Įkraunama...
Įkraunama...

Kapiliarų šalinimas

turiu tokią problemą kaip raustančius skruostus, jokie kremai nepadeda, tai nusprendžiau, kad gal lazeris padės, bet va yra kita problema Kaune radau 2 vietas kur tokios paslaugos teikiamos ( gal yra ir daugiau, jei ką praneškit mirksiukas.gif ) ir nežinau į kurią kreiptis, kur kokybė, kaina palankesnė, tai pagalvojau gal atsiras kurios jau išbandė ir patars, kur geriau, ko vegti ar atvirksčiai parekomenduos.

na prirašiau doh.gif manau supratot esmę 4u.gif
Atsakyti
Magas, nesinervuok 4u.gif .
Dėl raustančios veido odos, jei gerai supratau tai čia kapiliarai problema, pabandyk vakuuminį veido masažą. Kaune rekomenduoju šitą grožio centrą - nes pati jį bandžiau biggrin.gif
Atsakyti
o mane vargina ant nosies trukes kapiliaras verysad.gif gal zinot kur naikina tokius defektus?odos gydytojas kazka minejo apie saldanti trinama masaza g.gif gal kas buvot susidure su tuo noreciau placiau suzinot.ar padeda ir kokia kaina mazdaug?
aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(danieliute*** @ 2006 09 18, 19:14)
o mane vargina ant nosies trukes kapiliaras  verysad.gif gal zinot kur naikina tokius defektus?odos gydytojas kazka minejo apie saldanti trinama masaza  g.gif gal kas buvot susidure su tuo noreciau placiau suzinot.ar padeda ir kokia kaina mazdaug?
aciu  mirksiukas.gif



o Tavo kraujagysles "mazgelis" matosi, as vieną toki pasinaiknau ( labai buvo paprasta ir senoviska procedura tokia kaip adatele iduria ir viskas), bet kiek zinau tai galima padaryti tik jei yra mazgelis ( o kainavo isvis juokingai mazai) dariausi Kaune buvusian Veneriniu ligu dispanceri blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2006 09 19, 11:03)
o Tavo kraujagysles "mazgelis" matosi, as vieną toki pasinaiknau ( labai buvo paprasta ir senoviska procedura tokia kaip adatele iduria ir viskas), bet kiek zinau tai galima padaryti tik jei yra mazgelis ( o kainavo isvis juokingai mazai) dariausi Kaune buvusian Veneriniu ligu dispanceri  blush2.gif



o kaip suprast mazgelis? g.gif na pas mane tokia kaip maza zvaigzdute raudona ant nosies.buvo mazas taskelis, o as ji prisispaudziojau ir jis sutruko verysad.gif
gydytojas sake kad tai trukes kapiliaras g.gif
Atsakyti
Ir man reikia naikinti kapiliarus ,bet tai brangu nes visa nosi ir aplink labai nemazai parasykit jei kas isbandet.
Atsakyti
na as jau beveik visiskai pasiryzau naukintis kapiliarus, tik reikia sulaukti algos ir tada einu, tik man labai nepatiko toks faktas, kad pries tai reikia uzsirasyti konsultacijai kuri kainuoja apie 60 lt. tai ka man ten pasakyt, taip galima panaikinti arba ne negalime ir uz tai 60 ???? keista biski g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magas: 02 spalio 2006 - 07:25
QUOTE(Magas @ 2006 10 02, 08:24)
na as jau beveik visiskai pasiryzau naukintis kapiliarus, tik reikia sulaukti algos ir tada einu, tik man labai nepatiko toks faktas, kad pries tai reikia uzsirasyti konsultacijai kuri kainuoja apie 60 lt. tai ka man ten pasakyt, taip galima panaikinti arba ne negalime ir uz tai 60 ???? keista biski g.gif

Zinai,tos konsultacijos reikalingos,be spec.apziuros niekas tau nedarys proceduros,cia ju apsidraudimas-komplikacijoms ir t.t. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(piplys @ 2006 10 02, 07:59)
Zinai,tos konsultacijos reikalingos,be spec.apziuros niekas tau nedarys proceduros,cia ju apsidraudimas-komplikacijoms ir t.t. ax.gif  4u.gif



dekui, zinau, kad be jos neisisisuksiu ax.gif tik siaip labai idomu kokia galutine kaina gausis g.gif ir ar verta bus rezultatu, o gal yra kokios galimos komplikacijos??? apie tai net nepagalvojau doh.gif

na gal atsiras kas bandet??????
Atsakyti
QUOTE(danieliute*** @ 2006 09 18, 20:14)
o mane vargina ant nosies trukes kapiliaras  verysad.gif gal zinot kur naikina tokius defektus?odos gydytojas kazka minejo apie saldanti trinama masaza  g.gif gal kas buvot susidure su tuo noreciau placiau suzinot.ar padeda ir kokia kaina mazdaug?
aciu  mirksiukas.gif



sveikos,kai gyvenau kaune,teko daryti gan dideles kraujosruvos salinima prie akies,labai patenkinta rezultatais,kainavo apie 40 per du kartus,o dariausi klinikoje esancioje savanoriu gale,turetumet zinot jau sena ji.tik vat pavadinimo nepamenu! g.gif o dabar ir turiu beda su placiom porom,kosmetologai tikrai nepadejo,rezultatas savaitei schmoll.gif juk nenormalu!!!gal negerai maitinuosi,kad tie spuogai nenyksta,pradejau svarstyti galimybe daryti koki lazerni ar siaip ultramodernu valyma g.gif gal kokiu minciu pametetumet gossip.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo architekte.lina: 03 lapkričio 2006 - 03:28
noriu išsinaikinti labai paviršiuje raudonuojančius kapiliarus nosies srityje.
apžiūrėjau internete - visur tikrai brangu, tai nenoriu papulti pas nemokšas...
gal kas darėsi / žino tikrai patikimą vietą?
gal yra privačių kosmetikos kabinetų, kurių neranda google?


ir ar būtina prieš šalinimą eiti į atsie gydytojų konsultacijas, kur nieko nepasakys ir tik pinigus nuplėš? puikiai žinau, kad tuos kapiliarus man nuo nosies šalinti nėra jokio pavojaus.


jei žinot, labai prašau, padėkit.

iš anksto ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limpopo: 19 vasario 2007 - 20:34
man irgi tas pats -su kapiliarais ant nosies vaikstau.o idomu kokios kainos siaip lietuvoje tokiu proceduru?nu ir kas ten isvis do procedura kaip darosi kokie pasaliniai poveikiai ir tt.nu zodziu isgyvenusios ar kazkiek daugioau nei as zinancios pasidalinkit ispudziais ,plyyyyyyyz!
Atsakyti