Įkraunama...
Įkraunama...

Stangrinamieji kremai

Sveikutės. Atsiprašau, jeigu panaši tema jau yra - tada sudeginkit mane ant laužo smile.gif
Ogi reikalas toks - bobikė aš 30+, svorio apynormalio smile.gif, bet pastebėjau, kad kažkas su kūno oda ne taip.......Uodega smile.gif vis dar riesta, celiulitas vidutinėj stadijoj, bet vat pilvo, strėnų oda kažkokia kadaruojanti.......Aišku, gal reiktų sportuot, bet tingiu smile.gif
Tai gal sakau, kuri bandėt ar tai kokias procedūras ar žinot SUPER gerus pienelius ar šiaip kokias mozones kūnui? vasara juk artėja, kaip aš pliaže nusirengsiu..... cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Maciau Loreal specialu kuno krema glebstanciai odai.
Dar esu maciusi Nivea ir Dove.Pabandyk gal patiks.
Atsakyti
Nusipirk stangrinantį kūno kremą.
Atsakyti
Man irgi 30++++ bet oda grazi. biggrin.gif Naudoju Oriflame gaminius. Man tikrai veikia. A sporto ir as nemegstu schmoll.gif Va tuoj atsiras pilvo stangrinanti zele - laukiu nesulaukiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 04 14, 13:38)
Nusipirk stangrinantį kūno kremą.


Nu nepykit chebra - bet Jūs ką - mane už durną laikot, kad man pačiai nedaeitų nusipirkti stangrinantį kūno kremą?????????????
Taigi jau tiek ir tiek visokių primozojau, bet kol visus išbandysiu, tai senatvė ateis ir tada ne kremų reiks o 6 lentų sad.gif
Tai ir prašau, sakau gal kuri bandėt tikrai veiksmingą, nes mano bandyti Dove, faberlic, Loreal, Avon, Eveline ir dar velniai žino kokie rezultato kaip ir nedavė.......
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2005 04 14, 15:27)
Nu nepykit chebra - bet Jūs  ką - mane už durną laikot, kad man pačiai nedaeitų nusipirkti stangrinantį kūno kremą?????????????
Taigi jau tiek ir tiek visokių primozojau, bet kol visus išbandysiu, tai senatvė ateis ir tada ne kremų reiks o 6 lentų sad.gif
Tai ir prašau, sakau gal kuri bandėt tikrai veiksmingą, nes mano bandyti Dove, faberlic, Loreal, Avon, Eveline ir dar velniai žino kokie rezultato kaip ir nedavė.......





Be sporto, jokiu rezultatu negali tiketis. tongue.gif
Atsakyti
Isbandyk salta dusa rytais. Jau po 2-3 savaiciu pajusi poveiki - oda taps stangresne. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2005 04 14, 16:18)
Be sporto, jokiu rezultatu negali tiketis.  tongue.gif


Na as nesportuoju, ale oda normali, nesuglebusi nei kiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sindy @ 2005 04 14, 17:39)
Na as nesportuoju, ale oda normali, nesuglebusi nei kiek  ax.gif


tai dekok paveldimuui, ne kiekviena tuo gali pasidziaugti,
o kad kremai sustangrins tai as nelabai tikiu , pinigai i bala schmoll.gif
Viena is priemoniu kuri veikia tai sportas ir maisto derinimas
Atsakyti
Visi "stangrinantys" kremai is ties man kelia tik juoka... Be sporto cia jau nei is vietos.. tie kremai gal butu tada toks minimalus +sas prie sporto ir mitybos..
Keista man, kai zmogus nepatenkintas kazkuo, o zinodamas akivaizdzia iseiti sako "Tingiu..".. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sindy @ 2005 04 14, 17:39)
Na as nesportuoju, ale oda normali, nesuglebusi nei kiek  ax.gif




O cia kalbama apie JAU SUGLEBUSIA oda, taigi... Vien kremai nepades.
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2005 04 14, 18:52)
O cia kalbama apie JAU SUGLEBUSIA oda, taigi... Vien kremai nepades.


A man ir mano klientem padeda tongue.gif
Atsakyti