Įkraunama...
Įkraunama...

10mėn. vaikučio dienos meniu

QUOTE(MeSsS @ 2011 08 18, 16:30)
man irgi tas pats galvosūkis, kasdien tą patį per tą patį valgo, kažkada daviau savo sriubytės tai taip skaniai pavalgė  ax.gif ir taip labai nori visko ką mes valgom  unsure.gif  bet aš dar šiek tiek nedrąsiai duodu visko tik paragaut


turbut daugeliui ta problema, mes ne isimtis, nors pamaitinu pries mum valgant, bet kai mes valgom tai net kvepuot sustoja ir tik ziuri ziuri. siaip sako nuo 1metu ivedineti musu maista, o mano dar jei neblenderuotas maistas tai springsta, ir ziaugcioja. as jau ir galvoju ka cia tokio sugalvoti naujo, ir maisau kruopas ir pienuko ir druskytes dedu nu visaip bandau.
Atsakyti
Mano mažylė sveria apie 10 kg, ir nors turi jau 6 dantukus (dar 4 dygsta), valgydama stambesnius gabaliukus tiesog išspjauna blink.gif Duoniukus, sausainiukus jau kramto pati seniai. O mūsų dienos meniu toks:
8 val. grūdų košė (valgo tik pirktinės, bandau pratinti prie mano gamintų) apie 200 ml
12 val. mišinukas 200 ml
16 val. daržovienė su mėsa (kalakutiena, veršiena arba jautiena 40-50 g, o du kartus per savaitę vietoj mėsos įmaišau į daržovienę pusę kiaušinio trinio)
19 val. kaip užkandis varškė (40 g.) su pirktine tyrele arba jogurtą
prieš miegą mišinukas 200 ml
naktį mišinukas 170 ml.

Tarp maitinimų duodu pagraužti duoniukų, obuolį. Geram vandenuką, sultis.

Planuoju atsisakyti mišinuko 12 val. ir atkelti daržovienę, o 16 val. įvesti normalų maitinimą (košė, varškė, jogurtas ir pan.)

Atsakyti
mamytes, koki zuvi duodate savo maziukams? ir kur perkate?
Atsakyti
As duodu upetaki, sesuro pagauta, pirkti neperku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintaryte @ 2011 09 13, 12:21)
As duodu upetaki, sesuro pagauta, pirkti neperku  mirksiukas.gif


Reikes i zvejiba eiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Unruuly @ 2011 09 13, 16:39)
Reikes i zvejiba eiti  doh.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
pastebėjau, kad daug kas rašote, jog dedate į maistą druskos. blink.gif kad ir mažai.
bet juk visur rašo, kad vaikams iki vienerių metukų inkstai nesugeba suskaidyti druskos. juk gali ir arterinė hipertenzija išsivystyt, paskiau visą gyvenimą vargs su padidintu kraujospūdžiu. atsargiai, mamytės. 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti