Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee - 2

Sluoksniuotos tešlos vyniotinis su lašiša

2 lakštai sluoksniuotos tešlos ~20x20 cm
300 g šaldytų špinatų (arba švieži, bet šviežių reikia daugiau)
50 g sviesto
2 pailgi šviežios lašišos filė gabaliukai ~3x2x18 cm dydžio
trynys
druska, muškato riešutas

sviestą ištirpinti, jame truputį patroškinti špinatus. Pasūdyti, patarkuoti muškato riešuto (labai nedaug, mažos kavos pupelės dydžio gabaliuką, geriau truputį mažiau, nei padauginti), išmaišyti ir palikti aušinti.
orkaitę įkaitinti iki 200 C
2/3 tešlos lakšto užkloti puse špinatų, padėti lašišos juostelę ir suvynioti. Padėti ant skardos. Taip pat padaryti ir kitą vyniotinį. Patepti plaktu kiaušinio tryniu. Kepti apie 35-40 minut.

Nuotraukytė tik tokia. blush2.gif Gal greitu laiku darysiu, tai pakeisiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 13 sausio 2007 - 13:26
@asta
blush2.gif oi... wub.gif
Labai džiaugiuosi, kad koldūnai gerai gavosi smile.gif Ir tikiuosi viskas kitas gerai pavyks smile.gif

amirrr
Smagu-smagu-smagu smile.gif Kaip ten galutinis rezultats? smile.gif

Eni
Man irgi labai "triufelis" patinka drinks_cheers.gif galima sakyti, kad mėgstamiausias smile.gif Dėl penkių žvaigždučių "languotam" tortui tai nesutinku smile.gif))))))) tikrai nėra taip sudėtinga smile.gif Triufeliui daugiau pastangų reikia smile.gif "Dainava" - sudėtinga, tai tikrai. Net konditeriniuose Dainavą kepa patyrę konditeriai. Negąsdinu, negąsdinu smile.gif))) Viskas tikrai įmanoma smile.gif Ir Dainava irgi smile.gif Lauksiu klausimų smile.gif))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 13 sausio 2007 - 13:25
Na skubu pranešt naujienas blush2.gif

Kepiau Karpatę bigsmile.gif mano orkaitė matyt individuali,nes kepė 20 min,reikiamoj temperatūroj,ir perkepė doh.gif bet nieko,vyras bambėjo,koks čia pyragas,kad taip smirda,visada tai kveeeepia......aš kantriai ruošiau kremą,minyse sakydama-pala pala,paragausi.....Kai kremas buvo užkaistas tirštėti,įdarbinau vyrą,jį maišyt,nes tuo tarpu maišiau ingredientus,skirtus Kalakutienos vyniotiniui su obuoliais....Vyras aišku supanikavo,kai kremas pradėjo tirštėt....kas čia per nesaaaamonė,ką tu čia darai...aš vis tyliu.....Po sudoroto vyniotinio,kuris buvo laaabai skanus,obuoliukai laaaaabai jam tinka,tik aš dar morkytę įtarkavau blush2.gif ėmėme ragaut Karpatę....mmmmmm skonis super....blogo kvapo kepant niekas nebeprisimiė 4u.gif tik kitą kartą žinosiu,kad ilgai kepti nereikia drinks_cheers.gif

Dėkui už receptukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 01 13, 13:33)

Nuotraukytė tik tokia.  blush2.gif Gal greitu laiku darysiu, tai pakeisiu 


gleese, man tai idomu, koks ten kitas vyniotinis apacioj nuotraukos matos blush2.gif nes atrodo tai taip apetitnai rolleyes.gif
Atsakyti
@asta
Aga smile.gif kvapelis būna smile.gif mano vaikis tai irgi nosi rauko - kokia čia kiaušinienė kepa lotuliukas.gif Džiaugiuosi, kad patiko ir tiko ir esi patenkinta smile.gif Vyniotinio originaliame recepte buvo obuolių piurė, bet aš patingėjau ir man labai patiko, kad gabaliukai truputį jaučiasi smile.gif O šalavijus tu šviežius ar džiovintus dėjai?

