Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee - 2

Moonlit
labai džiaugiuosi, kad aksominis patiko smile.gif tai mano šeimos vienas mėgstamiausias tortų smile.gif Tarp kitko, jis labai skanus būna sušaldytas - kaip ledai smile.gif Aš tą šokoladinę masę dedu į indelius ir po to sušaldau smile.gif

Milde
Viskas bus gerai smile.gif jei susitvarkei su baltymais, susitvarkysi ir su medaus tortu smile.gif Vienintelis dalykas, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, tai kad kiaušinius reikia pilti į dar šiltoką ištirpintą medų, nes kitaip labai plyš tešla kočiojant. Ir viskas pavyks smile.gif

Mama_Tania
labai smagu ir malonu, kad patiko ir pavyko smile.gif O kaip bendradarbiai? Ar patenkinti? bigsmile.gif

tavi
brangioji, o kokius produktus tu turi? Ir ko norėtum? smile.gif Nors maždaug apibrėžk norus, gal ką nors ir sugalvosim smile.gif
Atsakyti
Man svarbu nebrangu ir pagal galimybę greitai. Pirmoji sąlyga svarbiau, prie viso kito galiu prisitaikyti.
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 03 28, 07:58)
Mama_Tania
labai smagu ir malonu, kad  patiko ir pavyko smile.gif O kaip bendradarbiai? Ar patenkinti? bigsmile.gif

blush2.gif dėka tau, visi liko sužavėti ir labai patiko skonis, tai prašė receptą 4u.gif ačiū, glacee, už puiku ir lengva receptą aciuks.gif

blush2.gif turiu tik viena klausimą: (labai gėda, bet... paklausiu), pyragas iškepė purus ir minkštas, bet kitą diena jis nusėdo (žinau, kad yra kažkokios taisyklės, bet jų nežinau), ką daryti, kad jis toks ir liktų? ir kokioje formoje tu, glaceee, tokį pyragą kepei (pailgoj, apvalioj...)? aš apvalioj, tai per vidurį jis daugiau pakilo, nei iš kraštų, o tavo nuotraukose to nesimato (jaučiu, kad pas tave vienodai jis buvo pakilęs)?
Atsakyti
noriu paklausti, ar i aksominio torto grietineles mase nereikia deti standiklio?Ar jis nesukiuz? g.gif
Atsakyti
Labai mėgstu grietinėčius essen.gif , tai labai apsidžiaugiau šioje temelėje suradusi receptą thumbup.gif . Sekmadienį iškėpiau, gavosi fantastiški thumbup.gif , bet dingo akimirksniu doh.gif Pirmadienį teko kept dvigubą porciją...
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2007 03 28, 12:03)
noriu paklausti, ar i aksominio torto grietineles mase nereikia deti standiklio?Ar jis nesukiuz? g.gif

Neturėtų - baltymai laiko, bet gali įdėti. Jis tikrai skonio nekeičia.
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2007 03 28, 10:03)
noriu paklausti, ar i aksominio torto grietineles mase nereikia deti standiklio?Ar jis nesukiuz? g.gif



gaminau praeitą penktadienį. Kaip tavi parašė, man baltymai sutraukė tirpinto šokolado masę. O palaikytas šaldytuve tortas sustingo ir labai gražiai pjaustėsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonlit: 28 kovo 2007 - 11:54
Avokadas... smile.gif
puiku, skanu, maistinda, sveika smile.gif Keičiant vieną-kitą ingredientą gaunamas visiškai naujas patiekalas. Todėl tikslių kiekių nerašau, o tik idėjos smile.gif


Salotos su avokadu ir krabų lazdelėmis
user posted imageuser posted image
user posted image
Reikia avokado, krabų lazdelių, pomidoro, raud. svogūnų. Viską supjaustyti kubeliais. Užpilti galima aliejaus-citr.sulčių-medaus užpilu, jogurto-garstyčių užpilu, majonezu. Galima patiekti kaip salotas, galima kaip dipą su tostais

Avokado padažas
user posted image
Avokado minkštimą sudėti į blenderį, įdėti žalių svogūno laiškų, porą šaukštų natūralaus varškės sūrelio, medaus, aliejaus, keletą lašelių citrinos sulčių. Gautą masę galima tepti ant tostų, krekerių, dėti į krepšelius.

