Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos Didžiojoje Britanijoje

Niekur forume neradau sios temos, o gal praleidau. Labai, labai, labai laukiu is jusu bet kokiu ziniu ar nuomoniu apie studijas Anglijoje. Nes labai, labai noriu studijuoti, bet niekaip negaliu apsispresti kur geriau. Esu baigus Lietuvoje aukstesniaja ir beveik baigusi aukstaji blush2.gif , nes taip ir likau Anglijoje. O kiek zinau, baigus mokslus, galima gauti tikrai puiku ir gerai apmokama darba. Tad laukiu, gal kas ka zinot, o gal kas is patirties, ar siaip....
Atsakyti
QUOTE(init @ 2007 01 14, 18:11)
Niekur forume neradau sios temos, o gal praleidau. Labai, labai, labai laukiu is jusu bet kokiu ziniu ar nuomoniu apie studijas Anglijoje. Nes labai, labai noriu studijuoti, bet niekaip negaliu apsispresti kur geriau. Esu baigus Lietuvoje aukstesniaja ir beveik baigusi aukstaji blush2.gif , nes taip ir likau Anglijoje. O kiek zinau, baigus mokslus, galima gauti tikrai puiku ir gerai apmokama darba. Tad laukiu, gal kas ka zinot, o gal kas is patirties, ar siaip....

Sveika nelabai supratau kas domina g.gif jei nori mokitis tai pirmyn mirksiukas.gif as uk mokaus 6 metus ir dar daug metu zadu mokytis kol pasieksiu ko noriu rolleyes.gif
Atsakyti
Jei ne paslaptis, kur studijuoji? Turbut, man butu patogiausia studijuoti business, nes baigiau Lietuvoje, bet galvoju, gal labiau apsimoketu baigti socal worker or counciler, nes kiek girdejau, gerus pinigelius moka. g.gif
Atsakyti
QUOTE(uk-girl @ 2007 01 15, 17:42)
Sveika nelabai supratau kas domina  g.gif jei nori mokitis tai pirmyn  mirksiukas.gif  as uk mokaus 6 metus ir dar daug metu zadu mokytis kol pasieksiu ko noriu  rolleyes.gif

gal netycia magsitra studijuoji? bigsmile.gif nes tada jau klausimais uzpilsiu biggrin.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(init @ 2007 01 15, 18:14)
Jei ne paslaptis, kur studijuoji? Turbut, man butu patogiausia studijuoti business, nes baigiau Lietuvoje, bet galvoju, gal labiau apsimoketu baigti socal worker or counciler, nes kiek girdejau, gerus pinigelius moka. g.gif

Na as baigeu uk mokykla, po to istojau mokitis business... pabaigiau business ir supratau kad auksciau se profesija kilt nenoriu visgi mane finansai trauke bigsmile.gif tad dabar baigineju AAT Accounting Diploma ir jau prededu ACCA + Finance Management
na o ka mokintis ce jau kiekvieno pasirinkimas g.gif
o social worker tai tikrai labai lengvas mokslas mirksiukas.gif na del pinigeliu tai nezinau... nepasakyciau kad labai geri, na bet kiekvienam geri pinielei yra skirtingi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uk-girl @ 2007 01 16, 12:15)
Na as baigeu uk mokykla, po to istojau mokitis business... pabaigiau business ir supratau kad auksciau se profesija kilt nenoriu visgi mane finansai trauke  bigsmile.gif  tad dabar baigineju AAT Accounting Diploma  ir jau prededu ACCA + Finance Management
na o ka mokintis ce jau kiekvieno pasirinkimas  g.gif
o social worker tai tikrai labai lengvas mokslas  mirksiukas.gif na del pinigeliu tai nezinau... nepasakyciau kad labai geri, na bet kiekvienam geri pinielei yra skirtingi  blush2.gif



