Įkraunama...
Įkraunama...

Batai-bateliai

Sveikos SM žaviuosi pačių sukurtais batais,noriu pasidalinti idėjomis,labai norėčiau,kad ir Jūs parašytumėt,kaip atnaujinat senus,bet labai mylimus batukus biggrin.gif,gal kuriat pačios. Taigi sukurkime batus pačios.Čia keletas mano pačios ''perdarytų'', bus daugiau cool.gif

user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 20 liepos 2007 - 18:35
ohmy.gif praradau amą mega_shok.gif
Niekad net nebūčiau pagalvojusi, kad šitaip galima batus išgražinti blink.gif
Man tai jau būtų gaila tokius nešioti schmoll.gif Na nebent tiktais namie nail.gif
Atsakyti
Man tie tavo nerti karsta.gif wub.gif clap_1.gif:. nu be galo be krašto thumbup.gif
Atsakyti
nėra jau taip baisu lotuliukas.gif ,juodieji valosi su papraščiausia jodiem batam skirta kempinėle,baltieji yra ''skalbiami'',o tie auksiniai,tai iš vis lenvai prižiurimi,nuvalai bespalve kempinėle ir viskas
Atsakyti
O kaip pritvirtinti prie pado???
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2007 02 20, 14:55)
O kaip pritvirtinti prie pado???

Iš pradžių klijuoju super momentu iš mažų buteliukų,jie greičiau džiūsta,paskui nunešu batsiuviui ir jis dar persiūna siūlę,na gal tai ir ne būtina g.gif ,nes tie klijai ir taip gerai laiko
Atsakyti
federica tavo darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif
o kaip padaryti tie vidurinieji batai(tie auksiniai)kokia technika
Atsakyti
auksiniai piešti dažais skirtais tekstilei,jie labai panašūs į dažus šilkui,yra tepamų teptuku ir kontūrų,perku dailės parduotuvėseuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 20 vasario 2007 - 14:15
O , siaube, koks stebuklas 4u.gif 4u.gif
NA, bet ir sugalvojate thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu ir batai, as apakus doh.gif , niekad taip nesugalvociau. thumbup.gif
Atsakyti
Jau vien uz ideja sakyciau tau reiktu iteikti first.gif O darbai tai ne tik originlaus, bet ir be proto grazus wub.gif clap.gif
Atsakyti
ateities planuose megzti virbalais,va tipo tokieuser posted image,tik va bėda aš nemoku megzti kojinių,na bet tikrai išmoksiu ir tikrai turėsiu aš batus lotuliukas.gif
Atsakyti