Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee - 2

Šiandien vakare noriu kepti grietiniečius, bet nelabi įsivaizduoju kiek šaukštų yra 400g miltų, 100g cukruas ir 75g grietinės. Gal kas žinot ir galit surašyti kiekius valgomaisiais šaukštais? Ačiū
Atsakyti
Avinžirniai marinuoti sicilietiškai
Puikios, gaivios ir kartu sočios salotos. Recepto originalas čia o aš dariau su minimaliais pakeitimais

user posted image
user posted image

400 g virtų avinžirnių
3-4 salieru stiebai, plonai supjaustyti
puse raudonojo svoguno, plonai supjaustyto
nedidelis cili pipiras
3-4 skilteles cesnako, susmulkintos
smulkiai supjaustyti petražolių lapeliai
1 laimo sultys ir nutarkuota žievelė
saukstelis medaus
aliejus (pas mane - vynuogiu kauliuku)
druska

Viską sumaišyti ir palaikyti šaldytuve dvi-tris valandas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 27 vasario 2007 - 19:09
kismet
Daivve
Jūs man šiandien privarėt apetito lamadžams smile.gif prikepiau ir aš smile.gif Į tešlą piliau du trečdalius stiklinės vandens, irgi plonai kočiojau, traškėjo, bet ir išsiputė smile.gif skanu buvo smile.gif ir lygiai taip pat - nufotografuoti galimybės nėr!!!!! smile.gif Jeigu jaučiate, kad tešla kietoka, tai dar galima vandenuko įpilti smile.gif

saule97
miltų - dvi su puse stiklinės (gal truputį mažiau)
cukraus - puse stiklinės
grietinės - pusė mažo indelio smile.gif
Atsakyti
pomidorai su medaus uzpilu ..... neturiu zodziu ... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Norejau issikepti lasisa sluoskniuotoje tesloje. Tik vat parduotuvej neradau spinatu. Nebeda bigsmile.gif As panaudojau medu 4u.gif Gavos laaaabai skaniai ax.gif
Atsakyti
O aš noriu pasidžiaugti hašlama receptėliu thumbup.gif thumbup.gif Vyras nevalgo virtų, troškintų svogūnų ir pipirų (paprikų) , tai aš truputį pasikoregavau receptą pagal mus ir jau n-tąjį kartą šiandien gaminau patiekalą a'la hašlama - vietoj šonkauliukų viriau veršienos .nugarinę su kaulu. Išvirusi sluoksniavau žalius lešius, pomidorus savo sultyse, bulves, morkas, mėsytę ir saliero kotą, paskaninau šaldytasi bazilikais ir užpyliau sultiniu ir dar "pamiršus" ant viryklės palaikiau tongue.gif Labai skanu thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portuke: 01 kovo 2007 - 23:51
O gal žinai, kur galima nusipirkti avinžirnių? valgiau Italijoje, visai patiko, tik Lietuvoje niekaip nerandu g.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2007 03 03, 12:48)
O gal žinai, kur galima nusipirkti avinžirnių? valgiau Italijoje, visai patiko, tik Lietuvoje niekaip nerandu g.gif  ačiū 4u.gif

Pažiūrėk Mximoj ir Iki tinkle.
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2007 03 03, 11:48)
O gal žinai, kur galima nusipirkti avinžirnių? valgiau Italijoje, visai patiko, tik Lietuvoje niekaip nerandu g.gif  ačiū 4u.gif


Aš naudoju marinuotus, būna beveik visuose prekybos centruose ten kur ir marinuoti žirneliai, agurkėliai, kukurūzai, pupelės etc. Vadinais angliškai lyg ir Chik Pois.
O paprastų (ne marinuotų, džiovintų) pirkt nemačiau, nors nelabai ir ieškojau - tingėčiau ilgai juos virt smile.gif
Atsakyti
SOS !!!!! Merginos kiek yra pakelis kepimo milteliu??? As pakeliais neturiu, tai nezinau kiek man i pyraga deti sad.gif
Arba dar kitaip pameginsiu paklausti: kiek reikia kepimo milteliu pyragui kuriam bus sunaudota 400 gr miltu?
Gelbekite 4u.gif
Atsakyti
Kažkada neseniai Sonatina rašė, kad ant kilogramo masės dedasi arbatinis šaukštelis nubrauktas Kepimo miltelių. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2007 03 03, 19:19)
Kažkada neseniai Sonatina rašė, kad ant kilogramo masės dedasi arbatinis šaukštelis nubrauktas Kepimo miltelių. 4u.gif

O mase tai cia viskas viskas kas dedama pagal recepta taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 03 kovo 2007 - 20:24