Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis blombavimas

QUOTE(ajaja @ 2011 11 22, 21:12)
as dariausi balinima Prodente, bet ji atlieka ne S Morkuviene, o higieniste.

mano dantys naturaliai yra labai tamsus, tai po balinimo nebuvo akinanciai balti, bet rezultatas buvo matyt, gal 2 tonais sviesesni tapo.

bet! skaudejo tai labai labai ziauriai
jau balinimo pabaigoj pradejo dilgcioti, o gal 20min po proceduros vienu momentu galvojau isvis bus sakes. tiesa, gydytoja isleisdama liepe butinai isgerti nuskausminamu, bet as pati nusprendziau, kad apsieisiu. tai kaip uzgele tuos dantis, nezinojau kur detis. pradzioj vis dilgciojo tai vienoj tai kitoj pusej po truputi. skausmas toks ziaurus lyg gyva sakni kazkas greztu ir eina nuo vieno danties prie kito. tai kaip sakiau vienu metu uzejo atrode visa burna gelia. po to praejo, bet dar kokias 24 val vis dilgciojo stipriai. taip netiketai. tai prasizioji ka pasakyti. tai vandens i burna paimi. zodziu ziauru buvo. nekartociau tos proceduros  schmoll.gif

gal yra mažiau skausmingas būdas išsibalinti dantis? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu ir as pasidalinti savo patirtimi...
Pries metus mano 12 dantukams (6 virsutiniai ir 6 apatiniai) buvo uzdetos laminates, dabar sypsena kaip is holivudo.. del per didelio fluoro kiekio jie buvo margi ir nelygus.. laukiau 25 metus kol galejau susitvarkyti dantukus, del kuriu jauciau dideli kompleksa ir bijojau sypsotis.. sad.gif sumokejau labai daug, bet nesigailiu, nes dabar jauciuosi kaip kitas zmogus, nuolat issisiepusi ir laiminga, nebebijau bendrauti ir dalinti sypsenas. smile.gif
Teko istverti net 7 dienas po 6 val proceduru.. jos buvo labai skausmingos, bet jau baigiu viska pamirsti, tai tikrai atpirko graziu dantuku isvaizda smile.gif
Visom patariu, jei tik turite galimybe, nebijoti ir susitvarkyti dantukus.
Mano laminates tikrai tarnaus 15 metu, o po 15 metu tikiu kad bus naujesniu technologiju, kurios bus pigesnes ir vel susitvarkysiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 02 02, 21:25)
o kiek kainuoja laminates. gal i AZ parasytum, labai domina

Priklausomai nuo dantuku bukles, gali deti keramikines arba porcialenines. jei dantukain naturaliai balti, tai geriau rinktis porceliana, bet jis brangesnis, jei dantukai siek tiek gelsvi arba tamsus, reikia keramikos... as sumokejau su visu darbu, su dantenu koregavimu ir t.t. apie 20000 lt. bet kai pagalvoju, kai dirbo 8 dienas po 6 val tai ta suma visai normali.. sad.gif
dabar esu patenkinta rezultatais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurval @ 2012 02 03, 11:41)
Priklausomai nuo dantuku bukles, gali deti keramikines arba porcialenines. jei dantukain naturaliai balti, tai geriau rinktis porceliana, bet jis brangesnis, jei dantukai siek tiek gelsvi arba tamsus, reikia keramikos... as sumokejau su visu darbu, su dantenu koregavimu ir t.t. apie 20000 lt. bet kai pagalvoju, kai dirbo 8 dienas po 6 val tai ta suma visai normali.. sad.gif
dabar esu patenkinta rezultatais smile.gif



Naturalius dantis nugrezinejo dedant laminates ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurval @ 2012 02 02, 19:37)
Sveikos merginos, noriu ir as pasidalinti savo patirtimi...
Pries metus mano 12 dantukams (6 virsutiniai ir 6 apatiniai) buvo uzdetos laminates, dabar sypsena kaip is holivudo.. del per didelio fluoro kiekio jie buvo margi ir nelygus.. laukiau 25 metus kol galejau susitvarkyti dantukus, del kuriu jauciau dideli kompleksa ir bijojau sypsotis.. sad.gif sumokejau labai daug, bet nesigailiu, nes dabar jauciuosi kaip kitas zmogus, nuolat issisiepusi ir laiminga, nebebijau bendrauti ir dalinti sypsenas. smile.gif
Teko istverti net 7 dienas po 6 val proceduru.. jos buvo labai skausmingos, bet jau baigiu viska pamirsti, tai tikrai atpirko graziu dantuku isvaizda smile.gif
Visom patariu, jei tik turite galimybe, nebijoti ir susitvarkyti dantukus.
Mano laminates tikrai tarnaus 15 metu, o po 15 metu tikiu kad bus naujesniu technologiju, kurios bus pigesnes ir vel susitvarkysiu.  smile.gif

jei ne paslaptis kur tvarkeisi dantukus? mirksiukas.gif
aš vakar buvau konsultacijoje dėl estetinio plombavimo, bet man patarė pirmiausiai susitvarkyti dantis su breketais doh.gif
kaip aš jų nenoriu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda/kava @ 2012 02 04, 13:46)
bet man patarė pirmiausiai susitvarkyti dantis su breketais  doh.gif
kaip aš jų nenoriu  verysad.gif



as jau einu i pabaiga su jais, laukiu nesulaukiu, kai reikes nusiimti rolleyes.gif po to tik estetinis plombavimas, jeigu reikes - ir psio, holivooodas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda/kava @ 2012 02 04, 12:46)
man patarė pirmiausiai susitvarkyti dantis su breketais  doh.gif
kaip aš jų nenoriu  verysad.gif

aš jų irgi siaubingai nenorėjau, turėjau galimybes jau senai susidėti, bet vis tempiau gumą, kol galiausiai pasiryžau ir dabar nesuprantu kodėl aš jų taip nenorėjau, dėjausi keramikinius breketus, į akis visai nekrito jie, nepatogumo praktiškai jokio, praėjus 10 mėnesių juos nuėmė, ir dabar lygūs dantys. Juokų darbas tie breketai, kvaila buvau, kad anksčiau nesidėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 04 vasario 2012 - 14:59
QUOTE(Fanta* @ 2011 07 26, 07:01)
Neseniai dariau. Už 4 dantukus sumokėjau 2200.

i kaina juk neiejo higiena,apskritai dantuku tvarkymas?nes kiek teko girdeti,nedaro estetinoo,kol nesutvarkyta higiena ir siisap visi dantys,bent jau pas ivaciute,nes daresi drauge pries 3 ar 4metus.mokejo virs 10tukstantuku doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti