IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

50 Puslapiai: « < 48 49 50 
Closed TopicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Karpos..., help

uogytele
post 2008 07 22, 07:48
Paskelbta: #589

Ištikimas dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 226
Prisijungė: 2006 09 13

Pirmas vaikas:Droo :)

Apdovanojimų: 0

parasykite kas gydete su Cistotel? ar padejo jums?.... pas mane ant paduku, tai labai skauda vaikscioti net :geda2:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jurzuk
post 2008 07 22, 15:16
Paskelbta: #590

Unregistered

QUOTE(wwwlaima @ 2008 07 18, 17:44)
man idomu, ar nenudegins odos toks kompresas? :hm cesnakas acte - labai stiprus dalykas.kazkada  cesnaku oda nusideginau bandydama atsikratyti danties skausmo :oh
*

Man tik paraudus oda laikėsi kelias dienas ir viskas :super Karpos mažėjo su kiekviena diena, kol visai nunyko. tai tu gal burnoje nusideginai, tai ten gi net ne oda, o gleivinė tik :mirksiukas:

Kam jūs tuos vaistus, kremus perkat, pas kosmetologes einat, jei galima namie išsigydyti :oh Nepatingėkit ir pasidarykit iš naminių produktų B)

Šią žinutę redagavo Svajoklė*: 2008 07 22, 15:17
+Quote Post
Monicute
post 2008 07 25, 21:48
Paskelbta: #591

Patyręs dalyvis

Žinutės: 196
Prisijungė: 2006 06 04

Pirmas vaikas:Jokūbas 2012.09.08

Help! :verysad:

Patarkit kas nors... nebezinau ka daryt. Pas mane ant pado atsirado pries menesiuka gera karpa viena, tai kazkaip nlb kreipiau demesi ir nlb sureiksminau to... bet pradejo didet, pasidare kaip zirnis ir taip gilokai i pada iauges... :verysad: gerai dar kad taip tarp pirstu siek tiek tai jei laisvesne avalyne tai ir neskauda einant. Bet va, sumasciau nusipirkti ta isreklamuota per TV siuo metu preparatuka WARTNER (na ten kur atseit pats namie gali uzsisaldyt karpas) :hm jokio pagerejimo nesulaukiau... tik kadangi dariau kaip instrukcijoj parasyta, t.y. ismirkiau peda ir pries uzsaldant su pemza nutryniau... man ten matyt aplink uzsikrete ir dabar ju ne viena priviso...kitos dar tokios mazytes, bet jau man baisu daros kad ju tiek padaugejo :verysad: :verysad: :verysad:

Padekit ir patarkit, kaip jas naikint? prisiskaiciau cia forume ir taip ir nebezinau ka daryt ir ka naudot, kas pades, o kam tik pinigus ismesiu. Baisu dar kad predejus ka naudot, nepades ir ju tik dauges toliau...
+Quote Post
Monicute
post 2008 07 27, 12:03
Paskelbta: #592

Patyręs dalyvis

Na ka, siandien nuskubejau i vaistine ir parsinesiau arbatmedzio eterinio aliejaus :) Vakar tiek daug apie ji prisiskaiciau ir labai tikiuosi, kad pades mano pedu karpas isnaikint :)
+Quote Post
nezaidziu
post 2008 07 27, 13:25
Paskelbta: #593

Senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 657
Prisijungė: 2008 02 01

turejau pora karpuciu ir as, o jas issigydziau nebrangia bet efektyvia priemone - rusisku 'piestuku' karpoms gydyti. yra pirkti vaistinese, bet ne visose, as radau Camelia. tiesiog paprasykit piestuko nuo karpu. kaina tik apie 10 Lt. gydymo procesas uztruks kokia savaite - kasdien reiks karpa tepti tuo piestuku.
tikiuosi si informacija kam nors pravers :mirksiukas: :4u:
+Quote Post
Monicute
post 2008 07 27, 13:32
Paskelbta: #594