Moonlit
Ak tos dietos smile.gif Bet gal ko nors pas mane atrasi ir dietos metu tinkančio? smile.gif

lanaa
Kokie žmonės smile.gif Sveikutė! O gi ten lavašo vyniotinis ir šalia persikai su tunu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 13 sausio 2007 - 21:13
QUOTE(Glacee @ 2007 01 13, 21:12)
@asta
Aga smile.gif kvapelis būna smile.gif mano vaikis tai irgi nosi rauko - kokia čia kiaušinienė kepa lotuliukas.gif Džiaugiuosi, kad patiko ir tiko ir esi patenkinta smile.gif Vyniotinio originaliame recepte buvo obuolių piurė, bet aš patingėjau ir man labai patiko, kad gabaliukai truputį jaučiasi smile.gif O šalavijus tu šviežius ar džiovintus dėjai?



Na man irgi tie obuolio gabaliukai buvo niam niam bigsmile.gif o šalavijo išvis nedėjau,labi gaila,bet neturėjau ir pirkt neradau verysad.gif skanu buvo ir be jo,kitą kart būtinai bandysiu su šalaviju.Jis kogero parduodamas tik spec.prieskonių parduotuvėse g.gif Arba reiks pačiai pasisėt pas mamą sode ax.gif
Atsakyti
Glacee, laikausi tokios delčios dietos, tai ji jau kitą savaitą baigiasi. Buvo keletas kg nuo švnčių užsilikę ir akis badė. Vėliau vėl grįšiu į senas vėžes, toliau gaminsiu ąk nors skanaus ri naujo, tik aišku stengsiuosi neapsiryti blush2.gif

Klausykit, paaiškinkit man neapsišvietusiai, kas tai per daiktas tas šalavijas. Ir kurioj vietoj PC jo ieškoti? Pir prieskonių žiūrėjau ir neradau. Kokiu kitu prieskoniu galima jį pakeisti? Kažkada lyg esu gėrusi arbatos su šalaviju g.gif Gal man jo paieškoti kokioj vaistinėj?
Atsakyti
Glacee, as ten pajuokavau del tu 5 balu languotam mirksiukas.gif nes is pirmo zvilgsnio niekaip nesupratau kaip ji daryt blush2.gif ir nuo kurio galo pradet umn.gif bet pastudijavus aiskiau pasidare mirksiukas.gif gal reiks kada isbandyt ax.gif
Dainavos tai noreciau pabandyt, gal gautusi mastau.gif nes pirktinis tai patikdavo ax.gif
O triufelis labai skanus, tik sikart be papuosimu dariau del laiko stokos blush2.gif bet skoniui tai nepakenke essen.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2007 01 14, 11:59)
Jis kogero parduodamas tik spec.prieskonių parduotuvėse  g.gif  Arba reiks pačiai pasisėt pas mamą sode  ax.gif


QUOTE(Kaliteja @ 2007 01 14, 14:07)
O kur tų šaukštų reikia ieškoti  g.gif

Šią savaitę mačiau IKI PC prie prieskonių buvo gana dideliais isfasavimais bet tik kelis lt kainavo. Užtat buvo nugrūsta į pačią lentynų apačią mirksiukas.gif

Glacee, labai liuks Sluoksniuotos tešlos vyniotinis su lašišareceptėlis thumbup.gif Aš labai panašiai kepu su garbanotuoju kopūstu (savojos kopūstas, jei neklystu) prieš tai lašišą truputį pamarinavus su Matini ir citrinos sultim. Kažkada žurnale radau ir išbandžius buvo itrukta į šventinį meniu, tik mes jį karštą valgom su kepintu likusiu kopūstu ir moliūgu. Pabandysiu ir su špinatais
essen.gif essen.gif
Ir dar Glacee, gal gali patarti ką furšetams karšto darai? Gal ką iš čia pateiktų patiekalų? ax.gif Penktadienį krūvą svečių turėsim, tai visą meniu jau turiu sudarytą ir išbandytą, bet dėl karšto neapsisprendžiu, nes visi mano karšti patiekalai prie stalo valgomi, o svečių nusimato dvigubai tiek, kiek galim prie stalo susodint blush2.gif Tai suku galvą, suku ir nieko nesusisuka doh.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Morkų pyragas
Toks prie sveikuoliškų smile.gif

200 g tarkuotų morkų
4 kiaušniai
150 g rudojo cukraus (jei nėra - pakeisti 100 - 110 g baltojo)
100 ml aliejaus
100 g ruginių miltų
80 g kvietinių miltų
2 a.s kepimo miltelių
1 a.s. cinamono
kavos pupelšs dydžio gabaliukas muškato riešuto (sutarkuoti)

sauja razinų
sauja džiovintžų slyvų (supjaustyti)
pora saukstų cukatų
ananasų džiovintų cukruotų (supjaustyti)
100 g smulkintų graikinių riešutų

