Įkraunama...
Įkraunama...

Origami

Idedu nuoroda i pokalbius apie origami.
Bent jau man tokie lankstiniai tai aukstasis pilotazas ,bet gal rasit ka naudingo o ir vaikams mokyklose ar darzeliuose kartais prireikia wink.gif
http://forum.nanya.r...topic=9714&st=0

p.s kazkada lanksciau geliu ziedelius (kazkas panasaus i lelijas ir tvirtinau prie medzio sakos, labai graziai gavosi thumbup.gif )
Atsakyti
Nu as irgi kazkada bandziau, bet man vis neuztekdavo lapo ir gaudavosi kazkokia kose. Turiu visa knyga apie origami, jei kam reikes paveiksliuku galesiu nuskanuot smile.gif nes man cia taip kaip ir Jumi aukstasis pilotazas, bet labai grazu paziuret. Esu padarius tik viena dalyka - remeli nuotraukom, betgavosi taip siaubingai doh.gif kad gavau palept, nes ismest buvo gaila laugh.gif tongue.gif
Papildyta @ [mergetime]1099912217[/mergetime]
O toj nuorodoj kokie groziai rolleyes.gif thumbup.gif As irgi noriu taip moket sad.gif
Atsakyti
WOW blink.gif ! Ir cia viskas islankstyta is popieriaus?! Kazkaip nesitiki, nors.... is tu japonu visko galima tiketis smile.gif

As irgi turiu kazkur dezese ta knyga apie Origami, isleista dar rusu laikais clap.gif Lanksciau tik is pradziu, daba jau guli dezej
rolleyes.gif
Atsakyti
Na, laaabai ten grazu viskas, bet gal pradedanciosioms kiek sunkoka?

O kur rasti ka lngviau?
Kad karveli kaip islankstyti arba angela (esu kazkur maciusi). Ir Kaledos jau greitai....
Atsakyti
Rimtai! Juk cia galima vietoj kalediniu zaisliuku ant eglutes prisilankstyti clap.gif clap.gif clap.gif

Gaila, kad mano knygoje nera tokiu grozybiu, ten tik patys pradmenys, labai jau paprastuciai palygint su tame psl rolleyes.gif Nors reikia dar tuos "paprastucius" ismokt lankstyti blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE (Lotosas @ 2004 11 08, 14:52)
Na, laaabai ten grazu viskas, bet gal pradedanciosioms kiek sunkoka?

O kur rasti ka lngviau?
Kad karveli kaip islankstyti arba angela (esu kazkur maciusi). Ir Kaledos jau greitai....

yra toks tinklapiukas www.oriland.com atrodo toks adresas wink.gif tai tenelementariu lankstinuku yra wink.gif va tik kur jie sudeti tai neprisimenu unsure.gif
Atsakyti
mmm, kažkokiu periodu labai patiko lankstyti, sėdėdavau, kol gaudavosi pagal paveiksliuką rolleyes.gif Gal reiks prisimint thumbup.gif
Atsakyti
As irgi tarybiniu laiku knyga apie origami turiu, isten ismokau drugeliu islankstyti servetele ir ppo siai dienai tokiom servetelem dziaugiasi mano sveciai.
Atsakyti
Jo tuose paveiksleliuose super sunku,as tai va buvau ismokusi lankstyti gerves,tai jas panaudojau savo vestuviu salei papuosti,visai graziai ir originaliai atrode. Po to tos gerves dar pora vestuviu "atsoko",nes draugai is manes skolinosi. O ismokti galima is origamio knygos,tenviskas labai aisku.
Atsakyti
Gal kas patartumet kaip popierines tulpes daromos?
Atsakyti
O gal vaikams patiks lankstyti dinozaurus
Puslapiukas
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2005 03 07, 08:04)
Gal kas patartumet kaip popierines tulpes daromos?

na...cia n tulpes bet irgi geles biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti