Įkraunama...
Įkraunama...

Pokoleginės studijos II

user posted image

VU ekonomika ir verslo vadyba
http://www.ef.vu.lt/...sid=pokolegines
VGTU Verslo vadyba
http://www.vgtu.lt/p..._vadyba/793.571
VGTU Inžinerinė informatika
http://www.vgtu.lt/p...rmatika/793.568
VGTU Statybos valdymas
http://www.vgtu.lt/p...aldymas/793.569
VGTU Transporto inžinerija
http://www.vgtu.lt/p...inerija/793.570

Sekmės visiem stojantiesiems, bendraukim toliau čia user posted image
Pati planuoju stoti šiemet į VU, todėl dabar labiausiai įdomu,koks gi vis dėlto tas vidurkis turi būti unsure.gif
Kas,jei jo trūksta? Ar reikės laikyti kokius egzaminus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moshke: 20 vasario 2007 - 17:32
Tai as ir bandysiu stot, bet kaip suprantu ten svarbiausia stazas, kad butu 2 m.tai man truks verysad.gif tai ir neistosiu tikriausiai verysad.gif
o koks pas tave stazas?
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 02 21, 10:21)
Tai as ir bandysiu stot, bet kaip suprantu ten svarbiausia stazas, kad butu 2 m.tai man truks verysad.gif tai ir neistosiu tikriausiai verysad.gif
o koks pas tave stazas?

Bus apie 5 metus,nes aš dirbti pradėjau studijuodama ir baigiau kolegija pirmojoj laidoj, 2003 metais 4u.gif o koks tavo vidurkis? nes mano šeip manau,kad apie 9 bus, jei ves is visų visų pažymių g.gif beje,o kaip ten merginos sako,kad tipo neužteks kreditų - kaip gali jų neužtekti? Kažkaip priklauso nuo specialybės? nes aš baigus reklamos vadybą, tai gaunasi kaip ir ne visiškai identiškas atitikmuo g.gif bet jei sako,kad iš visų veda,nepaisant spec,tai kokie dar neužtekimai g.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 02 21, 13:32)
Bus apie 5 metus,nes aš dirbti pradėjau studijuodama ir baigiau kolegija pirmojoj laidoj, 2003 metais 4u.gif o koks tavo vidurkis? nes mano šeip manau,kad apie 9 bus, jei ves is visų visų pažymių g.gif beje,o kaip ten merginos sako,kad tipo neužteks kreditų - kaip gali jų neužtekti? Kažkaip priklauso nuo specialybės?  nes aš baigus reklamos vadybą, tai gaunasi kaip ir ne visiškai identiškas atitikmuo g.gif bet jei sako,kad iš visų veda,nepaisant spec,tai kokie dar neužtekimai g.gif



As ir 2003m baigiau.pas mane administravimas.gali trukti kreditu, nes ne visus dalykus mes turejom kokie yra vu,mano vidurkis apie 8,6.tai tu tikrai istosi, o man jau be sansu
Papildyta:
o beje kokia tu kolegija baigei?
Atsakyti
stojau ir as vasara i VU, vidurkis buvo apie 9, bet neturejau 2 metu stazo, todel neprieme, NES PER MAZAS PAZYMIUKAS GAVOSI. Skaiciavimuose jie kiek pamenu isima kursinius, nepriskaiciuoja baigiamojo, ar diplominio darbo jei neklystu, tad bent jau man pAzymys labai nukrito perskaiciavus ju sistema. Uztad sekmingai studijuoju VGTU:)
Atsakyti
O as jau studijuoju, pirmi metai Vu ekonomika.

Sekmes kuriosbandys istoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2007 02 22, 17:29)
O as jau studijuoju, pirmi metai Vu ekonomika.

Sekmes kuriosbandys istoti  thumbup.gif



O koks buvo stazas ir vidurkis?
tai jei net su 9 vidurkiu neistoja, tai man visai be sansu.
as negaliu stori i vgtu, nes ten nepriima kas baige kauno kolegija verysad.gif

o stojant i vgtu irgi reikalingas stazas ir koks turi buti vidurkis?as cia del idomumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 02 22, 10:11)
As ir 2003m baigiau.pas mane administravimas.gali trukti kreditu, nes ne visus dalykus mes turejom kokie yra vu,mano vidurkis apie 8,6.tai tu tikrai istosi, o man jau be sansu
Papildyta:
o beje kokia tu kolegija baigei?

Aš Vilniaus Kolegiją 4u.gif

QUOTE(werda @ 2007 02 22, 15:21)
stojau ir as vasara i VU, vidurkis buvo apie 9, bet neturejau 2 metu stazo, todel neprieme, NES PER MAZAS PAZYMIUKAS GAVOSI. Skaiciavimuose jie kiek pamenu isima kursinius, nepriskaiciuoja baigiamojo, ar diplominio darbo jei neklystu, tad bent jau man pAzymys labai nukrito perskaiciavus ju sistema. Uztad sekmingai studijuoju VGTU:)

O gaila, mano kursinių balai ir diplominio tikrai geri... Bet ir šeip nėra blogi blush2.gif
O dėl VGTU-abydna,bet būtent baigusių reklamos vadybą jie kažkodėl nepriima, nors pamenu,kad studijuojant tikrai daug daugiau vadybinių dalykų buvo pas mus,nei pas studijuojančius administravimą verysad.gif

Beje,gal kuri žinote dėl dokumentų padavimo? Jei tarkim pati negaliu to padaryti, ar reikia įgaliojimo žmogui,kuris juos paduotų? Ta prasme prašymą? Nes aš visada galvojau,kad reikia,o viena pažįstama sako,kad ne,tai susibalamūtyjau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vaiddaa @ 2007 02 23, 11:00)
O koks buvo stazas ir vidurkis?
tai jei net su 9 vidurkiu neistoja, tai man visai be sansu.
as negaliu stori i vgtu, nes ten nepriima kas baige kauno kolegija verysad.gif

o stojant i vgtu irgi reikalingas stazas ir koks turi buti vidurkis?as cia del idomumo ax.gif

Jo,tu teisi,reikia būti baigus verslo vadybą, buhalteriją arba finansus verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moshke: 23 vasario 2007 - 14:39
As baigiau Kauno kolegija buhalterine apskaita. Mano vidurkis pagal mane 8.76. Mano darbo stazas 5 m.
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2007 02 23, 14:22)
As baigiau Kauno kolegija buhalterine apskaita. Mano vidurkis pagal mane 8.76. Mano darbo stazas 5 m.

O tai dabar paaiškinkit man durnai: jei sako,kad vidurkį veda aritmetinį - t.y. sudeda visus dalykus ir dalina iš dalykų skaičiaus, tai kaip gali kažkam ten neužtekt dalykų ir panašiai g.gif kažkas man čia nelogiška g.gif
Atsakyti
sveikutės,na va,kaip gerai,nauja tema yra, ir tik dabar sužinojau,kad baigusi buhalteriją kolegijoje, galiu ir į VGTU bandyti stoti, reiks pasidomėti kuo skiriasi tos studijos mastau.gif 4u.gif
Atsakyti
paklausiu bestudijuojančių VU tęstinėse - kaip su mokymosi grafikais? Ar būna,kad visą savaitę reikia atsiskaitinėti ar paskaitose sėdėti, ar tik savaitgaliais? Man reikia kalbėtis su šefu dėl ketinimų studijuoti, tai bent apytiksliai žinoti kokia tvarka vyks mokymai.. blush2.gif
Atsakyti