Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Sena temelė čia

Nu ką, sodinkim,auginkim ir želdinkim toliau bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
nagi greitai visos šen mirksiukas.gif
Jurgita&P paankstinai atidaryti naują temą, tai ir nuklydo ji, bet ten paveikslėlis labi gražus, ar iš tavo gėlynų? įkelk čia, visos pasigrožėsim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 27 vasario 2007 - 13:48

man botanikos sode sake, kad sausmedi tresti reikia iki rugpjucio, o tada nustot, kad sustipretu ugliai iki zimos, nes kitaip issala.

Ju-Ju
jeigu tinka geltonas/oranzinis (anksciau rasiau) labai greit augantis, galiu pasidalint (jei gerai perziemos)


Draugaite, kartais ne apie kauno botanikos soda sneki g.gif Ir man kilo mintys pas juos uzsukti, pasidometi, gal jie priekiauja ax.gif Nes taip baisu, is bobuciu nusipirkti nzn ka, juk ko paklausi - ta ir gausi doh.gif O kaip tas geltonas/oranginis ar gerai auciasi augdamas ir i virsu ir horizontaliai? g.gif (cia jau vyras klausia biggrin.gif ) Nes, sako, kad daleiskim citrinvytis, blogai auga horizontaliai verysad.gif
Atsakyti
I ejau i Kauno botanikos soda - na aishku kad priekiauja doh.gif Tai jau, kai pasveiks mano vyrai, ir nuvaziuosim pasidometi thumbup.gif Laukiu nesulaukiu bigsmile.gif
Nu va jau dar viena problema ishspresta jusu pagalba thumbup.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 02 27, 15:48)
[color=blue]Draugaite, kartais ne apie kauno botanikos soda sneki  g.gif  Ir man kilo mintys pas juos uzsukti, pasidometi, gal jie priekiauja  ax.gif  Nes taip baisu, is bobuciu nusipirkti nzn ka, juk ko paklausi - ta ir gausi  doh.gif  O kaip tas geltonas/oranginis ar gerai auciasi augdamas ir i virsu ir horizontaliai?  g.gif  (cia jau vyras klausia  biggrin.gif  ) Nes, sako, kad daleiskim citrinvytis, blogai auga horizontaliai  verysad.gif

ne, as buvau Kairenuose, ten toks vyriskis dirba, tai tikrai gerai pataria
sausmedis pas mane is praziu auga vertikaliai,o paskui didesne puse uzlenkta, kita tebelipa i virsu
Dar kilo mintis del arkos: yra tokia laukine raganiu rusis, jos zydi geltonais nedideliais zemyn svyranciais ziedukais (paieskosiu nuotraukos), zydi ilgai.
jos salciu nebijo, dengt nereikia, atspirogta ir is saknu ir is senu steibu.
as tokia ragane is seklos auginu

radau: http://www.tuinclub....s Tangutica.jpg
joms nuzydejus tokie blizgus "kutosai" buna, dar veliau kasos nusvyra bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo draugaite: 27 vasario 2007 - 17:04
Jo Grite apie tai nepagalvojau, kad mūsų didžiulis patinas numarins gėlytes, išvada reikės sodinti į aukštą vazoną, bet ką ? g.gif

Nusipirkau svyrančios palergonijos sėklų ryt uošvienė sakė negera diena sėjimui, ar žiūrit tuos prietarus ? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Vaidusiukė @ 2007 02 27, 18:57)
.... ryt uošvienė sakė negera diena sėjimui, ar žiūrit tuos prietarus ?  ax.gif


Nezinau pagal ka uosviene nusprende, kad ryt bloga diena g.gif Bet mes visad sekam menuli thumbup.gif Dar nei karto nenuvyle. Idomumo delei sejom ir taip vadinamom "negerom dienom", tai tikrai skirtumas jautiesi.
Paziurejau savo kalendoriuka, tai tikrai nuo ryt iki kovo 3 negalima nieko seti schmoll.gif Nuo 4 kovo iki 15 seti sakniavaisius, o nuo kovo 15 iki 20 vel nieko schmoll.gif Tai gelytem ir viskam kas duoda vaisius virs zemes, laikas butu tik nuo kovo 20 iki 28 ax.gif
Parasiau kam idomu, o siaip cia jau kiekvieno zmogucio poziuris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 02 27, 19:21)
Nezinau pagal ka uosviene nusprende, kad ryt bloga diena  g.gif  Bet mes visad sekam menuli  thumbup.gif  Dar nei karto nenuvyle. Idomumo delei sejom ir taip vadinamom "negerom dienom", tai tikrai skirtumas jautiesi.
Paziurejau savo kalendoriuka, tai tikrai nuo ryt iki kovo 3 negalima nieko seti  schmoll.gif Nuo 4 kovo iki 15 seti sakniavaisius, o nuo kovo 15 iki 20 vel nieko  schmoll.gif  Tai gelytem ir viskam kas duoda vaisius virs zemes, laikas butu tik nuo kovo 20 iki 28  ax.gif
Parasiau kam idomu, o siaip cia jau kiekvieno zmogucio poziuris  4u.gif

O tai kada pomidorus ir paprika pasisėt? g.gif
Pažiūrėjau savo mėnulio kalendoriuj. Štai ką rašo dėl rytojaus: "Nuo pietų-vaisių diena.Skiepykite kaulavaisius.Sėkite,sodinkite,pikiuokite pomidorus,baklažanus,paprikas.Vėdinkite patalpas.Neruoškite malkų,nes blogai degs.Nelaistykite ir netręškite augalų." Kodėl taip skirtingai rašo g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 02 27, 19:40)
Kodėl taip skirtingai rašo g.gif  g.gif  g.gif


A velnias zino blink.gif
Siaip tai jei ka, mes dar turim kalendoriu, tai ten ne tik pagal menuli, bet pagal zodiako zenklus dar .Menulis keiciasi, zodiako zenklai slenka doh.gif doh.gif Siaip juk kiekvienam augaliukui buna sava diena. Tai kai sejam ziurim sita, kada paprikai geriausia, kada pomidoram, agurkam ir t.t Poto ziurim, kada pernesti i lauka jau doh.gif Vienu zodziu zaidziam ax.gif
Siemet mazinsim darza, nes nusprendem kad mum jo beveik nereikia blush2.gif Tai jau nieko nedaiginsim schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 02 27, 19:40)
O tai kada pomidorus ir paprika pasisėt? g.gif
Pažiūrėjau savo mėnulio kalendoriuj. Štai ką rašo dėl rytojaus: "Nuo pietų-vaisių diena.Skiepykite kaulavaisius.Sėkite,sodinkite,pikiuokite pomidorus,baklažanus,paprikas.Vėdinkite patalpas.Neruoškite malkų,nes blogai degs.Nelaistykite ir netręškite augalų." Kodėl taip skirtingai rašo g.gif  g.gif  g.gif

kazkokios nesamones, kas kaulavaisius skiepija vasario men. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 02 27, 20:26)
kazkokios nesamones, kas kaulavaisius skiepija vasario men.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nu ir aš pagalvojau,kad tie aprašyti darbai,kažkaip keistai ankstyvi g.gif Turbūt reiks man šveist lauk tą kalendorių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 02 27, 22:12)
Nu ir aš pagalvojau,kad tie aprašyti darbai,kažkaip keistai ankstyvi g.gif  Turbūt reiks man šveist lauk tą kalendorių lotuliukas.gif


Jau gal 100 kartų bandėn su Knifofija tą pasakyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti