -mano strepnia pagal SONATINOS recepta-"Separdo pyragas",tik as koregavau ax.gif ,kadangi neturejau farso,bet buvo kalakutienos 2 virtos blauzdos ir kruva virtu sirdeliu doh.gif .
Viska susmulkinau,suprieskoninau tongue.gif ,o keptuveje tik sukaitinau.Morka+svoguna+cesnakiuka -pakepinau ir uzpyliau grietinele 200ml.Kai viskas sutirstejo,sukreciau i inda,ant virsaus bulviu kose,pabarsciau zaliais svoguneliais ir pabaigai tarkuoto surio.

user posted image

user posted image


Sonatina,dekoju uz tavo nuostabu skyreli,gelbeji jau ne pirma karta thumbup.gif .
Labai patiko susainukai su bekonu ir sausainio lazdeles su suriu thumbup.gif ,

user posted image

user posted image

o dar daug komplimentu ir pagyru susilaukiau po suraityto "kalakutienos zuikio" ir "torciuko Marsas",kuriu ,deja, nespejau nufotkint lotuliukas.gif ,lauke alkanuju minia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shanet: 05 vasario 2007 - 23:30
[quote=Sonatina,2007 01 08, 11:33]
user posted image

. Sausainius susmulkinti blenderyje ir sumaišyti su ištirpintu sviestu.

Sonatina,as neturiu blenderio,kuo galeciau ji pakeisti? Ar galeciau sausainius sudeti i maiseli ir poto sutrupinti su kocelu ar cia stambiau nei trupiniais reikia? blush2.gif

Želatiną užpilti 60 ml vandens, išbrinkinti ir ištirpinti ant nedidelės ugnies.
O kaip ten ja brinkint reikia? Ar negaleciau paprasciausiai zelatina istirpint karstame vandenyje? unsure.gif Nezinau kaip papuosti torta,noriu nustebinti savo MB mums svarbia proga wub.gif Patarkite kokiu sventiniu papuosimu,meiles tema wub.gif
Atsakyti
sausainius sumalk paprasciausia mesmale. zelatina uzpilk vandeniu ir palauk kol isbrinks, t.y. is smulkiu grudeliu pasidarys dideli rolleyes.gif tada kaitink ja kol istirps viskas.
Atsakyti
Sonatina, norejau paklausti, daznai receptuose minima, kad reikia tarkim 5 gramu sausu mieliu. O jeigu imti ne sausas, o tas kitokias, kubeliais isfasuotas, tai cia koks kiekis butu?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Keksiukai su Nutella

10 v. š. (140 g) minkšto sviesto
3/4 puodelio cukraus
3 kiaušiniai
1/2 a. š. vanilės
1 3/4 puodelio (200 g) persijotų miltų
1/4 a. š. druskos
2 a. š. kepimo miltelių
~1/3 puodelio Nutellos

Orkaitę įkaitinti iki 165º C. Pasiruošti 12 keksiukų formelių.
Mikseriu išplakti kambario temperatūros sviestą ir cukrų iki purios šviesios masės (~ 5 min.). Po vieną įmušti kiaušinius (po kiekvieno gerai išplakti ~ 1 min.). Dėti vanilę, suberti miltus, sumaišytus su kepimo milteliais ir druska. Mažiausiu mikserio greičiu maišyti, kol masė bus vientisa ir nebesimatys miltų.
Išdėlioti tešlą į paruoštas formeles. Ant viršaus dėti po kupiną šaukštelį Nutellos ir pamaišyti dantų krapštuku, pasistengiant, kad šiek tiek tešlos atsirastų virš Nutellos. Kepti 20 min. Ataušinti ant grotelių.

P. S. puodelis – 237 ml. Kepiau 23 min. Labai gražūs ir skanūs keksiukai... rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti