Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai-2

QUOTE(sirduze @ 2005 03 17, 12:18)
AS vis negaliu atstoti  blush2.gif  tai dabar man paaiskinkit, tas Philadelphia suris tai toks tepamas, ir ju buna keliu rusiu, naturalus lengvas, su cesnaku, ir t.t. ar tai tas suris  g.gif  Kai pasaket kad jo LT nera, net susimasciau, gal as ne apie ta galvoju  g.gif  Siaip as ne LT, bet man regis as ji maciau ir LT, o pas mus tai jo pilna, bet tai ar cia tikrai tas  g.gif  Labai jau noriu to pyrago  ax.gif


gal tau pades , jei pasakysiu ,kad jis vadinasi - philadelphia cream cheese
? siaip tai taip, jo buna keleto skoniu, bet cia reikalingas naturalus. o lietuvoje jo taip pat tikrai yra, tik kaina nevilioja- 9 lt su centais, apie 200 gal gramu... unsure.gif labiausiai panasus i sita suri man yra " musu tepamas varskes surelis, taip pat naturalaus skonio. (jei naudot paprasta "musu varske", tikrai ne tas skonis butu, ir kazin kaip isvis gautusi... )
tikiuosi nors kiek padejau. drinks_cheers.gif

snoopy, tikrai l. paprasta wink.gif

*****, nebutu tie suknisti koliai-tikrai pavaziuociau iki pardes ir iskepciau.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(singa @ 2005 03 17, 15:58)
Prašau tik nepamiršk. Labai laukiu "Draugystės" pyrago receptuko!

Na, pagaliau suradau tą receptuką. Gaunasi tikrai labai skani "Draugystė" pagal Kristiną (ne Brazauskienę rolleyes.gif ).

2-3 kiaušiniai
250 g margarino
1stiklinė cukraus
2 nubraukti arbatiniai šaukšteliai sodos arba kepimo miltelių
miltų (kad tešla kaip plastelinas būtų, bet neliptų prie rankų)

I-mas įdaras: sutarkuoti 6-7 obuoliai, truputis cukraus, cinamono
II-as įdaras :2 pakeliai varškės, pusė kiaušinio, razinų, vanilino (likusiu kiaušiniu vėliau aptepti pyrago viršų)

Gamyba: Išplakti kiaušinius, sudėti cukrų, sutarkuotą margariną, sodą ir su miltais suminkyti. Tešlą padalyti pusiau. Vieną dalį rankomis išminkyti ir įtiesti į skardą. Subadyti šakute, kad būtų skylutės ir iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje pakepti, kol ant viršaus atsiras plutelė. Ištraukti iš orkaitės, uždėti I-mą įdarą, po to II-ą. Ant viršaus išdėlioti likusią tešlą, subadyti šakute ir aptepti kiaušiniu. Kepti, kol paruduos. Skanaus biggrin.gif







Atsakyti
o stai receptukas vyrams mirksiukas.gif


Paimkite is saldytuvo 10 kiausiniu. Padekite ant stalo likusius 7
kiausinius, pavalykite grindis.
Kita karta bukite atidesnis.
Paimkite dubeneli ir i jo krasta pramuskite kiausinius.
Nuvalykite stala.
Likusius 5 kiausinius suplakite mikseriu. Dar karta pabandykite, tik
dabar jau i mikseri teisingai istatykite sluoteles.
Nusiprauskite. Ypatingai gerai issivalykite ausis. Sudziuve kiausiniai
sunkiai issikrapsto.
Dabar liko 2 kiausiniai. Kaip tik tiek, kiek ir reikejo.
Apklijuokite sienas ir lubas laikrasciais. Stikline pripilkite miltu,
supilkite i dubeneli su kiausiniais. Kitus 800g susluokite atgal i maiseli.
Jei gerai isklijavote sienas ir lubas, galite plakti mikseriu.
Nusimaudykite po dusu. Paimkite 4 didelius obuolius ir astru peili. Didyji
pirsta patepkite jodu ir subintuokite. Supjaustykite obuolius kubeliais.
Suvalgyti galima tik 2, nes kiti 2 reikalingi pyragui. Suberkite obuolius i
dubeni. Suplakite viska mikseriu.
Supilkite tesla i skarda ir pastatykite i orkaite. Jei nekepa -
ijunkite orkaite. Atidarykit langus. Po tokiu pastangu ramia sazine galite
eiti i parduotuve ir nusipirkti valgomo pyrago. Ir ka nors is alkoholio -
stresui nuimti.
Atsakyti
Kepiau Velykoms kavos žiedą. dariau kavos pyragą, nes tokios formos neturiu. gavosi nerealus pyragas. niam niam niam. Ačiū už receptuką thumbup.gif
Atsakyti
Perkopijuoju bea pyrago recepta is pirmosios pyragu temos.......
gal kas bandete? idomu kaip skonis
mane truputuka neramina tie greziniai, ar nebus per saldu tose vietose kur jie yra, ar tas sirupas pasiskirsto tolygiai?


Citrininis pyragas
Nelly Rubinstein (pianisto Arturo Rubinsteino žmonos) receptas

Tešla:
6-7 šaukštai minkšto sviesto ar margarino
175 g cukraus
175 g miltu
4 šaukštai pieno
2 arbatiniai šaukšteliai tarkuotos citrinos žievelės
2 kiaušiniai
truputis druskos, kepimo milteliai
Sirupas:
6 šaukštai cukraus
4 šaukštai citrinos sulčių

2 šaukštai cukraus pudros pyragui pabarstyti

Įkaitinti orkaitę 180C. Kepimo formą iškloti sviestiniu popieriumi. Sumaišyti visus tešlos produktus ir su mikseriu (ar kombaine) juos gerai išmaišyti, tada sudėti į kepimo formą ir išlyginti paviršių. Dėti į orkaitę ir kepti 45 min. Patikrinti kepinį su pagaliuku, jei jis bus sausas, pyragas jau iškepęs. Jį išimti. Tuo metu iš cukraus ir citrinos sulčių kaitinant padaryti sirupą (nelabai tirštą). Konditeriniu švirkštu su plonu ilgu antgaliu daryti gręžinius pyrage ir iškart pilti sirupą (nenaudojant švirkšto stūmoklio, o tiesiai į jo ertmę įpilant 1-2 šaukštus sirupo), pripildant kiekvieną gręžinį iki viršaus (gręžinio gylys turėtų būti ¾ pyrago storio). Tų gręžinių turėtų būti apie 8-10. Pyragą palikti kambario temperatūroje, kad visai atvėstų, tada pabarstyti cukraus pudra. Skanaus!

Atsakyti
Kepu dabar kavos pyragą... ax.gif Tik vietoj tirpios kavos perkošiau kavą su tirščiais. Kiaušinius išplakiau atskirtus, tai turėtų būti puresnis. Ir cukraus dedu kiek mažiau, manau, 250g būtų per daug. Kai iškeps, parašysiu, kaip sekėsi.
Atsakyti
Jau ragauju... MMMmmm labai skanu... Tik gerai, kad cukraus mažiau dėjau- ir taip saldu
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 04 14, 11:14)
Perkopijuoju bea pyrago recepta is pirmosios pyragu temos.......
gal kas bandete? idomu kaip skonis
mane truputuka neramina tie greziniai, ar nebus per saldu tose vietose kur jie yra, ar tas sirupas pasiskirsto tolygiai?
Citrininis pyragas
Nelly Rubinstein (pianisto Arturo Rubinsteino žmonos) receptas

Tešla:
6-7 šaukštai minkšto sviesto ar margarino
175 g cukraus
175 g miltu
4 šaukštai pieno
2 arbatiniai šaukšteliai tarkuotos citrinos žievelės
2 kiaušiniai
truputis druskos, kepimo milteliai
Sirupas:
6 šaukštai cukraus
4 šaukštai citrinos sulčių

2 šaukštai cukraus pudros pyragui pabarstyti

Įkaitinti orkaitę 180C. Kepimo formą iškloti sviestiniu popieriumi. Sumaišyti visus tešlos produktus ir su mikseriu (ar kombaine) juos gerai išmaišyti, tada sudėti į kepimo formą ir išlyginti paviršių. Dėti į orkaitę ir kepti 45 min. Patikrinti kepinį su pagaliuku, jei jis bus sausas, pyragas jau iškepęs. Jį išimti. Tuo metu iš cukraus ir citrinos sulčių kaitinant padaryti sirupą (nelabai tirštą). Konditeriniu švirkštu su plonu ilgu antgaliu daryti gręžinius pyrage ir iškart pilti sirupą (nenaudojant švirkšto stūmoklio, o tiesiai į jo ertmę įpilant 1-2 šaukštus sirupo), pripildant kiekvieną gręžinį iki viršaus (gręžinio gylys turėtų būti ¾ pyrago storio). Tų gręžinių turėtų būti apie 8-10. Pyragą palikti kambario temperatūroje, kad visai atvėstų, tada pabarstyti cukraus pudra. Skanaus!

Prieš kokius tris mėnesius kepiau šį pyragą - visi liko sužavėti, tik man gavosi daugiau gręžinių - gal sirupas per skystas buvo, pyragas menuvo pernelyg saldus, bet visas toks mmmm burnoje tirpstantis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2005 04 16, 13:42)
Prieš kokius tris mėnesius kepiau šį pyragą - visi liko sužavėti, tik man gavosi daugiau gręžinių - gal sirupas per skystas buvo, pyragas menuvo pernelyg saldus, bet visas toks mmmm burnoje tirpstantis thumbup.gif


Na tada savaitgalyje ir as bandysiu.... kazkaip man keistai tie greziniai nuskambejo biggrin.gif biggrin.gif ........ gal maziau cukraus desiu i pati pyraga ir nebus per saldu smile.gif
Atsakyti
nu man tai citrininė tarta ką aš žinau....ne pyragas, o riebalagas....
Atsakyti
QUOTE(singa @ 2005 03 17, 15:57)
Prašau tik nepamiršk. Labai laukiu "Draugystės" pyrago receptuko!

Singa, ar bandei "Draugystę" kepti?
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 04 19, 13:00)
nu man tai citrininė tarta ką aš žinau....ne pyragas, o riebalagas....

O jau ragavai, ar iš sudėtinių dalių sprendi? smile.gif
Atsakyti