Įkraunama...
Įkraunama...

Tai įvyko prieš 1 metus ir 40 dienų

Sveiki papasakosiu viską nuo pradžių...
Aš , kaip ir kiekviena moteris labai norėjau turėti vaikelį, bet baimės jausmas pasirodė didesnis. Su vyru pragyvenome kokius 5 metus, tada pagaliau ryžausi šiam "žygdarbiui" . Nutraukiau KT ir po kelių mėnesiu testas parodė du brūkšnelius . Aš labai pasimečiau, aišku ir apsidžiaugiau, bet niekaip negalėjau patikėti, kad negi jau dabar, juk aš visai nesiruošiau, visai negalvojau, kad būtent dabar ...
Kai sužinojo vyras ir pats skraidė padebesiais ir mane ant rankų nešiojo. Nėštumas buvo labai lengvas. Terminas buvo 2005.01.01 ir vis artėjo TOJI diena. Aišku kaip ir dauguma gimdyti labai bijojau, buvau nusiteikusi prieš Epidiūra ir visą nėštuma sakiau sau, kad pagimdysiu pati ir be jokiu vaistų, juk visos pagimdo!
Ir vieną vakarą pažiūrėjau vėlyvą filmą ir ruošiausi eiti miegoti tik šliukšt ir jaučiu kažkas bėga per kojas, ogi vandenys ?! Vyrui sakau ruoškis važiuojam jis aišku nepatikėjo, nes buvo tik 2005.12.27 00.50 val. aš iš džiaugsmo ir jaudulio nežinojau kur dėtis. Dantis ant danties neužėjo vidinis drebulys buvo užpuoles. Susiruošėm ir išvažiavom į P.Mažylio gimdymo namus. Dar atsimenu, mama išleidžiant sako : Nu, bet tai Astai tai visiškai dzin, taigi gimdyt važiuoji.... pagalvojau, o kas čia tokio?
Veža vyras, o aš visą kelią juokiuosi, tiesiog pirmą kartą nežinai ko tikėtis, tai ir ima juokas (su antru gal kaip važiuosiu juokas nebeims).
Nuvažiuojam, priima apsimiegojusios seseles, daktarė aišku taip pat . "Nuramina" sako pas tave visiškai neatsidare niekas ....Po kiek laiko, po kokių gerų poros valandų apžiūri ir pareiškia su tavo tokiu atsidarinėjimu aš tau patarčiau darytis Epidiūrą, nes čia nieko nebus. Aš jai pasakiau, kad esu nusiteikusi prieš Epidiūra ir jo nenoriu. Tad ji sako, kad kaip ateis vėliau tada aš kitaip šnekėsiu. Ir tikrai dar po kelių valandų aš pati pasiprašau Epidiūro. Ir ką, man jį vis leidža leidžia, o poveikio jokio, galiausiai pasako, kad daugiau leisti nebegali, nes tai gali pakenkti vaikiukui. Pinigai sumokėti, o poveikio jokio ...
Po 14 valandų vis dėl to savo kudikėlio vis dar neturiu, tada gydytoja (labai geras žmogus) nusprendžia daryti Cezario operaciją (ir ačiū Jai), nes turbūt pati niekaip nebūčiau pagimdžiusi. Darė pilną narkozę, aišku tai ne pats maloniausias gimdymas... Pabundi po narkozės vaikelio nėra šalia, ant krūtinės taip niekas ir nepadėjo , pirmo išleisto garso negirdėjai, o i tave žiūri vyro akys pasruvusios ašaromis ir tik iš jo išgirsti, kad turim dukrytę 52 cm ir 3538 g ir dar , kad ji sveika ir jai viskas gerai. Vaikutį pamatai tik po kurio laiko ...
Negana to ateina anesteziologė ir pareiškia, Epidiūras nesuveikė todėl, kad Jūsų organizmas per daug yra priprates prie vaistu... Prie kokių vaistų ??? Aš gi jų nevalgau ryte per pietus ir vakare...
Bet ačiū Dievui viskas praeity, turiu gražią mergytę ir nuostabią šeimą , esu pati laimingiausia mama ir žmona pasaulyje .......


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai grazei parasei smile.gif thumbup.gif

tikiuosi antros istorijos nereikes laukti labai ilgai,
juk sakoma kad antras gimdymas lengvesnis mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(smail @ 2007 02 05, 16:27)
Labai grazei parasei  smile.gif  thumbup.gif

tikiuosi antros istorijos nereikes laukti labai ilgai,
juk sakoma kad antras gimdymas lengvesnis  mirksiukas.gif  wub.gif

Ačiū, o dėl antros istorijos kaip Dievas duos mirksiukas.gif
Atsakyti
sekmes jusu seimynai 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2007 02 05, 20:10)
sekmes jusu seimynai  4u.gif

Aciukas smile.gif
Atsakyti
sekmes auginant labai grazia mergyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2007 02 06, 00:36)
sekmes auginant labai grazia mergyte  wub.gif

Ačiū, Armandukas nuo musu irgi neatsilieka wub.gif
Atsakyti
sveikinu, Kuklioji Asta (ar ne taip sifruojasi tavo nickas?)!
Ar gerai augat? Kaip ten augimo kreive Deimantes?
As jau turiu Sofia ir jai breziu jos kreive!

Laimingai!
Atsakyti
QUOTE(aldyte @ 2007 02 06, 03:14)
sveikinu, Kuklioji Asta (ar ne taip sifruojasi tavo nickas?)!
Ar gerai augat? Kaip ten augimo kreive Deimantes?
As jau turiu Sofia ir jai breziu jos kreive!

Laimingai!

Sveika , sveikinu , augam gerai mirksiukas.gif
Sekmes ir Jums 4u.gif
Atsakyti
Sekmes auginant mazyle 4u.gif
Atsakyti
Ačiū mergytės mirksiukas.gif
Atsakyti