Labai idomu, kur mokiniesi, college ar university g.gif mane labai domina kiek kainuoja mokslai, nes skaiciau viena straipsni, kad eu salims pigiau arba galima susitvarkyti, kad butu visai nemokamai. Gal turi kokiu atsiliepimu apie London University?
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
kaip gaila, kad tiek mazai atsiliepe i sia tema...
Bet laukiu, laukiu, gal daugiau musu susirinks bigsmile.gif

Gal kas turite daugiau informacijos apie business commercial law ??? gal kas moketes, kiek uztruk, ar sunku, kaip su darbo vietom...atlyginimais......zodziu domina viskas
Atsakyti
QUOTE(init @ 2007 01 17, 19:26)
Labai idomu, kur mokiniesi, college ar university g.gif mane labai domina kiek kainuoja mokslai, nes skaiciau viena straipsni, kad eu salims pigiau arba galima susitvarkyti, kad butu visai nemokamai. Gal turi kokiu atsiliepimu apie London University?

As mokausi college HED nes gyvenu ne londone o sale nera universiteto schmoll.gif bet visai gerai ir college mirksiukas.gif o uz moksla as nemoku nieko ir dar visas knygas apmoka college, uzpildziau keleta formu ir viskas ax.gif o seip kainos priklauso nuo to ka mokais, AAT metam butu kainave £1000 (kursas du metai bet as buvau under 19 tai visiem nemokama) o ACCA pilnas 2/3 metai apie £3000 , Degree in financial management irgi £3000... bet man viska apmoka college tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(uk-girl @ 2007 01 19, 12:57)
As mokausi college HED nes gyvenu ne londone o sale nera universiteto  schmoll.gif bet visai gerai ir college  mirksiukas.gif o uz moksla as nemoku nieko ir dar visas knygas apmoka college, uzpildziau keleta formu ir viskas  ax.gif o seip kainos priklauso nuo to ka mokais,  AAT metam butu kainave £1000 (kursas du metai bet as buvau under 19 tai visiem nemokama) o ACCA pilnas 2/3 metai apie £3000 , Degree in financial management irgi £3000... bet man viska apmoka college  tongue.gif



Sakyk, o cia del nemokamu studiju, kokios formos? Turbut visvien skirstosi pagal kazkokius kriterijus? Gal tau galima, o man ne? g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
siulau apsilankyti senoje tema MOKSLAI UZSIENYJE, tai ten manau rasite daug daugiau atsakymu ir bendraminciu ax.gif
Atsakyti
Labas, ieskojau tokios temos ir nelabai radau (yra tik mamos kurios uz Atlanto kalba apie moksla)
Taigi gal atsiras mamyciu kurios studijuoja cia UK ir pasidalins patirtimi kur, ka mokosi, ar labai sunku. Pati noriu pasimokyti, bet neapsisprendziu ka g.gif
Gal si tema pades apsispresti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Githa @ 2008 03 18, 14:32)
Labas, ieskojau tokios temos ir nelabai radau (yra tik mamos kurios uz Atlanto kalba apie moksla)
Taigi gal atsiras mamyciu kurios studijuoja cia UK ir pasidalins patirtimi kur, ka mokosi, ar labai sunku. Pati noriu pasimokyti, bet neapsisprendziu ka  g.gif
Gal si tema pades apsispresti  mirksiukas.gif


Viskas cia puku ir paprasta su mokslais. TIK, viena problemele. Siomis dienomis pataise istatymus, ir dabar visi, kurie yra gave laipsnius (BA, MSc ir pan) is JK ar ES universitetu, nebegales pigiai naujus laipsnius JK universitetuose darytis. T.y. Jei turi BA ar MA is Lietuvos, dar vienas laipsnis tau dabar kainuos ne apie £3000 uz metus, kaip buvo iki siol. Tau kainuos apie £10000 ir daugiau uz metus. Si pataisa liecia ne tik mus, bet ir anglus. Tipo - prisistudijavai, prisirinkai laipsniu, ir eik dirbti! lotuliukas.gif
Atsakyti