Avokado salotos su kalakutiena
user posted image
Avokadą, kalakuto filę supjaustyti kubeliais, pridėti smulkiai supjaustytų krapų, česnako, citrinos sulčių. Sumaišyti su nuvarvintu jogurtu.

Nuotraukos darytos prof. fotografu V.Valužio ir S.Mulino. Mano irgi smile.gif. Patiekalus gaminau aš
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 29 kovo 2007 - 11:13
Geda prisipazinti, bet avokado neesu pirkus ir neesu ragavus. Koks jo skonis? Gal verta salotas isbandyt? smile.gif
Atsakyti
tavi
žinok, tada siūlysiu ankštinius - lęšius, avinžirnius, pupeles. Labai gerai - vienuoliška košė - tinka ir su grybais, ir su mėsos gabaliukais - visaip.

Mama_Tania
Zebrą geriau kepti apvalioje formoje. Tada sluoksniai tolygiai pasiskirsto. Mano zebras truputį buvo iškilęs, nedaug. Kad biskvitai būtų lygus netepami formos kraštai, net keksams nepriklauso būti lygiems, jie net gi gali trukti viršuje. smile.gif

milka
kaip gerai! labai džiaugiuosi, kad grietiniečiai patiko smile.gif

peledziuke
aksominis neturi pasileisti smile.gif))))) šiaip aš nenaudoju standiklio aksominiam smile.gif Svarbu - tirpinant šokoladą būtinai jį pakaitinti daugiau nei 50 laipsnių, gerai išplakti baltymus.

Panos, tavi, Moonlit smile.gif
truputį ne taip smile.gif plakti baltymai neveikia, kaip standiklis. Jeigu jūs išplaksite baltymus ir paliksite juos bent pusvalandžiui, jie išplauks, juos pačius reikia standinti. O šokoladą galima užtraukti ir vandeniu, nebūtinai baltymais... šitame torte standumas - tai butent šokolado standumas, nes kaip bebūtų ištirpintas šokoladas, jis vis tiek sustings ir laikys formą. smile.gif

Comma
Ir nieko čia ne gėda!!!!! Neragavai - tai tiesiog galima paragauti. Kas dėl skonio - tai jis labai švelnus, neutralus. Bet tai yra riebus vaisius, manyčiau, kad iš pirmo karto jis nelabai kam patinka smile.gif Aš dabar taip įpratau, kad mano pusryčiai - tai batono riekelė su avokado griežinėliais, pabarstytais druska. mniammmmmm.... labai mėgstu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 28 kovo 2007 - 17:25
QUOTE(Glacee @ 2007 03 28, 14:24)
Avokadas... smile.gif
puiku, skanu, maistinda, sveika smile.gif Keičiant vieną-kitą ingredientą gaunamas visiškai naujas patiekalas. Todėl tikslių kiekių nerašau, o tik idėjos smile.gif


Avokado salotos su kalakutiena
user posted image
Avokadą, kalakuto filę supjaustyti kubeliais, pridėti smulkiai supjaustytų krapų, česnako, citrinos sulčių. Sumaišyti su nuvarvintu jogurtu.



O čia filė rūkyta ar virta? Ir kas tas nuvarvintas jogurtas?

Atsakyti
Moonlit
dariau su virta file, dariau su rūkyta vištienos file. Ir taip ir taip skanu smile.gif su rūkyta kiek intensyvesnis skonis. Bet rūkytos kalakutienos nedėčiau. Nuvarvintas jogurtas - tai tiesiog į kavos filtrą įdedi jogurto ir palauki, kol truputį nusisunks skystis. Aš tokį jogurtą net ant duonos tepu smile.gif
aga, truputį ne taip smile.gif šokolado sutraukimas ir torto standumas - čia skirtingi dalykai. Šiuo atveju torto standumas išgaunamas dėka ištirpinto šokolado sustingimo... nesvarbu, ar jis buvo sutrauktas, ar ne smile.gif jis ir taip ir taip turi sustingti .... oj... nu susipainiojau paaiškinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif žinutėje braškei aš parašiau, kad ji neišsigąstų, kai šokoladas pakeis išvaizdą... t.y. tai turėjau omeny... smile.gif

peledziuke
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 28 kovo 2007 - 15:23