Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee - 2

o aš labai norėčiau sužinoti upėtalio lavaše receptą - tokio man atrodo dar nebuvo? 4u.gif
Atsakyti
O aš pasiilgau Glacee tortų, todėl domina aksominis šokoladinis torčiukas. O ir upėtakis lavaše vilioja... bigsmile.gif
Atsakyti
brashke77
smile.gif
Baklažanai su varškės padažu*

Eni
smile.gif
Kalakuto kumpelis obuolių kailinukuose*

editam, Antrininke
smile.gif

Dabar įdėsiu tortą, o vėliau kitus receptus smile.gif

Aksominis šokoladinis tortas
Nieko nesakysiu... tik kad padarius šitą tortą susilaukiau aplodismentų... tiesiogine to žodžio prasme smile.gif

user posted image

80 g šokoladinių sausainių Selga
50 g lazdyno arba migdolų riešutų
50 g sviesto

400 ml grietinėlės
400 g juodojo šokolado
50 g cukraus
2 kiaušinių baltymai
1 v.šaukštas su kaupu tirpios kavos
brendžio - pagal pageidavimą

forma 22 cm.

Sausainius ir riešutus susmulkinti, sviestą ištirpinti ir įpilti į sausainius su riešutais. Viską sumaišyti, įpilti į formą, labai gerai suspausti ir formą įdėti į šaldytuva porai valandų.

Šokoladą ištirpinti garų vonelėje, baltymus išplakti su kava ir cukrumi irgi virš garų vonelės. Grietinėlę išplakti. Šokoladą atsargiai išmaišyti su baltymais (šokoladą sutrauks, taip turi būti smile.gif ) Baltyminę-šokoladinę masę sumaišyti su grietinėle ir brendžiu. Išmaišyti ir išpilti ant sausinių pagrindo. Laikyti šaldytuve. Galima sušaldyti - bus ledų tortas smile.gif
Atsakyti
Neteko ilgesnį laiką užsukti - ir jau virtualus stalas vėl lūžta nuo gėrybių. Ačiū šeiminnkei už idėjas. Na, o aš ketvirčio ataskaitą pateiksiu - keksai nuostabūs(su cukinija ir tas iš keturių mišinių). Na ,o karpatei kažko trūko. Pirma, nesigavo tešla - sutraukė, tad paskui dariua pagal standartinį plikytos tešlos receptą. Ir gavosi daugiau kaip desertas nei tortas. Atskirai kremas, atskirai viršus. Ar taip turi būti?
Atsakyti
Ar galima Aksominiam tortui naudoti grietinėlę kavai? O gal eikia tos riebios (plakamosios). Ačiū už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti
Tikuosi Glacee nesupyks, jei už ją atsakysiu, bet gal Aiste S skubiai reikia...
Netiks grietinėlė kavai, nes išplakti galima ne mažesnio kaip 30 proc riebumo grietinėlę. 4u.gif
Atsakyti
natmar
vaišinkis smile.gif
man karpatė neišeina tokia vienalytė, bet ir nėra taip kad tešlos lakštas atskirai ir kremas atskirai. Kažkaip jie vis dėlto sukimba smile.gif

Aistė S
reikia plakamosios - juk ją reikia plakti smile.gif

smike
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 17 kovo 2007 - 18:05
O koky miksery naudoji darydama savo sedevrus???
Atsakyti
Sandriuks
Patį paprasčiausią smile.gif)))) 30 lt nekainavo.... prieš kelis metus maximoje pirkau, o ne dirba bet aria smile.gif))))) turiu dar sulužusią Roventą ir moulinexa neveikiantį... niekaip iki dirbtuvės neišsiruošiu

IZAURA
laaaaaaabai skanus varškėtis smile.gif pas mane įrašytas į Vėlykų meniu smile.gif
user posted imageuser posted image

250 g cukraus
3 v.šaukštai kakavos
200 g sviesto
50 ml vandens
250 g miltų
3 a.š. kepimo miltelių
4 kiaušiniai

1 kg varškės
4-5 kiaušiniai (priklausomai nuo dydžio)
170 g cukraus
100 g minkšto sviesto

Aš turėjau formą 22х22 cm, bet ji mažoka, geriau 27х27 arba didelė tortinė 28 cm. Formą iškloti kepimo popieriumi. Orkaitė 180 С.

Sviestą, cukrų, kakavą ir vandenį ištirpinti, ir pakaitinti ant mažos ugnies penkias minutes. Ataušinti, pusę stiklinės masės nupilti glajui. Į likusią masę įmušti keturis trynius, išmaišyti. Baltymus išplakti. Baltymus ir miltus su kepimo milteliais įmaišyti į kakavinę masę per 3 kartus.

Varškės masei viską sumaišyti.

Tamsią tešlą padalinti į dvį nelygias dalis. Didesnę dalį nelygiai sudėti į formą, ant viršaus - varškės masę, o mažesnę tamsios tešlos dalį "kleckiukais" išdėlioti varškės viršuje. Kepti apie valandą, tikrinti mediniu pagaliuku smile.gif Ataušinti, varškėčio viršų apšlakstyti glajumi smile.gif



Atsakyti

Miela Gacee,
gaminau silke su grybais pagal tavasias rekomendacijas - labai skanu bigsmile.gif Didziausia intriga gaminant buvo laukti tu svogunu "siulu" tongue.gif O kadangi negalejau apsispresti, su kokiais grybais geriau daryti, tai dariau su abiem - ir dziovintais baravykais, ir saldytais. Ko gero labiau patiko su dziovintais, nes salsvas svogunu skonis labai dera su tuo specifiniu vos juntamu dziovintu grybu karstelejimu. Didelis aciu, Glacee 4u.gif

Beje, silke man buvo skanesne ne is karto, o kai pagaminta pastovejo kambario temperaturoje pora valandu g.gif Cia taip turi buti, kad ja reikia gaminti truputi is anksto, ar cia mano skonio receptoriai keisti kazkokie? blush2.gif
Atsakyti
Aisku,ne aparaturoje esme mirksiukas.gif o tai kas gamina lotuliukas.gif
Atsakyti
xmarx
Super! Labai džiaugiuosi, kad patiko smile.gif Be abejonės, geriau, kai truputį pastovi ) aš visuomet stengiuosi pasidaryti kiek anksčiau. Jeigu labiau patinka su džiovintais grybais, tai galima tada ir džiovuntų grybų miltelius naudoti smile.gif Taip pat darau ir silkę su džiovintomis slyvomis - lygiai taip pat smarkiai iškepti svogūnus, o po to pridėti pomidorų pastos ištirpintos vandeny, žiupsnelį cukraus ir džiovintų slyvų smile.gif Irgi turi truputį pastovėti smile.gif

Sandriuks
blush2.gif kad geri įrankiai - tai labai gerai ... bet ir šitas mikseris geras, net nesitikėjau. Juolab, kad ilgai gali plakti ir turi turbo. Paspaudi mygtuką ir tada labai dideliu grečiu varo smile.gif
Atsakyti