Įkraunama...
Įkraunama...

Nugaros skausmai

Iskilo man toks klausimas, ar daug kurias kankina nugaros skausmai nestumo metu? Mano nestumas dar tik 11 savaiciu, bet laukiuosi antrojo mazylio, tad jau pilvukas po truputi ima matytis ir atsirado problema, kuri labai vargina, ypac kai tenka nemazai dirbti ar sedeti. Padeda tik degtines trynimas strenu srityje.
Kaip jus kovojate su tokiu dalyku? Gal zinote, kaip apmalsinti ar panaikinti toki skausma?
Atsakyti
Man lygiai tas pats,tik nestumas 31 savaite, o iki tol kazkaip nelabai vargino tie nugaros skausmai,bet dabar tai ypac pablogejo.Buvau pas gydytoja pasiklaust,ka daryt,tai ji patare nesioti nesciuju dirza,tepti nugara su Fastum gel,gerti Magne B6.Tik ko tai geriau nesidaro sad.gif O vaistu jokiu vartot neleido.Tai ir kankinuosi dabar sad.gif
Bet tavo, Lexana,nestumas dar nedidelis,gal padetu daznesnes pertraukeles darbo metu? Ir stenkis islaikyti taisyklinga laikysena sededama ir vaiksciodama,kad visoms nugaros raumenu grupems tektu vienodas, tolygus apkrovimas.
Atsakyti
kiek zinau labai padeda baseines tokias problemas iveikti.
Man su antru maziuku irgi labai nugara skaudejo bet gelbejausi masaziukais.
Dabar galvoju apie baseina wink.gif
Atsakyti
Ir man skauda nugara, ypac vakarais, po darbo dienos, kai tenka dug sedeti. Man 19 savaiciu, o nugara skauda jau koki menesi. Tai kol kas stengiuosi dazniau paguleti, kai yra galimybe. Ir skausmai praeina. Manau, kad tikrai reikia pradeti lankyti baseina, nes kuo toliau, tuo sunkiau bus, nes svoris gi auga smile.gif
Atsakyti
Coco, mano laikysena isties gera. Net nezinau, kodel nugara man skauda. As turiu tik ta problema, kad yra didelis nugaros islinkimas, riestas uzpakaliukas. Gal del to??? Bet visvien aciu uz patarimus!!! thumbup.gif
Atsakyti
man 33sav. o nugara skauda visa neshtuma. vienas pykina, kitos tinsta, o va kitoms nugara skauda, ka cia padarysi. per tuos 7men visko ishbandzhiau, bet niekas nepadejo. lengivausia kai vyras masazhiuka padaro, bet tai tik laikinai. neseniai kursuose buvau, tai sake, kad cia priklauso nuo to, kur mazhiukas ysitvirtines - jei uzhpakalineje gimdos sieneleje, tai skauda nugara, jei rpiekineje - pilva. tik nzn kiek cia tiesos smile.gif
Atsakyti
Mane nekankino nei tinimas, nei pykinimas, nei nugaros skausmai viso nestumo metu.... bet va dabar i nestumo pabaiga, jau kokia antra savaitele baisiai skauda kaires kojos klubo kaula.... truputuka net slubuoju....na, ir i strenas pereina... skausmas baisinis.... Tai man padeda labai silta vonia..... ir pilvuko spazmus nuima, ir nugaryte atpalaiduoja....As rytais ir vakarais paguliu joje.... smile.gif
Atsakyti
nugaros skausmaiKuo didesnis kudikis, tuo labiau pilvas tempia stubura i prieki. Ypac dabar stuburas nebeturi raumenu ir gyslu pagalbos, nes jie yra atlaisveje nuo nestumo hormonu. Todel dauguma nesciuju pasiduoda pilvo lenkiamai krypciai ir vaiksto su islenktu stuburu ir atsikisusiu pilvu, kas sukelia persitempimus ir nugaros skausmus. Svarbu ir nestumo metu laikytis taisyklingos laikysenos. Stengtis nugara laikyti tiesiai bet kokiu atveju, norint paimti ar pakelti ka nuo grindu, reikia ne lenktis, o atsitupti. Geriausias sportas yra plaukimas ant nugaros, bei tam tikra manksta, kuri yra siuloma nesciosioms daryti. Geriausia guleti ir miegoti ant sono, paremus pagalvele pilva, o dar geriau ir pasidejus maza pagalvele tarp pritrauktu prie pilvo keliu. Nuo nugaros skausmu padeda ir maudymaisi karstoje vonioje su rozmarino aliejumi.



Atsakyti
Man padeda vyro masaziukas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Lexana @ 2004 08 17, 23:52)
Iskilo man toks klausimas, ar daug kurias kankina nugaros skausmai nestumo metu? Mano nestumas dar tik 11 savaiciu, bet laukiuosi antrojo mazylio, tad jau pilvukas po truputi ima matytis ir atsirado problema, kuri labai vargina, ypac kai tenka nemazai dirbti ar sedeti. Padeda tik degtines trynimas strenu srityje.
Kaip jus kovojate su tokiu dalyku? Gal zinote, kaip apmalsinti ar panaikinti toki skausma?

lexana, mano bendradarbei irgi nugara paskaudedavo darbe, o darbas sedimas prie kompo. ji stengdavosi susireguliuoti kedes aukshti, po kojom susikraudavo kruva segtuvu, kad butu patogiau sedeti. ir zhinoma, laikas nuo laiko darydavo pertraukeles, pasivakshchiodavo po kabineta.

man nugara pamaudavo paskutiniais menesiais tik jeigu tikrai ilgai pavaikshchiodavau arba namie darydavau generaline tvarka. tada padedavo vyro masazhiukas vakare.

dabar dar pagalvojau, jei tavo neshtumas dar nedidelis, o nugara skauda, gal kas su inkstais? gal verta pasitikrint?
Atsakyti
Lexana as turiu ta pacia problema bet pas mane manaw ji dar didesne nes ir be nestumo man ja pastoviai skawdedavo.o dabar tai isvis... toks jawsmas lyg kazkas dilgciotu su adatele ane ? gydytoja patare gerti magni . Dar truputeli padeda vyro masazai wub.gif
Atsakyti
mane irgi pries kelias dienas ta pati problema uzpuole,taip dziaugiausi,kad nei skauda kur,nei sopa,o se tau kad nori.. sad.gif pries savaite vis paskaudendavo tarsi kairi kluba,bet nieko - praejo.Dabar jau trecia diena strenos kaip surakintos,ir skausmas lyg eitu i desine koja..nu baisiai nemalonus jausmas,nezinau net kaip juo atsikratyt,vaistu gerti ar trinti taip nesinori,juk 2.gif dar labai mazas..
Atsakyti