Priedus galima pasirinkti pagal savo skonį

vienos citrinos sultys
maždaug 130 - 150 g c. pudros glajui

Orkaitę įkaitinti iki 180 C. Forma ~ 20 x 20 cm
Kiaušinius, cukrų, aliejų suplakti, kol ištirps cukrus. Pridėti morkas, persijotus miltus kartu su kepimo milteliais. Išmaišyti. Įmaišyti visus priedus, įpilti tešlą į formą ir kepti apie 50 - 60 min. Pyragą ataušinti, padengti glajumi.
Glajui c.pudrą išsijoti ir po saukstelį pilti citrinos sultis. Išmaišyti. Turi būti lengvai tepama, bet neskysta konsistencija. Jeigu bus labai skysta, tai galima dar truputį c. pudros įmašyti arba lengvai pašildyti glajų. Pašildytas glajus labai greitai džiūsta, tad tepti reikės labai greitai smile.gif Viršų aš dar pabarsčiau smulkintais riešutais.
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 01 13, 13:09)
amirrr
Smagu-smagu-smagu smile.gif Kaip ten galutinis rezultats? smile.gif

Buvo viskas gerai, kremas skanus, kol buvo puode ir tirštas, pyragas taip pat pasisekė, sutepiau ir padėjkjau į šaldytuvą, o kai kitą dieną pjausčiau, visas kremas pasileido upeliu unsure.gif , visiškai skystas, na ir ką kaltint, aš kaltinu krakmolą blush2.gif , nes pati viską dariau gerai biggrin.gif
Atsakyti
@asta
pasisėti - tai gerai smile.gif aš ir kitokių žolelių pasisėju smile.gif baziliką, čiobrelius (nors jau nesėju, nes jau patys auga smile.gif peletrūną, dar vieną žolelę, bet nežinau jos tikrojo pavadinimo, šiap tai ji yra citronas. smile.gif

Džiovintų šalavijų mačiau Basanavičiaus g. prieskonių p-vėje smile.gif

Moonlit
O, kaip:) laikau špygas kad būtų toks rezultatas, kokio lauki pati smile.gif
paveiksliuke šalavijų portretas smile.gif Šiaip tai jais yra gydomos burnos ertmės, gerklės ligos, bet ar tai tie patys, ar kiek kitokia atmaina, dabar nepasakysiu.

Eni
Na matai, ne taip baisus velnias.... smile.gif Iš tikro nieko sudėtingo nėra, tik išvaizda linksma smile.gif Dainavą ir aš mėgstu:) mniam smile.gif reiks gal daryti. Nors mano užsakovė tai blaškosi - pati nežino, ko nori:) vieną dieną torto su muminukais, kitą - su šuniukais, dar barbę pakartoti, tai drugelių prilipdyti... štai ir turime problemėlę smile.gif O kol nežinau dizaino, nežinau, kokį vidų daryti:)smile.gif

Portuke
O kas per šaukštai? g.gif smile.gif
Štai ir aš šalavijų radau, bet ne IKI, o Maximoje. Izraelyje užaugintų.
Taip, šitas vyniotinis tikrai labai geras smile.gif Aš dar taip pat kiaulienos mažąją filė įvynioju. Irgi gražiai gaunasi smile.gif Irgi skaičiau žurnale, atrodo, Liza, ar Prijatnogo apetita, tokio vyniotinio su savojos kopūstais receptą ir vis nežinojau, ar imtis ar ne smile.gif Šitas jau patikrintas, nuo seno daromas... Bet rankos niežti smile.gif
Žinok, karštam siūlyčiau padaryti kokį nors troškinį, nes namų sąlygomis dideliam skaičiui svečių porcijinius dalykus bus sunkoka padaryti - nei orkaitės nei viryklės neužteks. Aš tai gal daryčiau labai ką nors paprasto, bet užtikrintai skanaus - pvz. kalakutieną arba antieną su baravykais, rizotą su džiovintais pomidorais...? O gal oto filė suktinuką parmos kumpyje su sūrio padažu? Jeigu darysi ką nors porcijinio, tai gal geriau žuvį, nes daug greičiau gaminasi. Šiaip reiktų paderinti prie esamo meniu ir prie indų. Tai irgi svarbu smile.gif

amirrr
o... aš tai dar vieną dalyką įžvelgiu. O gal grietinėlė nebuvo gera? Galėjo "pasileisti"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 14 sausio 2007 - 23:36