Patyręs dalyvis

o, kaip tik prie namu CAMELIA vaistine yra : reiks nulekt ir sia priemone nusipirkt D susitepsiu, padaudosiu viska kas tik gali bent kiek padet ir gal suveiks :D
+Quote Post
emigrante
post 2008 07 27, 13:52
Paskelbta: #595

Senbuvis

Žinutės: 854
Prisijungė: 2007 11 22
Vieta: Namai, kur širdis

QUOTE(Monicute @ 2008 07 27, 14:32)
o, kaip tik prie namu CAMELIA vaistine yra : reiks nulekt ir sia priemone nusipirkt D susitepsiu, padaudosiu viska kas tik gali bent kiek padet ir gal suveiks :D
*

mano dukra taip pat turi karpute ant kojos pirstelio, girdejau ir as apie ta piestuka, galiu pasakyti kad jis tikrai efektyvus. jis kainuoja netoli 17lt. atkimsus atrodo kaip raudonas flomasteris o vadinasi jis taip: леккер-суперчистотело va nurasiau nuo piestuko pavadinima. karpa po truputi dziusta ir ja galima nuluopti, pamazu mazeja ir isnyksta. :super
Papildyta:
QUOTE(emigrante @ 2008 07 27, 14:45)
mano dukra taip pat turi karpute ant kojos pirstelio, girdejau ir as apie ta piestuka, galiu pasakyti kad jis tikrai efektyvus. jis kainuoja netoli 17lt. atkimsus atrodo kaip raudonas flomasteris o vadinasi jis taip: леккер-суперчистотело va nurasiau nuo piestuko pavadinima. karpa po truputi dziusta ir ja galima nuluopti, pamazu mazeja ir isnyksta. :super
*

Monicute paskaiciau tavo istorija, nesibaimink tas mazutes patepk dazniau ir nulupk, mano mazajai ir taip buvo, jos kuo puikiausiai nusilupa kaip sasiukai. as dar deginau su acto rugstimi, bet labai grauzia todel nekankinau ilgai, bet irgi buvo uzsiseje tai mazytes su actu isdeginau ir dingo :super
+Quote Post
nezaidziu
post 2008 07 27, 13:53
Paskelbta: #596

Senbuvis

QUOTE(emigrante @ 2008 07 27, 12:45)
*

o, tai pabrango vadinasi :hm na as pirkau pernai, tai gal del to :D tikrai, kaip raudonas flomasteris atrodo, ir raudonai tepa :ax:
+Quote Post
emigrante
post 2008 07 27, 13:58
Paskelbta: #597

Senbuvis

Žinutės: 854
Prisijungė: 2007 11 22
Vieta: Namai, kur širdis

mes gyvename Švedijoje, tik vakar gryzom is Lirtuveles, baisu kaip viskas subrange, ir pirkau ta piestukeli pries kokia savaite, kainavo 16 su centais. o tau padejo tas piestukas, maniskei karpa suragejo ir as viena kamputi nulupau, atrodo neataugdineja, gal sunyks...
+Quote Post
nezaidziu
post 2008 07 27, 14:10
Paskelbta: #598

Senbuvis

QUOTE(emigrante @ 2008 07 27, 12:58)
mes gyvename Švedijoje, tik vakar gryzom is Lirtuveles, baisu kaip viskas subrange, ir pirkau ta piestukeli pries kokia savaite, kainavo 16 su centais. o tau padejo tas piestukas, maniskei karpa suragejo ir as viena kamputi nulupau, atrodo neataugdineja, gal sunyks...
*

sunyks, pamazu nusilups ir is giliai issiraus. as uzsigydziau pries beveik metus ir kol kas neatsinaujino. sekmes :mirksiukas:
+Quote Post
SuperMama
post 2008 07 27, 14:10
Paskelbta: #599

Super senbuvis
Group Icon

Grupė: Admin
Žinutės: 5976
Prisijungė: 2001 01 01
Vieta: Vilnius

Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 07 29, 06:37

Atsakomybės apribojimas