Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

Aš irgi tik tuos bačiukus spėjau pamatyti smile.gif
O šifoninių skarelių galima kokiose dėvėtose papigiai rasti, reikės pasidairyti kada.
Atsakyti
4u.gif
Va sali nueliau siandien..smile.gif Bonbonkea- ir vel neryskiu spalvu zaismas.. O ka daryt- ziema uz lango...smile.gif) nair kliento norai, be abejo..smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 01 kovo 2007 - 23:29
QUOTE(*Diva* @ 2007 03 02, 00:28)
4u.gif
Va sali nueliau siandien..smile.gif Bonbonkea- ir vel neryskiu spalvu zaismas.. O ka daryt- ziema uz lango...smile.gif) nair kliento norai, be abejo..smile.gif

user posted image

user posted image

Ex išdykėle plikais papukais fuotagrafuojies, aš net per vilnas matau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šalis gražus, toks išbaigtas ir spalvos visai kaip už lango smile.gif Man irgi norėtųsi ryškumos dabar smile.gif
Atsakyti
Gugile, nieko sau pirmas rankinukas thumbup.gif Žiogas gražuolis, nors kai paniškai bijau tokių tai nenorėčiau, kad užšoktų. Stebina tai, kad vaikai, ir dar BERNIUKAI, velia!!! Diva, apart to, kad nuostabūs tavo veltiniai, tai dar ir pozuoji neblogai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 03 01, 23:48)
Ex išdykėle plikais papukais fuotagrafuojies, aš net per vilnas matau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif ale gi ir įžvalgumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 03 02, 00:28)
4u.gif
Va sali nueliau siandien..smile.gif Bonbonkea- ir vel neryskiu spalvu zaismas.. O ka daryt- ziema uz lango...smile.gif) nair kliento norai, be abejo..smile.gif



Labai gražus šalis thumbup.gif
Manau labai tiktų prie vienos rankinės iš rankinių konkurso smile.gif
Atsakyti
Diva, sitas salis man pats paciausias wub.gif
Megstu klasikines spalvas smile.gif Ant silko velei?
Atsakyti
ievuschka vis laukiau jo pasirodant, įdomu buvo, kaip "išsisuksi" - šauniai pavyko wink.gif

*Diva* -tapciukai kai visada, tik šį kartą labai spalva patiko. matyt tokia mano nuotaika ir norisi kažko tokio - nes ir parduotuvėse į tokius atspalvius vis dairausi. o šalis man pasirodė labai sunkus. labiau įpleduką panašus, na ne įšalį, o tokią skraistę, kuria labai miela apsigaubti.
rim@ - nu jau devynmečio sagę tai ir aš įsigyčiau, ir en už 3 lt smile.gif šaunuoliai tavo berniukai thumbup.gif

gugile - o kodėl į rankinių konkursą nepretendavai? būtum balsų surinkus mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 03 01, 23:28)
4u.gif
Va sali nueliau siandien..smile.gif Bonbonkea- ir vel neryskiu spalvu zaismas.. O ka daryt- ziema uz lango...smile.gif) nair kliento norai, be abejo..smile.gif


tu mane pribaigsi su tom spalvom lotuliukas.gif Šalis gražus, bet jau pavasarinė nuotaika prasidėjo,tai norėtųsi kažko lengvesnio... bigsmile.gif na bet aplodismentai tau už puikų darbą wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti